Yalova Malatya Otobüs Bileti Turna.com'da

Yalova Malatya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Yalova Malatya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
500,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
4 saat 50 dk

Yalova Malatya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Yalova Malatya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Lider Siirt Turizm
Yalova - Malatya
29 Haziran 2022, Çarşamba 09:00
Siirt Petrol
Yalova - Malatya
30 Haziran 2022, Perşembe 09:00
Siirt Petrol
Yalova - Malatya
01 Temmuz 2022, Cuma 09:00
Yeşil Muş Ovası
Yalova - Malatya
02 Temmuz 2022, Cumartesi 11:00
Yeşil Muş Ovası
Yalova - Malatya
04 Temmuz 2022, Pazartesi 11:00
Yeşil Muş Ovası
Yalova - Malatya
05 Temmuz 2022, Salı 11:00
Yeşil Muş Ovası
Yalova - Malatya
06 Temmuz 2022, Çarşamba 11:00
Yeşil Muş Ovası
Yalova - Malatya
07 Temmuz 2022, Perşembe 11:00
Siirt Petrol
Yalova - Malatya
08 Temmuz 2022, Cuma 09:00
Yeşil Muş Ovası
Yalova - Malatya
09 Temmuz 2022, Cumartesi 11:00
Yeşil Muş Ovası
Yalova - Malatya
15 Temmuz 2022, Cuma 11:00
Yeşil Muş Ovası
Yalova - Malatya
20 Temmuz 2022, Çarşamba 11:00

Malatya Varışlı Otobüs Biletleri

Malatya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Can Dersim Tuncelililer
29 Temmuz 2022, Cuma 22:30
Tokat Yıldızı
07 Temmuz 2022, Perşembe 22:30
Özlem Bingöl Seyahat
01 Temmuz 2022, Cuma 08:05
Cesur Bingöl
06 Temmuz 2022, Çarşamba 13:30
Özlem Bingöl Seyahat
10 Temmuz 2022, Pazar 06:00
Can Dersim Tuncelililer
06 Temmuz 2022, Çarşamba 13:00
Can Dersim Tuncelililer
17 Ağustos 2022, Çarşamba 21:00
Özlem Van Turizm
24 Ağustos 2022, Çarşamba 23:00
Özlem Van Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 16:00
Yeşil Muş Ovası
03 Temmuz 2022, Pazar 01:45
Malatya Kayısıkent Turizm
29 Eylül 2022, Perşembe 15:29
Elazığ Hazar Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 02:30

Yalova Kalkışlı Otobüs Biletleri

Yalova şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Lüks Mersin
26 Temmuz 2022, Salı 17:00
Lüks Erova Turizm
04 Temmuz 2022, Pazartesi 06:45
Malatya Zafer Turizm
03 Temmuz 2022, Pazar 15:00
Yeni As Bayburt
13 Temmuz 2022, Çarşamba 11:00
Kaptanoğlu Seyahat
02 Temmuz 2022, Cumartesi 06:00
Lüks Yalova Seyahat
19 Temmuz 2022, Salı 12:30
Lüks Yalova Seyahat
13 Temmuz 2022, Çarşamba 08:00
Bafra Express Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 20:45
Bafra Express Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 00:00
Sakarya VİB
01 Temmuz 2022, Cuma 09:10
İstanbul Konfor
19 Temmuz 2022, Salı 08:20
Lider Siirt Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 09:00

Yalova Malatya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Yalova Malatya otobüs bileti tek yön en ucuz: 500 TL.

Ortalamanın altında Yalova Malatya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Yalova Malatya arasındaki en kısa otobüs seferi 15 saat sürmektedir.

Yalova şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yalova, Termal, Çiftlikköy, Çınarcık, Armutlu, Altınova (Yalova) ve Topçular (Çiftlikköy, Yalova).

Malatya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Pütürge, Malatya, Kürecik (Akçadağ, Malatya), Kuluncak, Kale (Malatya), Hekimhan, Hasançelebi (Hekimhan, Malatya), Erkenek (Doğanşehir, Malatya), Doğanyol, Doğanşehir, Sürgü (Doğanşehir, Malatya), Darende, Battalgazi, Arguvan, Arapgir, Akçadağ, Darıca (Akçadağ, Malatya), Yazıhan, Yeşilyurt (Malatya), Yukarı Ulupınar (Darende, Malatya), Aşağı Ulupınar (Darende, Malatya), Balaban (Darende, Malatya), Akçadağ Yolayrımı (Malatya), Kozluca (Malatya) ve Pötürge.

Şehir Merkezinden Yalova Otogarına Ulaşım

Yalova şehir merkezinde yer alan Yalova Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım oldukça kolaydır. Şehir merkezinden Yalova Otogarı’na yürüyerek veya minibüs ve taksi seçeneklerinden birini kullanarak kısa sürede ulaşabilirsin. Yalova ilçelerinden Yalova Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmek için; otobüs firması servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçeneklerini kullanabilirsin.

MAŞTİ - Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

MAŞTİ - Malatya Otogarı’ndan yaklaşık 7 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım alternatifleri şöyledir: Belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri, minibüs, taksi. Malatya’nın en işlek caddelerinden biri olan Ankara Caddesinde yer alan MAŞTİ’den şehir merkezine ve Malatya ilçelerine ulaşmak oldukça kolay. 

Malatya’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarının MAŞTİ’den Malatya şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Firma ile seyahat eden biletli yolcuları kabul eden servisler, Malatya şehir merkezindeki belirli noktalarda yolcuları hızlı ve konforlu şekilde taşımaktadır. Malatya’ya otobüs ile seyahat ettiysen, şehir içi servis saatleri ve güzergahı ile ilgili otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

MAŞTİ’den Malatya şehir merkezine bir diğer ulaşım alternatifi belediye otobüsleridir. MAŞTİ durağından kalkan ve şehir merkezi yönüne giden 2A, 2C, 2D ve 152 hatlı belediye otobüsleriyle şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Belediye otobüsüne binmeden önce otogardaki ulaşım kartı satış noktalarından Malatya Kent Kart satın alabilirsin. 

Malatya Otogarı’ndan Malatya İnönü Üniversitesi’ne ve şehir merkezine gitmek için 81 numaralı Trambüs’e binebilirsin. Trambüs hatları, haftanın her günü 23.00’a kadar hizmet veriyor. Trambüs’te ödeme için Malatya Kent Kart geçiyor.

Malatya’da minibüs ile ulaşım yaygındır. Otogar’ın hemen arkasında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezi istikametine giden minibüslere binerek 10 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsin. Otogardan Malatya’nın Doğanşehir, Pütürge, Hekimhan, Kale, Yeşilyurt gibi bölgelerine minibüsle ulaşım mümkündür. 

MAŞTİ’den Malatya merkeze gitmenin bir diğer yolu ise taksi yolculuğudur. Otogardaki taksi durağından taksiye binerek Malatya şehir merkezine 10 dakikada ulaşabilirsin. Şehir merkezine gitmek isteyen diğer yolcularla paylaşımlı taksi tutarak taksi ücretini daha ucuza getirebilirsin.

Yalova Malatya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Yalova Malatya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 15 saat sürmektedir.
  • Yalova Malatya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Yalova ve Malatya arasında 9 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Yeşil Muş Ovası, Malatya Zafer Turizm, Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır ve Vangölü Turizm.
  • Yalova şehrinden Malatya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.