Malatya Mardin Otobüs Bileti Turna.com'da

Malatya Mardin Diğer Ulaşım Seçenekleri

Malatya Mardin Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
180,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
3 saat

Malatya Mardin Otobüs Bileti (Tek Yön)

Malatya Mardin otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Özlem Cizre Nuh
Malatya - Mardin
17 Mayıs 2022, Salı 01:00
Özlem Cizre Nuh
Malatya - Mardin
18 Mayıs 2022, Çarşamba 01:00
Özlem Cizre Nuh
Malatya - Mardin
19 Mayıs 2022, Perşembe 01:00
Özlem Cizre Nuh
Malatya - Mardin
20 Mayıs 2022, Cuma 01:00
Özlem Cizre Nuh
Malatya - Mardin
21 Mayıs 2022, Cumartesi 01:00
Özlem Cizre Nuh
Malatya - Mardin
29 Mayıs 2022, Pazar 01:00
Özlem Cizre Nuh
Malatya - Mardin
20 Haziran 2022, Pazartesi 01:00
Özlem Cizre Nuh
Malatya - Mardin
21 Haziran 2022, Salı 01:00
Özlem Cizre Nuh
Malatya - Mardin
20 Haziran 2022, Pazartesi 01:00
Özlem Cizre Nuh
Malatya - Mardin
21 Haziran 2022, Salı 01:00

Mardin Varışlı Otobüs Biletleri

Mardin otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özlem Cizre Nuh
08 Temmuz 2022, Cuma 01:55
Mardin Seyahat
17 Mayıs 2022, Salı 01:00
Mardin Dilmenler Seyahat
15 Temmuz 2022, Cuma 01:00
Mardin Seyahat
15 Haziran 2022, Çarşamba 13:00
Midyat Seyyidoğlu Turizm
17 Mayıs 2022, Salı 07:00
Mardin Seyahat
23 Mayıs 2022, Pazartesi 14:00
Martur Turizm
17 Mayıs 2022, Salı 00:30
Mardin Dilmenler Seyahat
03 Haziran 2022, Cuma 05:00
Mardin Dilmenler Seyahat
19 Haziran 2022, Pazar 20:15
Özlem Cizre Nuh
05 Haziran 2022, Pazar 12:55
Mardin Dilmenler Seyahat
03 Haziran 2022, Cuma 17:30

Malatya Kalkışlı Otobüs Biletleri

Malatya şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Öz Has Bingöl
17 Mayıs 2022, Salı 01:30
Mis Amasya Tur
17 Mayıs 2022, Salı 00:30
Özlem Bingöl Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 11:00
Öz Erciş Seyahat
16 Ağustos 2022, Salı 06:00
Muş Yolu Turizm
17 Mayıs 2022, Salı 18:40
Yeşil Muş Ovası
17 Haziran 2022, Cuma 18:30
Öz Has Bingöl
17 Mayıs 2022, Salı 01:30
Özlem Van Turizm
06 Haziran 2022, Pazartesi 00:30
Best Van Turizm
17 Mayıs 2022, Salı 02:30
Malatya Kayısıkent Turizm
17 Mayıs 2022, Salı 20:29
Yeşil Muş Ovası
23 Haziran 2022, Perşembe 17:30
Yeşil Erciş Seyahat
21 Mayıs 2022, Cumartesi 19:30

Malatya Mardin otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Malatya Mardin otobüs bileti tek yön en ucuz: 180 TL.

Ortalamanın altında Malatya Mardin otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Malatya Mardin arasındaki en kısa otobüs seferi 5 saat 30 dakika sürmektedir.

Malatya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Pütürge, Malatya, Kürecik (Akçadağ, Malatya), Kuluncak, Kale (Malatya), Hekimhan, Hasançelebi (Hekimhan, Malatya), Erkenek (Doğanşehir, Malatya), Doğanyol, Doğanşehir, Sürgü (Doğanşehir, Malatya), Darende, Battalgazi, Arguvan, Arapgir, Akçadağ, Darıca (Akçadağ, Malatya), Yazıhan, Yeşilyurt (Malatya), Yukarı Ulupınar (Darende, Malatya), Aşağı Ulupınar (Darende, Malatya), Balaban (Darende, Malatya), Akçadağ Yolayrımı (Malatya), Kozluca (Malatya) ve Pötürge.

Mardin şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Derik, Dargeçit, Estel (Midyat, Mardin), Kabala (Mardin), Kızıltepe, Mardin, Yeşilli, Yeniyol (Mardin), Şenköy (Midyat, Mardin), Savur, Ömerli, Nusaybin, Midyat, Mazıdağı, Artuklu, Beyazsu (Midyat, Mardin), Yenişehir (Artuklu, Mardin), Ortaköy (Mardin), Meydanbaşı (Mardin), Cumhuriyet Meydanı (Mardin) ve İstasyon Mahallesi (Mardin).

Malatya Mardin uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Malatya Mardin arasında seyahat edebilirsin.

Malatya Mardin otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Malatya Mardin arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 5 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Malatya Mardin arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Malatya ve Mardin arasında 5 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Özlem Cizre Nuh, Tokat Yıldızı, Mardin Seyahat, Mardin Dilmenler Seyahat ve Öz Sivas Seyahat.
  • Malatya şehrinden Mardin şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Perşembe en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.