Air Serbia Kampanya ve Fırsatları
Turna.com'da

En güncel Air Serbia fırsatları

Geçmiş Kampanyalar

Air Serbia New York ve Chicago Promosyonu

Air Serbia New York ve Chicago Promosyonu

İstanbul çıkışlı, Belgrad aktarmalı New York ve Chicago gidiş - dönüş uçuşları sadece 589 USD. Uçak biletini 20 Eylül 2023 - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında hemen satın al, 1 Kasım 2023 - 20 Aralık 2023 tarihleri arasında uç!

Amerika’nın gözde şehirlerinden New York’u ve Chicago’yu keşfetmeye hazır mısın? Air Serbia’nın kısa süreli ve sınırlı sayıdaki bileti kapsayan özel promosyonunu kaçırma! Vizesiz Belgrad aktarmalı New York ve Chicago gidiş - dönüş uçak biletini sadece 589 USD’ye satın al. 

Biletleme Tarihi: 20 Eylül 2023 - 30 Eylül 2023
Seyahat Tarihi: 1 Kasım 2023 - 20 Aralık 2023

Kampanya Koşulları:

Kampanya, satış tarihi 20 Eylül 2023 - 30 Eylül 2023 ve seyahat tarihi 1 Kasım 2023 - 20 Aralık 2023 tarihleri arasında olan İstanbul çıkışlı, Belgrad aktarmalı New York ve Chicago gidiş - dönüş uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya, Z rezervasyon sınıfı biletlerde geçerlidir. 
Kampanya kapsamında belirtilen fiyata vergiler dahildir. 
Kampanya kapsamında satılan biletler iade edilemez. 
Kampanya kapsamında belirtilen bilet fiyatları talebe ve koltuk sayısına göre değişiklik gösterebilir. 
Air Serbia, kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. 

Air Serbia Hakkında:

Eski adı Jat Airways olan ve 2013 yılından itibaren yeni adı ile hizmet vermeye devam eden Air Serbia, Sırbistan’ın ulusal hava yolu şirketidir. Belgrad Nikola Tesla Havalimanı merkezli olarak faaliyet gösteren firma; bölgesel ve uluslararası olmak üzere Kuzey Afrika, Avrupa, Asya, Akdeniz ve Kuzey Amerika olmak üzere 70’in üzerinde farklı noktaya düzenli, mevsimlik ve charter uçuşlar düzenlemektedir. Air Serbia, yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo taşımacılığı da yapan bir firmadır. Firmanın yeni ve donanımlı uçaklardan oluşan uçak filosu mevcuttur. Air Serbia, Nikola Tesla ana Havalimanı’na ek olarak Niş’te yer alan Konstantin Veliki ve Kraljevo yakınlarında yer alan Morava Uluslararası Havalimanı’ndan da uçuşlarını gerçekleştiriyor. 

Air Serbia uçak biletini turna.com üyelerine özel avantajlarla hemen satın al, yurt dışı uçuşlarda en uygun fiyatlarla seyahat etmenin keyfini yaşa.

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: