Doğuş Diyar Birlik Turizm Otobüs Bileti Turna.com'da

Hakkında

DOĞUŞ DİYAR BİRLİK TURİZM

Doğuş Diyar Birlik Turizm Hakkında

2007 yılında Elazığ’da İbrahim Şavlı tarafından kurulan Doğuş Diyar Birlik, 13 yılı aşkın sektör tecrübesiyle yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Tecrübeli kadrosu ve konforlu araçlarıyla ulaşım hizmeti sağlayan Doğuş Diyar Birlik, Diyarbakır ile Ergani, Elazığ, Maden arasında seferler düzenlemektedir.

Doğuş Diyar Birlik Turizm Filosu

Firmanın filosunda bulunan araç sayısı 17 iken, ortalama otobüs yaşı 4 olarak belirtilmiştir. Otobüslerin markası ise Sprinter’dır.

Doğuş Diyar Birlik Turizm Şubeleri

Doğuş Diyar Birlik Turizm’in hizmet verdiği şubelerin bulunduğu lokasyonlar şu şekildedir: • Diyarbakır • Elazığ • Ergani Doğuş Diyar Birlik Turizm Dinlenme Tesisleri

Doğuş Diyar Birlik Turizm seyahat esnasında Elazığ’ın Maden ilçesinde bulunan Soğuksu Dinlenme Tesisinde mola vermektedir.

Doğuş Diyar Birlik Turizm Araç İçi Hizmetler

Firmanın otobüslerinde yolculuk boyunca genel TV yayını ve genel müzik yayını yapılmaktadır. Yolcuların yararlanması için koltuklarda kulaklık da bulunmaktadır. Yolculuğunu kitap okuyarak geçirmek isteyenler için ise okuma lambaları mevcuttur.

Doğuş Diyar Birlik Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Doğuş Diyar Birlik Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Doğuş Diyar Birlik Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Doğuş Diyar Birlik Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Doğuş Diyar Birlik Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Doğuş Diyar Birlik Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.