Marses Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

MARSES TURİZM

Marses Turizm Hakkında

Marses Turizm, 2011 yılında H. Musa Tutay tarafından Mardin’de kurulmuştur. 55 durakla müşterilerine hizmet veren firma, özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile Akdeniz Bölgesi arasında seferler düzenlemektedir. Gaziantep, Afyon, Ankara, İstanbul, Osmaniye, İzmir, Şanlıurfa, Konya gibi noktalara ulaşımı sağlayan Marses Turizm, gelişimini sürdürmekte ve ulaşım ağını da her geçen gün genişletmektedir.

Marses Turizm Otobüs Filosu

Marses Turizm’in filosunda bilişim çağının getirilerini bünyesinde taşıyan son teknoloji araçlar yer almaktadır. Filoyu oluşturan marka Mercedes’tir.

Marses Turizm Şubeleri

Marses Turizm’in hizmet verdiği şubelerin bulunduğu lokasyonlar şu şekildedir: • İstanbul • Ankara • Viranşehir • Nusaybin

Marses Turizm Araç İçi Hizmetler

Marses Turizm otobüslerinde seyahat boyunca kesintisiz kullanılabilecek internet bağlantısı mevcuttur. Koltuk arkalarında TV ekranları bulunmaktadır. Yayınlardan yararlanabilmek için yolculara kulaklık dağıtılmaktadır. Koltukların diğer donanımları da; USB girişleri ve 220 Volt priz kitleridir. Seyahatte yolculara bazı ikramlarda da bulunulmaktadır.

Marses Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Marses Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Marses Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Marses Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Marses Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Marses Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: