Ordu-Samsun Otobüs Bileti Turna.com'da

Ordu Samsun Diğer Ulaşım Seçenekleri

Ordu Samsun Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
35,00 TL
En Ucuz Ay
Ocak
En Popüler Otobüs Firması

Ordu Samsun Otobüs Bileti (Tek Yön)

Ordu Samsun otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Turgut Reis
Ordu - Samsun
22 Ocak 2021, Cuma 21:45
Turgut Reis
Ordu - Samsun
23 Ocak 2021, Cumartesi 21:45
Turgut Reis
Ordu - Samsun
25 Ocak 2021, Pazartesi 21:45
Turgut Reis
Ordu - Samsun
26 Ocak 2021, Salı 21:45
Golden Turizm
Ordu - Samsun
26 Ocak 2021, Salı 02:30
Turgut Reis
Ordu - Samsun
27 Ocak 2021, Çarşamba 21:45
Turgut Reis
Ordu - Samsun
01 Şubat 2021, Pazartesi 21:45
Turgut Reis
Ordu - Samsun
02 Şubat 2021, Salı 21:45
Yeniden As Bafra Seyahat
Ordu - Samsun
24 Ocak 2021, Pazar 02:40
Ali Osman Ulusoy
Ordu - Samsun
22 Ocak 2021, Cuma 13:15

Ordu Samsun otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Ordu Samsun otobüs bileti tek yön en ucuz: 35 TL.

Ortalamanın altında Ordu Samsun otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Ordu Samsun sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %6 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Ordu şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Çamaş, Büyükağız (Perşembe, Ordu), Bolaman (Fatsa, Ordu), Aybastı, Akkuş, Alankent (Kabataş, Ordu), Yalıköy (Fatsa, Ordu), Ünye, Ulubey (Ordu), Tekkiraz (Canik, Samsun), Perşembe (Ordu), Ordu, Mesudiye, Menderesönü (Ordu), Medreseönü (Perşembe, Ordu), Kumbaşı (Ordu), Korgan, Kabataş (Ordu), Kabadüz, İkizce, Gürgentepe, Gülyalı, Gölköy, Fatsa, Kumru, Çatalpınar, Çaka (Perşembe, Ordu) ve Çaybaşı.

Samsun şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Salıpazarı, Muşta (Samsun), Meydan (Samsun), Ladik (Samsun), Kavak, Havza, Engiz (19 Mayıs, Samsun), Çatalçam (Atakum, Samsun), Çarşamba, Bafra, Samsun, Ayvacık (Samsun), Atakent (Atakum, Samsun), Asarcık, Alaçam, 19 Mayıs, Atakum, Taflan (Atakum, Samsun), Terme, Tekkeköy, Yakakent, Vezirköprü, Belediye Evleri (Canik, Samsun), Cumhuriyet Meydanı (İlkadım, Samsun), Toptepe (Canik, Samsun) ve Ömürevleri (Atakum, Samsun).

Ordu-Giresun Samsun uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Ordu-Giresun Samsun arasında seyahat edebilirsin.

Ordu Samsun otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Ordu Samsun arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Ordu ve Samsun arasında 29 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Ünye Birlik Seyahat, Fatsa Birlik Seyahat ve Ordu Birlik.
  • Ordu şehrinden Samsun şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Pazar en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.

Ordu Seyahatinden Önce Oku !

Samsun Seyahatinden Önce Oku !

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.