Sakarya (Adapazarı) Mardin Otobüs Bileti Al: Ucuz Fiyat Bul - turna.com

Sakarya (Adapazarı) Mardin Otobüs Bileti Turna.com'da

Sakarya (Adapazarı) Mardin Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması

Sakarya (Adapazarı) Mardin Otobüs Bileti (Tek Yön)

Sakarya (Adapazarı) Mardin otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

05 Ekim 2022, Çarşamba 00:34
05 Ekim 2022, Çarşamba 00:34
05 Ekim 2022, Çarşamba 00:34

Mardin Varışlı Otobüs Biletleri

Mardin otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Midyat Seyyidoğlu Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 00:30
Doğu Kars
04 Ekim 2022, Salı 01:30
Mardin Dilmenler Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 00:55
Yeni Midyat Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 11:55
Özlem Cizre Nuh
03 Ekim 2022, Pazartesi 04:00
Tokat Yıldızı
03 Ekim 2022, Pazartesi 15:30
Mardin Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 01:30
Midyat Güneydoğu Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 02:00
Midyat Güneydoğu Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 10:30
Özlem Cizre Nuh
03 Aralık 2022, Cumartesi 12:55
Özlem Cizre Nuh
24 Ekim 2022, Pazartesi 17:00

Sakarya (Adapazarı) Kalkışlı Otobüs Biletleri

Sakarya (Adapazarı) şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Turgut Reis
03 Ekim 2022, Pazartesi 13:45
Diyarbakır Barış Turizm
05 Ekim 2022, Çarşamba 18:00
Isparta Petrol
06 Ekim 2022, Perşembe 00:15
Kaptanoğlu Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 04:30
Kale Seyahat
12 Ekim 2022, Çarşamba 22:45
Alanyalılar Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 19:30
Bingöl Yüzenada Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 15:00
Mardin Seyahat
13 Ekim 2022, Perşembe 10:30
Golden Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 17:15
Düzce Güven Seyahat
17 Ekim 2022, Pazartesi 21:30
Mis Amasya Tur
03 Ekim 2022, Pazartesi 03:30
Yeni Sivas Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 19:30

Sakarya (Adapazarı) Mardin otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Sakarya (Adapazarı) şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Taraklı, Söğütlü (Sakarya), Sapanca, Sakarya (Adapazarı), Pamukova, Mekece (Pamukova, Sakarya), Kuzuluk (Karasu, Sakarya), Kocaali, Kaynarca (Sakarya), Karasu, Karapürçek, Hendek, Hayrettin (Pamukova, Sakarya), Geyve, Ferizli, Alifuatpaşa (Geyve, Sakarya), Akyazı, Taytem Dinlenme Tesisleri (Hendek, Sakarya), Dokurcun (Akyazı, Sakarya), Ptt Adapazarı Dağıtım ve Toplama Merkezi (Adapazarı, Sakarya), Türkormanköy (Akyazı, Sakarya) ve Adapazarı Dörtyol (Sakarya).

Mardin şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Derik, Dargeçit, Estel (Midyat, Mardin), Kabala (Mardin), Kızıltepe, Mardin, Yeşilli, Yeniyol (Mardin), Şenköy (Midyat, Mardin), Savur, Ömerli, Nusaybin, Midyat, Mazıdağı, Artuklu, Beyazsu (Midyat, Mardin), Yenişehir (Artuklu, Mardin), Ortaköy (Mardin), Meydanbaşı (Mardin), Cumhuriyet Meydanı (Mardin) ve İstasyon Mahallesi (Mardin).

Şehir Merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na Ulaşım

Sakarya Adapazarı şehir merkezinden otogara ulaşım alternatifleri: Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi yolculuğudur. Şehir merkezinden kısa bir mesafede yer alan Sakarya Adapazarı Otogarı’na ulaşım oldukça kolay ve ekonomiktir. 

Sakarya Otogarı’ndan seferler düzenleyen otobüs firmalarının, şehir merkezinden ücretsiz otogar servisi vardır. Firmaların, Adapazarı merkezde yer alan bilet satış ofisi önünden ve belirli duraklardan kalkan servislerle otogara kısa sürede ulaşım sağlanıyor. Servis kalkış saatleri, genelde otobüslerin sefer saatlerine göre ayarlanıyor. Otobüs biletini satın aldığını firma ile iletişime geçerek otogar servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Sakarya’nın ilçelerinden ve şehir merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na belediye otobüsü ile ulaşabilirsin. Şehir merkezinden otogar istikametine giden belediye otobüsü hatlarını şöyle sıralayabiliriz: 1 Sakarya Park - Küpçüler - Kuzey Terminali, 3 Demokrasi Meydanı - Yeşiltepe - Yeni Terminal, 7 Demokrasi Meydanı - Yıldıztepe - Yeni Terminal, 28 Kuzey Terminali - Yeni Terminal, 29 Kampüs - Yeni Terminal. Belediye otobüsünde ödeme yapmak için şehir merkezindeki kart satış ve kart işlem noktalarından Kart 54 satın alabilirsin. 

Sakarya Üniversitesi Merkez Kampüsü’nden otogara gitmek için 29 numaralı belediye otobüsüne veya kampüs önünden geçen ve otogar istikametine giden minibüslere binebilirsin. 

Sakarya’nın birçok ilçesinden şehir merkezine ve otogara kolay bir şekilde ulaşım sağlayan minibüsler ile Sakarya Otogarı’na hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Belediye otobüsüne göre daha sık aralıklarla çalışan minibüsler, Sakarya Park, Çark Caddesi, Sakarya Üniversitesi gibi merkezi noktalardan geçerek otogara gidiyor. 

Şehir merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na daha rahat ve kısa sürede gitmek için taksi yolculuğu da tercih edilebilir. Şehir merkezi ve otogar arasında çok mesafe olmadığı için taksi ücreti çok yüksek olmayacaktır. 

Mardin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

2012 öncesinde otogarı olmayan tek şehir olarak bilinen Mardin’e otobüsle direkt ulaşım imkanı bulunmuyordu. Civardaki şehirlerden aktarmalı olarak gelinebilen Mardin’e otogar inşaatı 2012 yılında başladı. 2014 yılında açılması planlanan Mardin Otogarı, bazı aksaklıklar nedeniyle 2015 yılında kullanıma açıldı. Mardin Otogarı, şehir merkezinden biraz uzak bir mesafededir. Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım için otobüs firmalarının yolcu servisi, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleri mevcut. 

Mardin’e sefer düzenleyen otobüs firmaları, biletli yolcuları için Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisleri düzenliyor. Sık aralıklarla kalkan servisler, yolcuları Mardin şehir merkezindeki birçok noktaya kolayca ulaştırıyor. 

Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak için bir diğer alternatif ise özel halk otobüsleridir. Otogardan kalkan 1 numaralı otobüs ile şehir merkezindeki duraklara ulaşım sağlayabilirsin. 

Mardin’de en yaygın ulaşım aracı minibüstür. Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ve Mardin’in Midyat, Nusaybin, Ömerli, Kızıltepe gibi ilçelerine gitmek için sık aralıklarla kalkan minibüslere binebilirsin. 

Otogardan Mardin şehir merkezine gitmek için toplu taşıma kullanmayı tercih etmeyenler veya toplu taşıma araçlarının hizmet vermediği gece saatlerinde şehir merkezine gitmek isteyenler otogardan taksiye binerek şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilir. Otogar - şehir merkezi arası mesafe biraz uzun olduğu için taksi yolculuğu maliyetli olabilir. Şehir merkezine gitmek isteyen başka yolcular ile paylaşımlı olarak taksi tutup şehir merkezine daha ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin.

Sakarya (Adapazarı) Mardin otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Sakarya (Adapazarı) Mardin arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Sakarya (Adapazarı) ve Mardin arasında 11 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Mardin Seyahat, Mardin Dilmenler Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Yeni Midyat Turizm ve Midyat Seyyidoğlu Turizm.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: