Ordu Giresun Otobüs Bileti Turna.com'da

Ordu Giresun Diğer Ulaşım Seçenekleri

Ordu Giresun Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
40,00 TL
En Ucuz Ay
Mayıs
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
13 saat 30 dk

Ordu Giresun Otobüs Bileti (Tek Yön)

Ordu Giresun otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Iğdırlı Turizm
Ordu - Giresun
22 Mayıs 2022, Pazar 17:55
Özlem Ardahan
Ordu - Giresun
18 Mayıs 2022, Çarşamba 20:20
Golden Turizm
Ordu - Giresun
20 Mayıs 2022, Cuma 15:30
Sinop Birlik Turizm
Ordu - Giresun
18 Mayıs 2022, Çarşamba 02:15
Sakarya VİB
Ordu - Giresun
18 Mayıs 2022, Çarşamba 01:15
Sinop Birlik Turizm
Ordu - Giresun
19 Mayıs 2022, Perşembe 02:15
Sinop Birlik Turizm
Ordu - Giresun
20 Mayıs 2022, Cuma 02:15
Sinop Birlik Turizm
Ordu - Giresun
21 Mayıs 2022, Cumartesi 02:15
Sinop Birlik Turizm
Ordu - Giresun
01 Temmuz 2022, Cuma 02:15
Görele Seyahat
Ordu - Giresun
02 Temmuz 2022, Cumartesi 04:35
Görele Seyahat
Ordu - Giresun
03 Temmuz 2022, Pazar 04:35
Görele Seyahat
Ordu - Giresun
04 Temmuz 2022, Pazartesi 04:35

Giresun Varışlı Otobüs Biletleri

Giresun otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Iğdırlı Turizm
18 Mayıs 2022, Çarşamba 18:45
Iğdırlı Turizm
23 Mayıs 2022, Pazartesi 22:00
Giresun Seyahat
20 Haziran 2022, Pazartesi 18:00
Lüks Gümüşhane
18 Mayıs 2022, Çarşamba 15:00
Golden Turizm
21 Haziran 2022, Salı 20:45
Iğdırlı Turizm
23 Mayıs 2022, Pazartesi 15:00
Lüks Gümüşhane
18 Mayıs 2022, Çarşamba 16:00
Iğdırlı Turizm
22 Mayıs 2022, Pazar 17:55
Öz Elbistan
19 Mayıs 2022, Perşembe 10:00
Prenskale Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 06:30
Kaptanoğlu Seyahat
21 Mayıs 2022, Cumartesi 18:00
Giresun Seyahat
29 Haziran 2022, Çarşamba 23:59

Ordu Kalkışlı Otobüs Biletleri

Ordu şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Kanberoğlu
18 Mayıs 2022, Çarşamba 18:45
Iğdırlı Turizm
22 Mayıs 2022, Pazar 17:55
As Adana Seyahat
20 Mayıs 2022, Cuma 20:30
Lüks Yalova Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 21:30
Ordu Birlik
22 Temmuz 2022, Cuma 07:40
Lüks Gümüşhane
19 Mayıs 2022, Perşembe 16:30
Öz Elbistan
18 Mayıs 2022, Çarşamba 10:30
Iğdırlı Turizm
20 Mayıs 2022, Cuma 17:15
Öz Diyarbakır
19 Mayıs 2022, Perşembe 17:00
Giresun Seyahat
06 Haziran 2022, Pazartesi 14:30
Giresun Seyahat
20 Haziran 2022, Pazartesi 18:00

Ordu Giresun otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Ordu Giresun otobüs bileti tek yön en ucuz: 70 TL.

Ortalamanın altında Ordu Giresun otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 42 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Ordu Giresun akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %28 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Ordu Giresun arasındaki en kısa otobüs seferi 2 dakika sürmektedir.

Ordu şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Çamaş, Büyükağız (Perşembe, Ordu), Bolaman (Fatsa, Ordu), Aybastı, Akkuş, Alankent (Kabataş, Ordu), Yalıköy (Fatsa, Ordu), Ünye, Ulubey (Ordu), Tekkiraz (Canik, Samsun), Perşembe (Ordu), Ordu, Mesudiye, Menderesönü (Ordu), Medreseönü (Perşembe, Ordu), Kumbaşı (Ordu), Korgan, Kabataş (Ordu), Kabadüz, İkizce, Gürgentepe, Gülyalı, Gölköy, Fatsa, Kumru, Çatalpınar, Çaka (Perşembe, Ordu) ve Çaybaşı.

Giresun şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Alucra, Bulancak, Çamoluk, Yılgın (Tirebolu, Giresun), Yağlıdere, Tirebolu, Şebinkarahisar, Piraziz, Keşap, Güce, Görele, Giresun, Eynesil, Espiye, Duroğlu (Giresun), Doğankent, Dereli, Çanakçı, Doğancı (Tirebolu, Giresun), Çavuşlu (Görele, Giresun) ve Üçtepe (Yağlıdere, Giresun).

Ordu Giresun otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Ordu Giresun arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 2 dakika sürmektedir.
  • Ordu Giresun arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Ordu ve Giresun arasında 31 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Golden Turizm, Görele Seyahat ve Kanberoğlu.
  • Ordu şehrinden Giresun şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.