Kaçkar Ultra Maratonu'na Özel % 20 İndirim!

Sana özel indirim kuponu kodunu girerek anında indirimli fiyatlardan yararlanabilirsin.

Kaçkar Ultra Maratonu katılımcıları Turna.com'dan alacakları uçak biletlerinde % 20 indirim kazanıyor!

 

İndirim kuponundan nasıl yararlanabilirim?

 

 • Kampanya 18.07.2018 - 19.09.2018 tarihleri arasında Kaçkar Ultra Maratonu etkinliğinin organizatörü tarafından katılımcılarına dağıtılacak kampanya kodları ile Turna.com'dan alınacak olan tek yön gidiş, tek yön dönüş ya da gidiş-dönüş uçak biletleri için geçerlidir.
 • Kupon kodları, Türkiye’nin herhangi bir havalimanından Trabzon Havalimanı veya Hopa Havalimanı’na gidiş ve bu iki havalimanından Türkiye’nin herhangi bir havalimanına dönüş uçak biletleri için geçerlidir. Bu iki havalimanına iniş 11.09.2018 - 15.09.2018 tarihleri arasında; bu iki havalimanından kalkış 15.09.2018 - 19.09.2018 tarihleri arasında olmalıdır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için KAÇKAR ULTRA MARATONU etkinliğine kayıt olunarak fırsat kodu alınabilir. Fırsat kodu, Turna.com üzerindeki https://www.turna.com/kampanyalar/kackar-maratonu sayfasında özel tanımlanmış alana girilerek kampanyadan yararlanılır.
 • Kampanya dahilinde KAÇKAR ULTRA MARATONU katılımcılarına Turna.com'dan alınacak uçak biletlerinde %20 indirim sağlanır. Bir kupon ile, gidiş-dönüş uçak biletlerinin hizmet bedeli hariç toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.
 • Bu indirim kodu, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
 • Bir kod, Turna.com'da sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. Şifreler tek kullanımlıktır. Alıcı, şifre kullandığı alışverişinde iptal veya iade yaptığı durumlarda indirim tutarı hesabına tekrar yüklenmez.
 • Bir kupon ile uygulanacak indirim tutarı çift yön için 200 TL'den, tek yön için 100 TL'den fazla olamaz. 
 • İndirim kuponuyla satın alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu şirketinin verdiği iade tutarı, indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmayacaktır.
 • Alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, hava yolu şirketinin değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir.
 • Kampanya, 250 adet indirim kuponu için geçerlidir.
 • Turna.com kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Kaçkar Maratonu nedir?

 

Türkiye’nin en güzel tabiat alanlarından biri olan Kaçkar Dağları Milli Parkı, doğa ve spor tutkunları için harikulade güzellikler sunan bir alan. Her yıl düzenlenen Kaçkar Ultra Maratonu 2018 itibariyle 4. kez koşu severlerle buluşacak. 3 farklı koşu parkuru sunan maratonda Kaçkar Dağları’nın yaşlı ormanları, çeşitli bitki ve hayvan popülasyonuyla yörenin muhteşem yaylaları, kendine özgü kültürel yapısını keşfetmek mümkün. Kaçkar Ultra Maratonu’nun gerçekleşeceği Çamlıhemşin - Çinçiva Yöresi’nde, Fırtına Deresi manzaralı kamp kurma alanları, bungalov ve pansiyon seçenekleri mevcut. Kısa mesafe koşuları, doğa yürüyüşleri ve yoga da organizasyonun diğer etklinliklerinden.

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.