Erzurum Kayseri Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 200 TL - turna.com

Erzurum Kayseri Otobüs Bileti Turna.com'da

Erzurum Kayseri Diğer Ulaşım Seçenekleri

Erzurum Kayseri Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
200,00 TL
En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
11 saat 31 dk

Erzurum Kayseri Otobüs Bileti (Tek Yön)

Erzurum Kayseri otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Mek Ağrı
Erzurum - Kayseri
05 Ekim 2022, Çarşamba 13:00
Mek Ağrı
Erzurum - Kayseri
02 Ekim 2022, Pazar 13:30
Mek Ağrı
Erzurum - Kayseri
03 Ekim 2022, Pazartesi 13:30
Mek Ağrı
Erzurum - Kayseri
04 Ekim 2022, Salı 13:30
Mek Ağrı
Erzurum - Kayseri
05 Ekim 2022, Çarşamba 13:30
Mek Ağrı
Erzurum - Kayseri
06 Ekim 2022, Perşembe 13:30
Bizim Iğdır Seyahat
Erzurum - Kayseri
07 Ekim 2022, Cuma 13:45
Bizim Iğdır Seyahat
Erzurum - Kayseri
01 Kasım 2022, Salı 15:00
Bizim Iğdır Seyahat
Erzurum - Kayseri
02 Kasım 2022, Çarşamba 15:00
Kars Kalesi
Erzurum - Kayseri
04 Kasım 2022, Cuma 13:15
Kars Kalesi
Erzurum - Kayseri
05 Kasım 2022, Cumartesi 13:15

Kayseri Varışlı Otobüs Biletleri

Kayseri otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

As Adana Seyahat
05 Ekim 2022, Çarşamba 19:00
Özlem Cizre Nuh
03 Ekim 2022, Pazartesi 00:30
Vip Malatyalılar Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 13:00
Sivas Huzur Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 00:30
Turay Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 01:15
Lüks Kahramanmaraş Turizm
04 Ekim 2022, Salı 10:00
Elazığ Hazar Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 16:00
Bingöl Yüzenada Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 15:00
Beydağı Turizm
05 Kasım 2022, Cumartesi 18:45
Bizim Iğdır Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 22:00
Beydağı Turizm
04 Ekim 2022, Salı 12:45
Beydağı Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 01:59

Erzurum Kalkışlı Otobüs Biletleri

Erzurum şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Kars Kalesi
03 Ekim 2022, Pazartesi 13:15
Doğu Kars
03 Ekim 2022, Pazartesi 19:40
Mek Ağrı
03 Ekim 2022, Pazartesi 14:30
Van Kalesi Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 03:30
Bizim Iğdır Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 13:59
Iğdırlı Turizm
06 Ekim 2022, Perşembe 13:30
Doğu Kars
03 Ekim 2022, Pazartesi 07:00
Giresun Seyahat
04 Ekim 2022, Salı 12:15
Kanberoğlu
03 Ekim 2022, Pazartesi 00:45
Iğdırlı Turizm
04 Ekim 2022, Salı 13:30
Turgut Reis
04 Ekim 2022, Salı 15:45
Doğu Kars
04 Ekim 2022, Salı 19:40

Erzurum Kayseri otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Erzurum Kayseri otobüs bileti tek yön en ucuz: 300 TL.

Ortalamanın altında Erzurum Kayseri otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 3 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Erzurum Kayseri sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %1 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Erzurum Kayseri arasındaki en kısa otobüs seferi 8 saat 30 dakika sürmektedir.

Erzurum şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Erzurum, Eğerti (Aziziye, Erzurum), Dadaşkent (Aziziye, Erzurum), Çat, Ayvalı (Oltu, Erzurum), Aşkale, Hınıs, Horasan, Ilıca (Aziziye, Erzurum), Zeyrek (İspir, Erzurum), Uzundere, Tortum, Toprakkale, Tekman, Şenkaya, Şabanköprü (İspir, Erzurum), Pazaryolu, Pasinler, Olur, Oltu, Narman, Köprüköy, Kırık (Horasan, Erzurum), Karayazı, Karaçoban, İspir, Rizekent (Aziziye, Erzurum), Tortum Şelalesi (Uzundere, Erzurum), Maden (İspir, Erzurum), Özlüce (İspir, Erzurum), Pazaryolu Yolayrımı (Pazaryolu, Erzurum), Semt Garajı (Yakutiye, Erzurum), Yağan (Köprüköy, Erzurum) ve Akşar (Şenkaya, Erzurum).

Kayseri şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yeşilhisar, Yalak (Sarız, Kayseri), Yahyalı, Tomarza, Talas, Sarız, Sarıoğlan, Pınarbaşı (Kayseri), Özvatan, Melikgazi, Kocasinan, Kayseri, İncesu, Himmetdede (Kocasinan, Kayseri), Hacılar, Felahiye, Develi, Bünyan, Akkışla, Kayseri Havaalanı ve Sarız Karayolları Bakımevi (Sarız, Kayseri).

Erzurum Kayseri uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Erzurum Kayseri arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Erzurum Otogarına Ulaşım

Erzurum şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıktaki otogara ulaşım için çok sayıda ulaşım alternatifi mevcuttur. Belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri, taksi ve özel transfer ile şehir merkezinden Erzurum Otogarı’na 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Erzurum Otogarı’ndan şehirlerarası seyahat etmek için otobüs bileti satın aldıysan ilgili otobüs firmasının şehir merkezinden otogara servisi olup olmadığını öğrenebilirsin. Birçok otobüs firması, şehir merkezinde bulunan bilet satış noktaları önünden ve merkezi duraklardan biletli yolcularını alarak otogara ücretsiz olarak taşıyor. Servis saatleri ve biniş durakları hakkında detaylı bilgiyi seyahat edeceğin otobüs firmasından öğrenebilirsin.

Erzurum Otogarı’na şehir merkezinden bir diğer ulaşım alternatifi, otobüs yolculuğudur. Şehir merkezinden kalkan ve şehir merkezinden geçen otobüsler ile kısa sürede ve ekonomik bir şekilde Erzurum Otogarı’na ulaşabilirsin. K7 Yenişehir – Şükrüpaşa, B6 Dadaşkent – Üniversite – Dadaşkent, G7 Yıldızkent – Yenişehir, B5 Yarımca – Yoncalık, Erzurum Otogarı’ndan geçen hatlardır. Şehir merkezindeki Kardelen Kart satış noktalarından ulaşım kartı satın alarak belediye otobüslerinde ödeme yaparken kullanabilirsin. 

Taksi, şehir merkezinden Erzurum Otogarı’na hızlı ve konforlu bir şekilde gitmek isteyenler için uygun bir alternatiftir. Toplu taşımaya göre daha pahalı olsa da kısa mesafe gidileceği için taksi ile ulaşımın maliyeti makul seviyede olacaktır.

Erzurum şehir merkezinden özel transfer ile otogara ulaşma imkanı da bulunuyor. Özel transfer servisi, kalabalık veya fazla bagaj ile seyahat edecekler için avantajlı bir ulaşım seçeneği olabilir. 

Kayseri Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kayseri Otogarı’ndan 8 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Kayseri’ye otobüsle yolculuk yaptıktan sonra, son durak olan Kayseri Otogarı’ndan otogar servisi, belediye otobüsü, minibüs, tramvay ve taksi ulaşım seçenekleriyle kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ringler ile otogar - şehir merkezi arasında ulaşım oldukça rahattır. Otogar - Beyazşehir ve Otogar - Talas güzergahında hizmet veren şehir içi servisler ile Kayseri merkeze kısa sürede ulaşmak mümkün. Şehir içi ringleri 06.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Ringlerde Kart38 kartı ile ödeme yapılabiliyor. Otogar içindeki büfelerden Kart38 kart edinmek ve bakiye yüklemek mümkün. 

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine kolayca ulaşmanın bir diğer yolu ise belediye otobüsüdür. Otogardan kalkan 740 numaralı Doğu Garajı 1 - Elbaşı Karatay Akmescit belediye otobüsüyle Kayseri şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. 740 numaralı otobüs, hafta içi ve cumartesi günleri 07.40-18.00 saatlerinde, pazar günü ise 08.00-16.00 saatlerinde hizmet vermektedir.

Kayseri Otogarı’ndan 500 metre yürüyüş mesafesinde yer alan Selimiye Durağı’ndan Kayseri şehir merkezine tramvay ile de ulaşım sağlayabilirsin. 

Otogardan Kayseri şehir merkezine ve civarındaki ilçelere minibüs hatları ile ulaşmak oldukça kolay. Minibüsler haftanın her günü, geç saatlere kadar çalışmaktadır. 

Otogarda yer alan Kayseri Terminal Taksi Durağı’ndan taksi ile 15 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsin.

Erzurum Kayseri otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Erzurum Kayseri arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 8 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Erzurum Kayseri arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Erzurum ve Kayseri arasında 15 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Aras Seyahat, Kars Kalesi, Esadaş, Iğdırlı Turizm ve Bizim Iğdır Seyahat.
  • Erzurum şehrinden Kayseri şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: