Juzdan ile Öde'ye Özel 30.000'e Varan Mil Puan Ayrıcalığı

Juzdan ile Öde’ye özel; turna.com’dan 12 Mart – 12 Nisan 2024 tarihleri arasında Wings ile “Juzdan ile Öde” seçilerek yapılan 10.000 TL harcamaya 15.000 Mil Puan, 20.000 TL ve üzeri harcamaya 30.000 Mil Puan ayrıcalığından hemen faydalan!
 
Kampanya Koşulları
 
Akbank Juzdan uygulaması, Turna.com internet sitesinde 12 Mart – 12 Nisan 2024 tarihleri arasında bireysel Wings kart ile “Juzdan ile Öde” seçilerek yapılan 10.000 TL – 19.999 TL arası harcamalara 15.000 Mil Puan, 20.000 TL ve üzeri harcamalara 30.000 Mil Puan ayrıcalığı sunmaktadır.
Kampanyadan yararlanabilmek için 10.000 ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında bireysel Wings kart ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.
Kampanyadan faydalanmak için yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir.
“Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun (QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir.
Ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak ödeme başarıyla tamamlanmalıdır.
“Juzdan ile Öde” seçilmeden yapılan ödemeler ve ilgili Turna.com internet sitesinde başlatılıp sadece 3D onaylı Juzdan ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
Wings kartlar ve bu kartlara bağlı sanal kartlar kampanyaya dahildir. Ek kartlar, Axess, Free, Akbank Kart, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise Mil Puan kampanyasına dahil değildir.
Kampanyaya, “Juzdan ile Öde” seçeneği seçilmeden yapılan ödemeler dahil değildir. 
Mil Puan kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları ile kampanya kapsamında en fazla 15.000 Mil Puan veya 30.000 Mil Puan kazanabilir. Mil Puan veya chip-para kullanımı gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahil değildir. Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri, chip-para ve Mil Puan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Mil Puanlar iade alınacaktır. Mil Puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Kazanılan Mil Puanlar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra iki iş günü içinde yüklenecektir.
Juzdan üzerinden ödemesi gerçekleşmeyen harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya tarihleri arasında ön ödemeli rezervasyonlar, ön ödeme tutarı kampanya koşullarını sağladığı taktirde kampanyaya dahildir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar,  havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: