Elazığ Erzincan Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 150 TL - turna.com

Elazığ Erzincan Otobüs Bileti Turna.com'da

Elazığ Erzincan Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
150,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
4 saat

Elazığ Erzincan Otobüs Bileti (Tek Yön)

Elazığ Erzincan otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Can Dersim Tuncelililer
Elazığ - Erzincan
07 Ağustos 2023, Pazartesi 00:50
Can Dersim Tuncelililer
Elazığ - Erzincan
02 Temmuz 2023, Pazar 06:29

Erzincan Varışlı Otobüs Biletleri

Erzincan otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özlem Ardahan
27 Haziran 2023, Salı 18:30
Can Dersim Tuncelililer
07 Ağustos 2023, Pazartesi 00:50
Turay Turizm
03 Temmuz 2023, Pazartesi 10:00
Can Dersim Tuncelililer
24 Haziran 2023, Cumartesi 04:29
Ağrı Vip Turizm
26 Haziran 2023, Pazartesi 13:00
Ağrı Vip Turizm
23 Haziran 2023, Cuma 20:31
Lider Ağrı Doğuş Turizm
24 Haziran 2023, Cumartesi 14:00
Mek Ağrı
30 Haziran 2023, Cuma 20:30
Lider Ağrı Doğuş Turizm
21 Haziran 2023, Çarşamba 15:00
Turay Turizm
01 Temmuz 2023, Cumartesi 01:45
Lider Ağrı Doğuş Turizm
12 Haziran 2023, Pazartesi 13:30
Ağrı Seç Turizm
14 Haziran 2023, Çarşamba 20:30

Elazığ Kalkışlı Otobüs Biletleri

Elazığ şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Öz Elazığlılar Seyahat
25 Haziran 2023, Pazar 09:45
Can Dersim Tuncelililer
07 Ağustos 2023, Pazartesi 00:50
Öz Elbistan
16 Haziran 2023, Cuma 12:45
Yeni Erciş İtimat
21 Haziran 2023, Çarşamba 04:30
Öz Elbistan
26 Haziran 2023, Pazartesi 13:45
Muş Yolu Turizm
23 Haziran 2023, Cuma 05:00
Cizre Nuh İtimat
27 Haziran 2023, Salı 23:00
Yeşil Erciş Seyahat
20 Haziran 2023, Salı 19:00
Elazığ Murat Turizm
23 Haziran 2023, Cuma 14:00

Elazığ Erzincan otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Elazığ Erzincan otobüs bileti tek yön en ucuz: 150 TL.

Ortalamanın altında Elazığ Erzincan otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 61 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Elazığ Erzincan arasındaki en kısa otobüs seferi 4 saat sürmektedir.

Elazığ şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yolçatı (Elazığ), Sivrice, Palu, Maden, Keban, Kovancılar, Karakoçan, Elazığ, Baskil, Arıcak, Alacakaya, Ağın ve Yeniköy Karakoçan Yolayrımı (Karakoçan, Elazığ).

Erzincan şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Üzümlü (Erzincan), Tercan, Refahiye, Otlukbeli, Mutu (Erzincan), Kemaliye, Kemah, İliç, Erzincan, Çayırlı, Altunkent (Tercan, Erzincan), Altköy (Refahiye, Erzincan), Mercan (Tercan, Erzincan), Ula (Erzincan) ve Ulalar (Erzincan).

Elazığ Erzincan uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Elazığ Erzincan arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden EŞTİ - Elazığ Otogarına Ulaşım 

Şehir merkezinden kısa bir mesafede yer alan Elazığ otogarına yürüyerek 15 dakikada, diğer ulaşım seçenekleriyle 5 dakikada ulaşmak mümkün. Şehir merkezinden otobüs firmalarının otogar servisleriyle, belediye otobüsleriyle, minibüslerle ve taksi ile Elazığ Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin. 

Elazığ Otogarı’ndan sefer düzenleyen otobüs firmalarının şehir merkezindeki bilet satış noktalarından veya merkezi duraklardan otogara ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Firmalar, biletli yolcularını otogara ekstra ücret talep etmeden, hızlıca ulaştırır. Servis saatleri, genelde otobüs kalkış saatlerine göre belirlenir. Bunun haricinde bazı firmalar, her 30 dakikada bir şehir merkezinden otogara servis hizmeti sunar. Otobüs biletini satın aldığın firma ile ile iletişime geçerek servis ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin. 

Şehir merkezinden Elazığ Otogarı’na bir diğer ulaşım alternatifi ise belediye otobüsüdür. Şehir merkezinden ve Elazığ ilçelerinden otogara direkt ulaşım sağlayan hatlar bulunuyor. 1, 4, 12 ve 15 numaralı belediye otobüsleriyle şehir merkezinden otogara direkt ulaşım sağlayabilirsin. Bu hatlar, haftanın her günü, 06.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Öğretmenevi, Abdullahpaşa Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Çayda Çıra Kavşağı Bahçelievler, Fırat Üniversitesi Hastanesi, Harput, Karşıyaka, Fırat Üniversitesi duraklarından otogar istikametine giden otobüsler sık aralıklarla çalışır.  Belediye otobüsüne binmek için şehir merkezindeki Elazığ Kart satış noktalarından Elazığ Kart satın alabilirsin. 

Şehir merkezinden ve çevre illerden Elazığ Otogarı’na minibüsler ile kolaylıkla ulaşabilirsin. Elazığ şehir merkezindeki duraklardan yolcu alan ve otogar istikametine giden minibüsler, 22.00’a kadar çalışıyor. Merkezden otogara minibüsle yolculuk 5 dakika sürüyor. 

Elazığ şehir merkezinden otogara ulaşım için tercih edilen bir diğer ulaşım seçeneği ise taksidir. Şehir merkezi ve otogar arasındaki mesafenin kısa olması nedeniyle toplu taşıma yerine taksi kullanarak konforlu ve ekonomik bir şekilde otogara gidebilirsin. Şehir merkezindeki taksi duraklarının telefon numaralarına ve adres bilgilerine web’den ulaşabilirsin. 

Elazığ Havalimanı’ndan EŞTİ’ye gitmek için Havaş servislerini kullanabilirsin. Havalimanı’ndan EŞTİ’ye yolculuk süresi, yaklaşık 10 dakikadır. 

Erzincan Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan Otogarı’ndan 5 kilometre uzaklıkta yer alan Erzincan şehir merkezine ulaşım için çok sayıda alternatif bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi alternatifleriyle Erzincan şehir merkezine 7/24 kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. 

Erzincan Otogarı’nda faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının otogardan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisleri mevcuttur. Şehirlerarası yolculuğu sonrası Erzincan Otogarı’nda indikten sonra; yolcu indirme peronları yanında yer alan servis noktalarından, ilgili otobüs firmasının şehir içi servisine binerek, Erzincan merkeze yaklaşık 15 dakikada, ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. Şehir içi servisleri, otobüslerin geliş saatlerine göre veya her yarım saatte bir olmak üzere perondan kalkar. Otobüs bileti aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilirsin. 

Otogardan Erzincan şehir merkezine ulaşmak için bir diğer alternatif ise belediye otobüsüdür. Erzincan Otogarı önünden kalkan 1,2 ve 6 hatlı otobüslere binerek Erzincan şehir merkezi olarak bilinen Dörtyol’a 15-20 dakikada ulaşabilirsin. Merkezden Erzincan’ın Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan ve Üzümlü ilçelerine belediye otobüsü ile gitmek mümkün. Otobüs sefer saatleri ve güzergahları için güncel bilgilere Erzincan Belediyesi web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsin.

Erzincan Otogarı’ndan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Yalnızbağ Kampüsü’ne gitmek için; yolcu servisi, otobüs, minibüs veya taksi ile şehir merkezine ulaştıktan sonra 14 veya 14-A hatlı otobüslere aktarma yapabilirsin. Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk ile kampüse ulaşabilirsin. 

Erzincan şehir merkezine ve Erzincan’ın ilçe ve köylerine kolayca ulaşmak için ulaşım ağı geniş olan minibüsleri tercihe edebilirsin. Minibüsler ile Erzincan şehir merkezine ve Erzincan’ın hemen her noktasına kolay ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin. 

Otogar - Erzincan merkez arası mesafe çok uzun olmadığı için şehir merkezine ulaşım için oldukça tercih edilen bir diğer ulaşım alternatifi, taksi yolculuğudur. Otogardaki taksi durağından tek veya diğer yolcularla paylaşımlı olarak taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsin. Otogardan Erzincan şehir merkezine taksi yolculuğu süresi, yaklaşık 10 dakikadır. 

Elazığ Erzincan otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Elazığ Erzincan arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 4 saat sürmektedir.
 • Elazığ Erzincan arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Elazığ ve Erzincan arasında 3 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Can Dersim Tuncelililer, Vip Tuncelililer ve Öz Has Bingöl.
 • Elazığ şehrinden Erzincan şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Çarşamba en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: