Adana-Hatay Otobüs Bileti Turna.com'da

Adana Hatay Diğer Ulaşım Seçenekleri

Adana Hatay Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
28,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat

Adana Hatay Otobüs Bileti (Tek Yön)

Adana Hatay otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Isparta Petrol
Adana - Hatay
13 Haziran 2021, Pazar 05:15
Isparta Petrol
Adana - Hatay
14 Haziran 2021, Pazartesi 05:15
Isparta Petrol
Adana - Hatay
18 Haziran 2021, Cuma 07:00
Isparta Petrol
Adana - Hatay
19 Haziran 2021, Cumartesi 07:00
Isparta Petrol
Adana - Hatay
20 Haziran 2021, Pazar 07:00
Isparta Petrol
Adana - Hatay
09 Temmuz 2021, Cuma 07:00
Isparta Petrol
Adana - Hatay
10 Temmuz 2021, Cumartesi 07:00
Isparta Petrol
Adana - Hatay
21 Temmuz 2021, Çarşamba 07:00
Isparta Petrol
Adana - Hatay
22 Temmuz 2021, Perşembe 07:00
Isparta Petrol
Adana - Hatay
23 Temmuz 2021, Cuma 07:00
Isparta Petrol
Adana - Hatay
17 Haziran 2021, Perşembe 07:00
Isparta Petrol
Adana - Hatay
18 Haziran 2021, Cuma 07:00

Adana Hatay otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Adana Hatay otobüs bileti tek yön en ucuz: 28 TL.

Ortalamanın altında Adana Hatay otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Adana Hatay sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %18 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Adana Hatay arasındaki en kısa otobüs seferi 30 dakika sürmektedir.

Adana şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Adana, Feke, İmamoğlu, Aladağ, Kozan, Pozantı, Karaisalı, Karataş, Yenice (Yüreğir, Adana), Yumurtalık, Saimbeyli, Seyhan, Tufanbeyli, Yeni Misis (Yüreğir, Adana) ve Yüreğir.

Hatay şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Samandağ, Reyhanlı, Payas, Kumlu, Kırıkhan, Hatay, Hassa, Erzin, Dörtyol (Hatay), Sarımazı (Belen, Hatay), Belen, Altınözü, Aktepe (Hassa, Hatay), Akbez (Hassa, Hatay), Serinyol (Antakya, Hatay), Yayladağı, Topboğazı (Kırıkhan, Hatay), Erzin İsos Termal (Erzin, Hatay), Erzin İçmeler (Erzin, Hatay), Antakya (Hatay) ve Karacehennem Boğazı.

Adana Hatay uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Adana Hatay arasında seyahat edebilirsin.

Adana Hatay otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Adana Hatay arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 30 dakika sürmektedir.
  • Adana Hatay arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Adana ve Hatay arasında 17 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Has Turizm A.Ş., Metro Turizm, Güney Akdeniz, Hatay CSR Turizm ve Topçam Turizm.
  • Adana şehrinden Hatay şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Salı en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.