Elazığ Diyarbakır Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 90 TL - turna.com

Elazığ Diyarbakır Otobüs Bileti Turna.com'da

Elazığ Diyarbakır Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
90,00 TL
En Ucuz Ay
Nisan
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
2 saat

Elazığ Diyarbakır Otobüs Bileti (Tek Yön)

Elazığ Diyarbakır otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Can Dersim Tuncelililer
Elazığ - Diyarbakır
14 Nisan 2023, Cuma 03:30
Can Dersim Tuncelililer
Elazığ - Diyarbakır
20 Nisan 2023, Perşembe 03:30
Can Dersim Tuncelililer
Elazığ - Diyarbakır
21 Nisan 2023, Cuma 03:30
Can Dersim Tuncelililer
Elazığ - Diyarbakır
03 Mayıs 2023, Çarşamba 03:30
Mardin Seyahat
Elazığ - Diyarbakır
02 Mayıs 2023, Salı 00:00

Diyarbakır Varışlı Otobüs Biletleri

Diyarbakır otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Yeni Erciş İtimat
10 Nisan 2023, Pazartesi 17:45
Can Dersim Tuncelililer
14 Nisan 2023, Cuma 03:30
Yeni Diyarbakır
06 Nisan 2023, Perşembe 07:30
Has Diyarbakır Seyahat
09 Nisan 2023, Pazar 13:15
Öz Bingöl Turizm
20 Nisan 2023, Perşembe 07:00
Siirt Petrol
05 Nisan 2023, Çarşamba 14:00
Yeni Erciş İtimat
17 Nisan 2023, Pazartesi 16:00
Star Batman
02 Haziran 2023, Cuma 10:00
Isparta Petrol
11 Nisan 2023, Salı 09:30
Özel Diyarbakır
10 Nisan 2023, Pazartesi 15:00
Bağtaş Turizm
09 Nisan 2023, Pazar 12:00
Özlem Diyarbakır
21 Nisan 2023, Cuma 17:55

Elazığ Kalkışlı Otobüs Biletleri

Elazığ şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Can Dersim Tuncelililer
14 Nisan 2023, Cuma 03:30
Özlem Van Turizm
07 Nisan 2023, Cuma 10:30
Van Kalesi Turizm
11 Nisan 2023, Salı 00:01
Öz Elazığlılar Seyahat
05 Nisan 2023, Çarşamba 10:15
Yeşil Muş Ovası
15 Nisan 2023, Cumartesi 02:30
Lider Muş Tur
15 Nisan 2023, Cumartesi 19:30
Bingöl Yüzenada Turizm
06 Nisan 2023, Perşembe 14:30
Vangölü Turizm
05 Nisan 2023, Çarşamba 15:30
Özlem Van Turizm
28 Nisan 2023, Cuma 19:30
Siirt Petrol
08 Nisan 2023, Cumartesi 14:00

Elazığ Diyarbakır otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Elazığ Diyarbakır otobüs bileti tek yön en ucuz: 90 TL.

Ortalamanın altında Elazığ Diyarbakır otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 15 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Elazığ Diyarbakır arasındaki en kısa otobüs seferi 2 saat sürmektedir.

Elazığ şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yolçatı (Elazığ), Sivrice, Palu, Maden, Keban, Kovancılar, Karakoçan, Elazığ, Baskil, Arıcak, Alacakaya, Ağın ve Yeniköy Karakoçan Yolayrımı (Karakoçan, Elazığ).

Diyarbakır şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Silvan, Pirinçlik (Kayapınar, Diyarbakır), Lice, Kulp, Hazro, Hani, Ergani, Eğil, Diyarbakır, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Çarıklı (Sur, Diyarbakır), Kocaköy, Bismil, Dağkapı (Sur, Diyarbakır), Diyarbakır KTM (Diyarbakır) ve Fabrikaköy (Diyarbakır).

Elazığ Diyarbakır uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Elazığ Diyarbakır arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden EŞTİ - Elazığ Otogarına Ulaşım 

Şehir merkezinden kısa bir mesafede yer alan Elazığ otogarına yürüyerek 15 dakikada, diğer ulaşım seçenekleriyle 5 dakikada ulaşmak mümkün. Şehir merkezinden otobüs firmalarının otogar servisleriyle, belediye otobüsleriyle, minibüslerle ve taksi ile Elazığ Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin. 

Elazığ Otogarı’ndan sefer düzenleyen otobüs firmalarının şehir merkezindeki bilet satış noktalarından veya merkezi duraklardan otogara ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Firmalar, biletli yolcularını otogara ekstra ücret talep etmeden, hızlıca ulaştırır. Servis saatleri, genelde otobüs kalkış saatlerine göre belirlenir. Bunun haricinde bazı firmalar, her 30 dakikada bir şehir merkezinden otogara servis hizmeti sunar. Otobüs biletini satın aldığın firma ile ile iletişime geçerek servis ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin. 

Şehir merkezinden Elazığ Otogarı’na bir diğer ulaşım alternatifi ise belediye otobüsüdür. Şehir merkezinden ve Elazığ ilçelerinden otogara direkt ulaşım sağlayan hatlar bulunuyor. 1, 4, 12 ve 15 numaralı belediye otobüsleriyle şehir merkezinden otogara direkt ulaşım sağlayabilirsin. Bu hatlar, haftanın her günü, 06.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Öğretmenevi, Abdullahpaşa Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Çayda Çıra Kavşağı Bahçelievler, Fırat Üniversitesi Hastanesi, Harput, Karşıyaka, Fırat Üniversitesi duraklarından otogar istikametine giden otobüsler sık aralıklarla çalışır.  Belediye otobüsüne binmek için şehir merkezindeki Elazığ Kart satış noktalarından Elazığ Kart satın alabilirsin. 

Şehir merkezinden ve çevre illerden Elazığ Otogarı’na minibüsler ile kolaylıkla ulaşabilirsin. Elazığ şehir merkezindeki duraklardan yolcu alan ve otogar istikametine giden minibüsler, 22.00’a kadar çalışıyor. Merkezden otogara minibüsle yolculuk 5 dakika sürüyor. 

Elazığ şehir merkezinden otogara ulaşım için tercih edilen bir diğer ulaşım seçeneği ise taksidir. Şehir merkezi ve otogar arasındaki mesafenin kısa olması nedeniyle toplu taşıma yerine taksi kullanarak konforlu ve ekonomik bir şekilde otogara gidebilirsin. Şehir merkezindeki taksi duraklarının telefon numaralarına ve adres bilgilerine web’den ulaşabilirsin. 

Elazığ Havalimanı’ndan EŞTİ’ye gitmek için Havaş servislerini kullanabilirsin. Havalimanı’ndan EŞTİ’ye yolculuk süresi, yaklaşık 10 dakikadır. 

Diyarbakır Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Diyarbakır Kayapınar’da yer alan Diyarbakır (DİŞTİ) Otogarı’ndan 8 kilometre mesafedeki şehir merkezine, otobüs firmalarının şehir içi servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile ulaşım imkanı  vardır. Diyarbakır’a otobüs ile seyahat edenlerin son durağı olan Diyarbakır Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak 15-20 dakika sürmektedir. 

Diyarbakır’da faaliyet gösteren otobüs firmalarının birçoğunun otogardan Diyarbakır şehir merkezine ücretsiz şehir içi yolcu servisleri bulunur. Bu servisleri ilgili otobüs firması ile Diyarbakır’a seyahat eden yolcular kullanabilir. Diyarbakır otobüs bileti satın almadan önce şehir içi servisi hizmeti olan otobüs firmalarını öğrenebilirsin. Şehir içi yolcu servisleri, Diyarbakır şehir merkezindeki belirli noktalara yolcuların ulaşımını sağlar. 

Şehir içi servislerinden sonra tercih edilen bir diğer ulaşım aracı ise otobüstür. Haftanın 7 günü 24.00’a kadar çalışan belediye otobüsleriyle Diyarbakır Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek mümkün. AZ Otogar - Üniversite ve F7 Otogar - Toplu Konutlar hatları, bu güzergahta çalışan otobüslerdir. Belediye otobüslerinde Diyarkart ile ödeme yapılabilir. Diyarkart satış noktasından Diyarkart satın alarak belediye otobüsleriyle yolculuk yapabilirsin. 

DİŞTİ’den şehir merkezine ve civardaki ilçelere sık aralıklarla sefer düzenleyen minibüs ve dolmuş hatları, otogarda vakit kaybetmeden şehir merkezine kolayca gitmeyi sağlar. Minibüsler ve dolmuşlar, haftanın her günü 24.00’a kadar hizmet veriyor. 

Toplu taşımayı tercih etmeyenler, otogarda bulunan ticari taksiler ile şehir merkezine kısa sürede, rahat bir şekilde ulaşabilir. Otogar ile şehir mesafesi arası kısa olduğundan dolayı taksi yolculuğu ekonomik ve avantajlıdır. 

Elazığ Diyarbakır otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Elazığ Diyarbakır arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 2 saat sürmektedir.
 • Elazığ Diyarbakır arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Elazığ ve Diyarbakır arasında 16 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Doğuş Diyar Birlik Turizm, Can Dersim Tuncelililer, Tokat Yıldızı, Özlem Cizre Nuh ve Can Diyarbakır Turizm.
 • Elazığ şehrinden Diyarbakır şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Perşembe en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: