Rize Artvin Otobüs Bileti Turna.com'da

Rize Artvin Diğer Ulaşım Seçenekleri

Rize Artvin Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
30,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması

Rize Artvin Otobüs Bileti (Tek Yön)

Rize Artvin otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Prenskale Seyahat
Rize - Artvin
01 Temmuz 2022, Cuma 08:30
Prenskale Seyahat
Rize - Artvin
08 Temmuz 2022, Cuma 08:15
Yeşil Artvin Ekspres
Rize - Artvin
20 Haziran 2022, Pazartesi 06:30
Yeşil Artvin Ekspres
Rize - Artvin
21 Haziran 2022, Salı 06:30
Yeşil Artvin Ekspres
Rize - Artvin
02 Temmuz 2022, Cumartesi 06:30
Yeşil Artvin Ekspres
Rize - Artvin
08 Temmuz 2022, Cuma 06:30
Yeşil Artvin Ekspres
Rize - Artvin
10 Temmuz 2022, Pazar 06:30
Prenskale Seyahat
Rize - Artvin
11 Eylül 2022, Pazar 07:45
Prenskale Seyahat
Rize - Artvin
12 Eylül 2022, Pazartesi 07:45
Patnos İtimat
Rize - Artvin
19 Haziran 2022, Pazar 08:30
Ali Osman Ulusoy
Rize - Artvin
19 Haziran 2022, Pazar 10:00
Yeşil Artvin Ekspres
Rize - Artvin
09 Temmuz 2022, Cumartesi 06:30

Artvin Varışlı Otobüs Biletleri

Artvin otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Lüks Artvin Seyahat
13 Temmuz 2022, Çarşamba 13:15
Öz Has Bingöl
01 Temmuz 2022, Cuma 07:00
Öz Nuhoğlu Turizm
24 Haziran 2022, Cuma 20:30
Lüks Karadeniz Seyahat
26 Haziran 2022, Pazar 14:00
Öz Elbistan
04 Temmuz 2022, Pazartesi 07:30
Yeşil Artvin Ekspres
25 Haziran 2022, Cumartesi 07:30
Prenskale Seyahat
01 Temmuz 2022, Cuma 08:30
Lüks Artvin Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 11:20
Sakarya VİB
02 Temmuz 2022, Cumartesi 14:45
Öz Diyarbakır
25 Haziran 2022, Cumartesi 00:30
Tokat Yıldızı
08 Temmuz 2022, Cuma 01:45
Lüks Karadeniz Seyahat
24 Haziran 2022, Cuma 16:30

Rize Kalkışlı Otobüs Biletleri

Rize şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Mahmut Lüks Deniz Turizm
24 Haziran 2022, Cuma 19:10
Esadaş
25 Haziran 2022, Cumartesi 07:30
Lüks Karadeniz Seyahat
26 Haziran 2022, Pazar 18:45
Lüks Yalova Seyahat
15 Temmuz 2022, Cuma 16:15
Rize Ses Seyahat
29 Haziran 2022, Çarşamba 10:30
Yeniden As Bafra Seyahat
24 Haziran 2022, Cuma 07:30
Kanberoğlu
26 Haziran 2022, Pazar 10:30
Sinop Birlik Turizm
02 Temmuz 2022, Cumartesi 07:30
Özlem Cizre Nuh
21 Temmuz 2022, Perşembe 12:15
Prenskale Seyahat
01 Temmuz 2022, Cuma 08:30
Mahmut Lüks Deniz Turizm
24 Haziran 2022, Cuma 18:25
Golden Turizm
09 Temmuz 2022, Cumartesi 20:30

Rize Artvin otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Rize Artvin otobüs bileti tek yön en ucuz: 30 TL.

Ortalamanın altında Rize Artvin otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 6 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Rize Artvin akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %3 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Rize Artvin arasındaki en kısa otobüs seferi 30 dakika sürmektedir.

Rize şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Ardeşen, Çamlıhemşin, Çamlık (Rize), Çayeli, Çifte Kavak (Rize), Sivrikaya (İkizdere, Rize), Rize, Pazar (Rize), Ovit Tüneli (İkizdere, Rize), Kalkandere, İyidere Köprü (İyidere, Rize), İyidere, İkizdere, Hemşin, Güneysu, Gündoğdu (Rize), Fındıklı, Derepazarı, Dereköy (İkizdere, Rize) ve Güneyce (İkizdere, Rize).

Artvin şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Ardanuç, İşhan (Yusufeli, Artvin), Oruçlu (Artvin), Sukavuşumu (Yusufeli, Artvin), Narlık (Yusufeli, Artvin), Yusufeli, Şavşat, Sarp (Hopa, Artvin), Artvin, Arhavi, Borçka, Murgul, Kemalpaşa (Hopa, Artvin), Hopa, Kınalıçam (Yusufeli, Artvin), Demirkent (Yusufeli, Artvin) ve Sebzeciler (Yusufeli, Artvin).

Rize Artvin otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Rize Artvin arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 30 dakika sürmektedir.
  • Rize Artvin arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Rize ve Artvin arasında 15 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Yeşil Artvin Ekspres, Prenskale Seyahat, Cesur Bingöl, Artvin Ses Turizm ve Ali Osman Ulusoy.
  • Rize şehrinden Artvin şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Pazar en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.