Sivas-Antalya Otobüs Bileti Turna.com'da

Sivas Antalya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Sivas Antalya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
110,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
6 saat 30 dk

Sivas Antalya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Sivas Antalya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Mek Ağrı
Sivas - Antalya
22 Temmuz 2021, Perşembe 18:45
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
13 Ağustos 2021, Cuma 18:45
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
07 Temmuz 2021, Çarşamba 18:45
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
11 Temmuz 2021, Pazar 18:45
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
24 Temmuz 2021, Cumartesi 19:00
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
21 Haziran 2021, Pazartesi 19:15
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
22 Haziran 2021, Salı 19:15
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
23 Haziran 2021, Çarşamba 19:15
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
25 Haziran 2021, Cuma 19:15
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
26 Haziran 2021, Cumartesi 18:45
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
27 Haziran 2021, Pazar 19:15
Mek Ağrı
Sivas - Antalya
28 Haziran 2021, Pazartesi 19:15

Sivas Antalya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Sivas Antalya otobüs bileti tek yön en ucuz: 110 TL.

Ortalamanın altında Sivas Antalya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 30 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Sivas Antalya arasındaki en kısa otobüs seferi 10 saat 25 dakika sürmektedir.

Sivas şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Kızıldağ (İmranlı, Sivas), Akıncılar, Zara, Yıldızeli, Yeniçubuk (Gemerek, Sivas), Ulaş (Sivas), Şarkışla, Suşehri, Sivas, Kumoğlu (Zara, Sivas), Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hanlı (Sivas), Hafik, Gürün, Gölova, Gemerek, Ekecik (Refahiye, Erzincan), Doğanşar, Divriği, Karakaya (Yıldızeli, Sivas), Altınyayla (Sivas), Yukarıekecik (Yıldızeli, Sivas), Şerefiye (Zara, Sivas), Çetinkaya (Kangal, Sivas), Bozkır (Zara, Sivas) ve Alacahan.

Antalya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Kızılcadağ (Korkuteli, Antalya), Korkuteli, Kumluca, Küçüklü (Gazipaşa, Antalya), İbradı, Kemer (Antalya), Tekirova (Kemer, Antalya), Sögüt (Korkuteli, Antalya), Yeşilköy (Finike, Antalya), Turunçova (Finike, Antalya), Olimpos (Kumluca, Antalya), Serik, Akseki (Antalya), Finike, Elmalı, Gündoğmuş, Gazipaşa, Göynük (Kemer, Antalya), Antalya, Demre, Belek (Serik, Antalya), Aksu (Antalya), Güzeloba (Muratpaşa, Antalya), Antalya Kırsal Terminali, Belek Kavşağı (Serik, Antalya), Beldibi (Gazipaşa, Antalya), Çamyuva (Kemer, Antalya), Olympos Kavşağı (Kumluca, Antalya), Çalkaya (Aksu, Antalya), Kekova (Demre, Antalya) ve Alakent.

Sivas Antalya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Sivas Antalya arasında seyahat edebilirsin.

Sivas Antalya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Sivas Antalya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 10 saat 25 dakika sürmektedir.
  • Sivas Antalya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Sivas ve Antalya arasında 14 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Sivas Huzur Turizm, Esadaş, 329, Iğdırlı Turizm ve Öz Sivas Seyahat.
  • Sivas şehrinden Antalya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.