Adana İskenderun Otobüs Bileti Turna.com'da

Adana İskenderun Diğer Ulaşım Seçenekleri

Adana İskenderun Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
70,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
3 saat 20 dk

Adana İskenderun Otobüs Bileti (Tek Yön)

Adana İskenderun otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Tursan Turizm
Adana - İskenderun
29 Haziran 2022, Çarşamba 07:30
Tursan Turizm
Adana - İskenderun
30 Haziran 2022, Perşembe 17:30
Lüks Adana
Adana - İskenderun
01 Temmuz 2022, Cuma 10:00
Lüks Adana
Adana - İskenderun
02 Temmuz 2022, Cumartesi 10:00
Hatay Gökbey Seyahat
Adana - İskenderun
06 Temmuz 2022, Çarşamba 05:30
Hatay Gökbey Seyahat
Adana - İskenderun
07 Temmuz 2022, Perşembe 05:30
Hatay Gökbey Seyahat
Adana - İskenderun
08 Temmuz 2022, Cuma 05:30
Hatay Gökbey Seyahat
Adana - İskenderun
09 Temmuz 2022, Cumartesi 05:30
Hatay Gökbey Seyahat
Adana - İskenderun
10 Temmuz 2022, Pazar 05:30
Hatay Gökbey Seyahat
Adana - İskenderun
26 Temmuz 2022, Salı 05:30
Kontur Turizm
Adana - İskenderun
29 Haziran 2022, Çarşamba 07:00
Kontur Turizm
Adana - İskenderun
30 Haziran 2022, Perşembe 07:00

İskenderun Varışlı Otobüs Biletleri

İskenderun otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Kontur Turizm
29 Haziran 2022, Çarşamba 05:30
Midyat Seyyidoğlu Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 02:30
Cesur Bingöl
20 Temmuz 2022, Çarşamba 03:00
Tursan Turizm
29 Haziran 2022, Çarşamba 07:30
Güney Akdeniz
29 Haziran 2022, Çarşamba 21:00
Metro Turizm
17 Temmuz 2022, Pazar 23:59
Özlem Cizre Nuh
01 Ağustos 2022, Pazartesi 15:30
Hatay Gökbey Seyahat
29 Haziran 2022, Çarşamba 02:30
Midyat Seyyidoğlu Turizm
30 Haziran 2022, Perşembe 16:30
Has Turizm A.Ş.
01 Temmuz 2022, Cuma 01:00
Kontur Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 02:45
Isparta Petrol
14 Temmuz 2022, Perşembe 17:00

Adana Kalkışlı Otobüs Biletleri

Adana şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Isparta Petrol
01 Temmuz 2022, Cuma 01:45
Hatay Gökbey Seyahat
19 Ağustos 2022, Cuma 12:30
Malatya Zafer Turizm
30 Haziran 2022, Perşembe 03:45
Özlem Cizre Nuh
10 Temmuz 2022, Pazar 23:30
Kars Kalesi
29 Haziran 2022, Çarşamba 16:00
Mardin Dilmenler Seyahat
20 Eylül 2022, Salı 00:00
Isparta Petrol
01 Temmuz 2022, Cuma 07:00
Mardin Dilmenler Seyahat
25 Eylül 2022, Pazar 02:35
Isparta Petrol
18 Temmuz 2022, Pazartesi 03:30
Isparta Petrol
10 Temmuz 2022, Pazar 03:30
Siirt Petrol
29 Temmuz 2022, Cuma 22:00
Isparta Petrol
05 Temmuz 2022, Salı 03:30

Adana İskenderun otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Adana İskenderun otobüs bileti tek yön en ucuz: 70 TL.

Ortalamanın altında Adana İskenderun otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Adana İskenderun sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %6 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Adana İskenderun arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat sürmektedir.

Adana şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Adana, Feke, İmamoğlu, Aladağ, Kozan, Pozantı, Karaisalı, Karataş, Yenice (Yüreğir, Adana), Yumurtalık, Saimbeyli, Seyhan, Tufanbeyli, Yeni Misis (Yüreğir, Adana) ve Yüreğir.

İskenderun şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: İskenderun, Denizciler (İskenderun, Hatay), Arsuz (İskenderun, Hatay) ve Pac (İskenderun, Hatay).

Şehir Merkezinden Adana Otogarına Ulaşım

Adana şehir merkezinden Adana Merkez Otogarı’na gitmek için birçok ulaşım alternatifi sunulmaktadır. Şehir merkezinden 8 kilometre mesafede bulunan otogara otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile ulaşım sağlanmaktadır. 

Adana’da faaliyet gösteren otobüs firmalarının çoğunun şehir merkezinden otogara ücretsiz servis hizmeti vardır. Şehir merkezindeki bilet satış noktalarından ve merkezi duraklardan kalkan otogar servisleri, kendi firmalarıyla yolculuk yapacak biletli yolcuları otogara götürür. Adana’dan otobüsle başka bir şehre yolculuk yapmayı planlıyorsan biletini almadan önce otogara servis imkanı olup olmadığını ilgili otobüs firmasından öğrenebilirsin.

Adana şehir merkezinden Adana Merkez Otogarı’na belediye otobüsleriyle kısa sürede ulaşabilirsin. Merkez Otogarı’na giden 174 numaralı Mobilyacılar Sitesi - Merkez Otogar, 250 numaralı Balcalı - Merkez Otogar hatlarını kullanabilirsin. Otogara giden belediye otobüsleri haftanın 7 günü, 06.00-19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Otobüslerde Adana Kent Kart ile ödeme kabul edilir. Adana Kent Kart satış noktalarından Kent Kart alabilir, bakiye yükleme alanlarından veya online olarak karta bakiye yükleyebilirsin.

Şehir merkezinden ve Adana ilçelerinden minibüsle Adana Merkez Otogarı’na ulaşım imkanı mevcuttur. Minibüsler hatları, gece 24.00’a kadar çalışmaktadır. 

Şehir merkezinden ve merkeze yakın bölgelerden Adana Merkez Otogarı’na taksi ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Şehir merkezinde çok sayıda taksi durağı hizmet vermektedir. Taksi duraklarının telefon numaraların web’den ulaşabilirsin.

İskenderun Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay’ın ilçesi İskenderun’a seyahat etmek için otobüs yolculuğunu tercih edebilirsin. İskenderun Otogarı’na, Türkiye’nin birçok bölgesinden otobüs seferleri düzenlenmektedir. İskenderun otobüs seferlerini turna.com’dan kolayca karşılaştırabilirsin. İskenderun Otogarı’ndan ilçe merkezine yürüyerek veya dolmuş ve taksi kullanarak kolayca ulaşabilirsin. Hatay şehir merkezine ve Hatay ilçelerine gitmek için; İskenderun merkezinden kalkan belediye otobüslerini ve minibüsleri tercih edebilirsin. 

Adana İskenderun otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Adana İskenderun arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 1 saat sürmektedir.
  • Adana İskenderun arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Adana ve İskenderun arasında 23 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Has Turizm A.Ş., Metro Turizm, Tursan Turizm, Güney Akdeniz ve Hatay Öztur.
  • Adana şehrinden İskenderun şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.