Sivas-Erzurum Otobüs Bileti Turna.com'da

Sivas Erzurum Diğer Ulaşım Seçenekleri

Sivas Erzurum Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
69,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
3 saat

Sivas Erzurum Otobüs Bileti (Tek Yön)

Sivas Erzurum otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Lüks Ereğli Turizm
Sivas - Erzurum
26 Haziran 2021, Cumartesi 22:59
Lüks Ereğli Turizm
Sivas - Erzurum
27 Haziran 2021, Pazar 22:59
Lüks Ereğli Turizm
Sivas - Erzurum
28 Haziran 2021, Pazartesi 22:59
Lüks Ereğli Turizm
Sivas - Erzurum
10 Temmuz 2021, Cumartesi 22:59
Lüks Ereğli Turizm
Sivas - Erzurum
29 Temmuz 2021, Perşembe 22:59
Lüks Ereğli Turizm
Sivas - Erzurum
30 Temmuz 2021, Cuma 22:59
Mek Ağrı
Sivas - Erzurum
01 Temmuz 2021, Perşembe 02:15
Mek Ağrı
Sivas - Erzurum
16 Haziran 2021, Çarşamba 02:15
Mek Ağrı
Sivas - Erzurum
17 Haziran 2021, Perşembe 02:15
Mek Ağrı
Sivas - Erzurum
18 Haziran 2021, Cuma 02:15
Mek Ağrı
Sivas - Erzurum
19 Haziran 2021, Cumartesi 02:15
Mek Ağrı
Sivas - Erzurum
20 Haziran 2021, Pazar 02:15

Sivas Erzurum otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Sivas Erzurum otobüs bileti tek yön en ucuz: 69 TL.

Ortalamanın altında Sivas Erzurum otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 10 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Sivas Erzurum arasındaki en kısa otobüs seferi 3 saat sürmektedir.

Sivas şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Kızıldağ (İmranlı, Sivas), Akıncılar, Zara, Yıldızeli, Yeniçubuk (Gemerek, Sivas), Ulaş (Sivas), Şarkışla, Suşehri, Sivas, Kumoğlu (Zara, Sivas), Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hanlı (Sivas), Hafik, Gürün, Gölova, Gemerek, Ekecik (Refahiye, Erzincan), Doğanşar, Divriği, Karakaya (Yıldızeli, Sivas), Altınyayla (Sivas), Yukarıekecik (Yıldızeli, Sivas), Şerefiye (Zara, Sivas), Çetinkaya (Kangal, Sivas), Bozkır (Zara, Sivas) ve Alacahan.

Erzurum şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Erzurum, Eğerti (Aziziye, Erzurum), Dadaşkent (Aziziye, Erzurum), Çat, Ayvalı (Oltu, Erzurum), Aşkale, Hınıs, Horasan, Ilıca (Aziziye, Erzurum), Zeyrek (İspir, Erzurum), Uzundere, Tortum, Toprakkale, Tekman, Şenkaya, Şabanköprü (İspir, Erzurum), Pazaryolu, Pasinler, Olur, Oltu, Narman, Köprüköy, Kırık (Horasan, Erzurum), Karayazı, Karaçoban, İspir, Rizekent (Aziziye, Erzurum), Tortum Şelalesi (Uzundere, Erzurum), Maden (İspir, Erzurum), Özlüce (İspir, Erzurum), Pazaryolu Yolayrımı (Pazaryolu, Erzurum), Semt Garajı (Yakutiye, Erzurum), Yağan (Köprüköy, Erzurum) ve Akşar (Şenkaya, Erzurum).

Sivas Erzurum uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Sivas Erzurum arasında seyahat edebilirsin.

Sivas Erzurum otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Sivas Erzurum arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 3 saat sürmektedir.
  • Sivas Erzurum arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Sivas ve Erzurum arasında 24 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, 329, Metro Turizm, Aras Seyahat, Turgut Reis ve Esadaş.
  • Sivas şehrinden Erzurum şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Çarşamba en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.