Afyon Mardin Otobüs Bileti Turna.com'da

Afyon Mardin Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
850,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
16 saat 45 dk

Afyon Mardin Otobüs Bileti (Tek Yön)

Afyon Mardin otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Mardin Seyahat
Afyon - Mardin
12 Kasım 2023, Pazar 20:00
Mardin Seyahat
Afyon - Mardin
13 Kasım 2023, Pazartesi 20:00
Mardin Seyahat
Afyon - Mardin
14 Kasım 2023, Salı 20:00

Mardin Varışlı Otobüs Biletleri

Mardin otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Yeni Diyarbakır
07 Ekim 2023, Cumartesi 22:00
Cizre Nuh İtimat
11 Ekim 2023, Çarşamba 02:45
Mardin Seyahat
12 Kasım 2023, Pazar 20:00
Mardin Seyahat
07 Ekim 2023, Cumartesi 11:00
Star Batman
20 Ekim 2023, Cuma 09:00
Özlem Cizre Nuh
26 Ekim 2023, Perşembe 09:00
Cizre Nuh İtimat
19 Ekim 2023, Perşembe 05:00
Özlem Cizre Nuh
21 Ekim 2023, Cumartesi 19:00
Cizre Nuh İtimat
01 Kasım 2023, Çarşamba 17:00
Cizre Nuh İtimat
01 Kasım 2023, Çarşamba 17:29

Afyon Kalkışlı Otobüs Biletleri

Afyon şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Balıkesir Uludağ
07 Ekim 2023, Cumartesi 13:45
Dinar Turizm
07 Ekim 2023, Cumartesi 10:30
Ak Turizm
07 Ekim 2023, Cumartesi 18:30
Kütahyalılar Turizm
10 Ekim 2023, Salı 00:45
Mardin Seyahat
12 Kasım 2023, Pazar 20:00
Ben Turizm
15 Ekim 2023, Pazar 01:45
Kontur Turizm
08 Ekim 2023, Pazar 01:30
Kütahyalılar Turizm
07 Ekim 2023, Cumartesi 01:30
Alanyalılar Turizm
07 Ekim 2023, Cumartesi 00:40
Yeni Sivas Turizm
12 Ekim 2023, Perşembe 23:00

Afyon Mardin otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Afyon Mardin otobüs bileti tek yön en ucuz: 850 TL.

Ortalamanın altında Afyon Mardin otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 43 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Afyon Mardin arasındaki en kısa otobüs seferi 16 saat 45 dakika sürmektedir.

Afyon şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Gökçek (Evciler, Afyon), Gazlıgöl (İhsaniye, Afyon), İhsaniye, Gömü (Emirdağ, Afyon), Hocalar, Dazkırı, Çobanlar, Dinar, Evciler, Emirdağ, Sinanpaşa, Sandıklı, Özdilek AVM (Afyon), Şuhut, Sultandağı, Karaadilli (Şuhut, Afyon), İscehisar, Kılıçarslan (Sinanpaşa, Afyon), Kusura (Sandıklı, Afyon), Kızılören, Bayat (Afyon), Başmakçı, Bolvadin, Çay, Bozan (Dazkırı, Afyon), Ballık (Sandıklı, Afyon), Akharım (Sandıklı, Afyon), Afyon, Tatarlı (Dinar, Afyon), Yıprak (Dinar, Afyon), Ocaklı (Dinar, Afyon), Karadilli (Şuhut, Afyon), Karabedir (Dinar, Afyon), Göçerli (Dinar, Afyon), Doğanlı (Dinar, Afyon), Akpınarlı (Dinar, Afyon), Akgün (Dinar, Afyon), Çürüklü (Dinar, Afyon), Haydarlı (Dinar, Afyon), Kolaylı Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri (Sinanpaşa, Afyon), Taşoluk (Sinanpaşa, Afyon), Yapağlı (Dinar, Afyon), Kaptan Dinlenme Tesisi (Dazkırı, Afyon), Çölovası (Dinar, Afyon), Beyören (Afyonkarahisar), Seydiler (Afyonkarahisar), Suvermez (Emirdağ), Yarıkkaya (Emirdağ), İncik (Emirdağ), Yüreğil (Emirdağ), Örenköy, Kırkpınar (Afyon), Karakuyu (Afyon) ve Gözeli (Afyon).

Mardin şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Derik, Dargeçit, Estel (Midyat, Mardin), Kabala (Mardin), Kızıltepe, Mardin, Yeşilli, Yeniyol (Mardin), Şenköy (Midyat, Mardin), Savur, Ömerli, Nusaybin, Midyat, Mazıdağı, Artuklu, Beyazsu (Midyat, Mardin), Yenişehir (Artuklu, Mardin), Ortaköy (Mardin), Meydanbaşı (Mardin), Cumhuriyet Meydanı (Mardin) ve İstasyon Mahallesi (Mardin).

Şehir Merkezinden Afyon Otogarı’na Ulaşım

Afyon merkezden otogara ulaşım için birçok seçenek bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, özel halk otobüsü, dolmuş ve taksi alternatiflerinden senin için en uygun olanı seçerek Afyon Otogarı’na kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 

Afyon Otogarı’ndan şehirlerarası seyahat edecekler için Afyon’da hizmet veren birçok otobüs firmasının şehir merkezi kalkışlı ücretsiz otogar servisi hizmeti vardır. Biletli yolculara mahsus bu hizmetten faydalanabilmek için otobüs bileti satın aldığın firma ile iletişime geçerek servis kalkış noktası ve servis saatlerini öğrenebilirsin. 

Özel halk otobüsleri, Afyon’da sıklıkla tercih edilen bir ulaşım seçeneğidir. Şehir merkezindeki Atatürk Caddesi, Adnan Kahveci Caddesi, Yeşilyol Caddesi gibi birçok duraktan gün boyu ve gece  saatleri olmak üzere belirli zaman aralıklarıyla kalkan ve 24 saat hizmet veren 1 numaralı otobüslerle Afyon Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin. Özel halk otobüslerine binmek için merkezdeki kart satış noktalarından Afyon Kart satın alabilirsin. 

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Kampüsü’nden Afyon Otogarı’na gitmek için merkezden kalkan 2 numaralı otobüse binebilirsin. 

Afyon merkezden ve ilçelerinden otogara gitmek için en ekonomik ulaşım alternatiflerinden biri dolmuş ile yolculuktur. Afyon’un Basmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Sandıklı, Sultandağı ve Şuhut gibi birçok ilçesinden ve Afyonkarahisar şehir merkezinden otogara dolmuş ile direkt ve merkezden aktarmalı olarak rahatlıkla ulaşabilirsin. 

Afyon şehir merkezinde bulunduğun noktaya taksi çağırarak Afyon Otogarı’na kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. 

Afyonkarahisar merkez taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Mardin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

2012 öncesinde otogarı olmayan tek şehir olarak bilinen Mardin’e otobüsle direkt ulaşım imkanı bulunmuyordu. Civardaki şehirlerden aktarmalı olarak gelinebilen Mardin’e otogar inşaatı 2012 yılında başladı. 2014 yılında açılması planlanan Mardin Otogarı, bazı aksaklıklar nedeniyle 2015 yılında kullanıma açıldı. Mardin Otogarı, şehir merkezinden biraz uzak bir mesafededir. Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım için otobüs firmalarının yolcu servisi, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleri mevcut. 

Mardin’e sefer düzenleyen otobüs firmaları, biletli yolcuları için Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisleri düzenliyor. Sık aralıklarla kalkan servisler, yolcuları Mardin şehir merkezindeki birçok noktaya kolayca ulaştırıyor. 

Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak için bir diğer alternatif ise özel halk otobüsleridir. Otogardan kalkan 1 numaralı otobüs ile şehir merkezindeki duraklara ulaşım sağlayabilirsin. 

Mardin’de en yaygın ulaşım aracı minibüstür. Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ve Mardin’in Midyat, Nusaybin, Ömerli, Kızıltepe gibi ilçelerine gitmek için sık aralıklarla kalkan minibüslere binebilirsin. 

Otogardan Mardin şehir merkezine gitmek için toplu taşıma kullanmayı tercih etmeyenler veya toplu taşıma araçlarının hizmet vermediği gece saatlerinde şehir merkezine gitmek isteyenler otogardan taksiye binerek şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilir. Otogar - şehir merkezi arası mesafe biraz uzun olduğu için taksi yolculuğu maliyetli olabilir. Şehir merkezine gitmek isteyen başka yolcular ile paylaşımlı olarak taksi tutup şehir merkezine daha ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin.

Afyon Mardin otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Afyon Mardin arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 16 saat 45 dakika sürmektedir.
 • Afyon Mardin arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Afyon ve Mardin arasında 8 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Mardin Seyahat, Marses Turizm, Mardin Dilmenler Seyahat, Cizre Nuh İtimat ve Midyat Güneydoğu Seyahat.
 • Afyon şehrinden Mardin şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Pazar en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: