Konya Nevşehir Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 220 TL - turna.com

Konya Nevşehir Otobüs Bileti Turna.com'da

Konya Nevşehir Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
220,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
2 saat 25 dk

Konya Nevşehir Otobüs Bileti (Tek Yön)

Konya Nevşehir otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Isparta Petrol
Konya - Nevşehir
24 Eylül 2023, Pazar 04:30
Isparta Petrol
Konya - Nevşehir
25 Eylül 2023, Pazartesi 04:30
Isparta Petrol
Konya - Nevşehir
26 Eylül 2023, Salı 04:30
Isparta Petrol
Konya - Nevşehir
27 Eylül 2023, Çarşamba 04:30
Isparta Petrol
Konya - Nevşehir
02 Ekim 2023, Pazartesi 04:30
Isparta Petrol
Konya - Nevşehir
03 Ekim 2023, Salı 04:30
Isparta Petrol
Konya - Nevşehir
18 Ekim 2023, Çarşamba 04:30
Metro Turizm
Konya - Nevşehir
22 Eylül 2023, Cuma 02:30
Sivas Hedef Turizm
Konya - Nevşehir
22 Eylül 2023, Cuma 03:00
Metro Turizm
Konya - Nevşehir
23 Eylül 2023, Cumartesi 02:30
Sivas Hedef Turizm
Konya - Nevşehir
23 Eylül 2023, Cumartesi 03:00
Metro Turizm
Konya - Nevşehir
24 Eylül 2023, Pazar 02:30

Nevşehir Varışlı Otobüs Biletleri

Nevşehir otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Astor Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 14:45
Aras Seyahat
22 Ekim 2023, Pazar 14:00
Star Batman
07 Ekim 2023, Cumartesi 01:00
Isparta Petrol
29 Eylül 2023, Cuma 04:30
Malatya Kayısıkent Turizm
01 Ekim 2023, Pazar 18:00

Konya Kalkışlı Otobüs Biletleri

Konya şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Metro Turizm
10 Kasım 2023, Cuma 01:00
Isparta Petrol
09 Ekim 2023, Pazartesi 02:30
Has Diyarbakır Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 04:31
Sivas Hedef Turizm
12 Ekim 2023, Perşembe 03:00
Has Diyarbakır Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 14:30
Metro Turizm
29 Eylül 2023, Cuma 02:30
Sıla Özlem Seyahat
30 Eylül 2023, Cumartesi 01:00
Metro Turizm
29 Eylül 2023, Cuma 03:00
Lüks Aksel Seyahat
30 Eylül 2023, Cumartesi 08:00
Isparta Petrol
29 Eylül 2023, Cuma 04:00

Konya Nevşehir otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Konya Nevşehir otobüs bileti tek yön en ucuz: 220 TL.

Ortalamanın altında Konya Nevşehir otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 4 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Konya Nevşehir sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %2 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Konya Nevşehir arasındaki en kısa otobüs seferi 2 saat 25 dakika sürmektedir.

Konya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Selçuklu, Sarayönü, Meram, Ladik (Sarayönü, Konya), Kulu Makası (Kulu, Konya), Kulu, Konya, Karapınar (Konya), Kadınhanı, Ilgın, Hüyük, Hadim, Güneysınır, Ereğli (Konya), Emirgazi, Doğanhisar, Derebucak, Derbent, Çumra, Çeltik, Halkapınar, Seydişehir, Tavşançalı (Kulu, Konya), Taşkent, Yunak, Yeniceoba (Cihanbeyli, Konya), Yalıhüyük, Tuzlukçu, Zengen (Ereğli, Konya), Çakmak (Ereğli, Konya), Cihanbeyli, Bozkır, Beyşehir, Altınekin, Akşehir Şapçı Dinlenme Tesisleri (Akşehir, Konya), Akşehir, Akseki (Meram, Konya), Akören, Ahırlı, İçeriçumra (Çumra, Konya), Karatay Otobüs Terminali (Karatay, Konya), Konya Tren Garı (Meram, Konya), Dedeman Konya (Selçuklu, Konya), Argıt Hanı (Ilgın, Konya), Kıreli (Hüyük, Konya), Ereğli Yolayrımı (Ereğli, Konya) ve Konya Eski Garaj.

Nevşehir şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Gülşehir, Göreme (Nevşehir), Derinkuyu, Çavuşin (Avanos, Nevşehir), Avanos, Acıgöl, Hacıbektaş, Kalaba (Avanos, Nevşehir), Kaymaklı (Nevşehir), Kapadokya (Ürgüp, Nevşehir), Ürgüp, Uçhisar (Nevşehir), Topaklı (Avanos, Nevşehir), Ortahisar, Nevşehir, Kozaklı ve İlicek (Hacıbektaş, Nevşehir).

Konya Nevşehir uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Konya Nevşehir arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Konya Otogarına Ulaşım

Konya şehir merkezinden otogara ulaşım için birçok seçenek mevcuttur. Şehir merkezinden sadece 5 kilometre mesafede yer alan Konya Otogarı’na belediye otobüsü, otobüs firmalarının yolcu servisleri, tramvay ve taksi ile kısa sürede ulaşabilirsin.

Konya’da hizmet veren birçok otobüs firması, yolcularını Konya Otogarı’na ücretsiz taşıyor. Otogardan Otobüsle şehirlerarası seyahat edeceksen otobüs bileti aldığın firma ile iletişime geçip şehir merkezinden otogara servisleri olup olmadığını öğrenebilirsin.

Şehir merkezinden H2 hatlı tramvaya binerek otogar yakınındaki tramvay durağında inebilirsin. Tramvay durağından kısa bir yürüyüşle Konya Otogarı’na ulaşabilirsin. 

Şehir merkezinden taksi ile Konya Otogarı’na kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşmak mümkün. Konya taksi duraklarının telefon numarasına ve adresine web’den ulaşabilirsin. 

Konya Selçuk Üniversitesi’nden Konya Otogarı’na gitmek için Yazır Beyhekim Hastanesi durağından 51A hatlı otobüse binip Hekimoğlu Lisesi durağında inerek Sancak durağına yürümelisin. Buradan 10A hatlı otobüse binerek otogara yakın mesafede yer alan Erenkaya durağında inmelisin. Duraktan kısa bir yürüyüş ile otogara ulaşabilirsin. 

Bir diğer ulaşım alternatifi ise;

Yazır Beyhekim Hastanesi durağından 51A hatlı otobüse binerek Hekimoğlu Lisesi durağında inmelisin. 8 dakika yürüyüp Japon Parkı durağından H1- H2 numaralı tramvaya binip Erenkaya durağında inmelisin.

Nevşehir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin en güzel turizm bölgelerinden olan Ürgüp, Göreme ve Kapadokya’nın büyük bir bölümünün yer aldığı Nevşehir, doğal güzellikleriyle oldukça ilgi çeken ve her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Nevşehir girişinde yer alan Nevşehir Otogarı’ndan şehir merkezine ve ilçelere kolay bir şekilde ulaşmak için birçok ulaşım alternatifi vardır. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisi, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi seçeneklerinden birini tercih ederek Nevşehir’in birçok noktasına kısa sürede ulaşabilirsin. 

Nevşehir’de hizmet veren otobüs firmalarının birçoğunun otogardan Nevşehir merkeze ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Bu hizmet, firmaların biletli yolcularına mahsustur. Nevşehir Otogarı’ndan 80. Yıl Bulvarı, Kayseri Caddesi gibi merkezi noktalara şehir içi servisleri ile kısa sürede ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. Nevşehir otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında bilgi alabilirsin. 

Nevşehir Otogarı önünden kalkan özel halk otobüsleri ile Nevşehir’in birçok noktasına kolayca ulaşabilirsin. Özel Halk Otobüsleri, her gün 22:30’a kadar hizmet veriyor. Otogardan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ne gitmek için 1, 2, 4 ve 5 hatlı otobüslere binebilirsin. 

Nevşehir Otogarı’ndan, şehir merkezine ve Ürgüp, Göreme, Avanos, Çavuşin, Ortahisar gibi turizm bölgelerine gitmek için minibüslere binebilirsin. Haftanın her günü 23.00’a kadar, sık aralıklarla hizmet veren minibüsler ile ulaşım hem kolay hem de oldukça ekonomiktir. 

Otogardan Nevşehir merkeze hızlı ve konforlu bir şekilde gitmek için otogarda yer alan ve 7/24 hizmet veren taksi durağından taksiye binebilirsin. Daha ekonomik bir taksi yolculuğu için; aynı istikamete giden diğer yolcularla paylaşımlı olarak taksi tutmanı öneririz.

Konya Nevşehir otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Konya Nevşehir arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 2 saat 25 dakika sürmektedir.
 • Konya Nevşehir arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Konya ve Nevşehir arasında 35 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm, Tokat Yıldızı, Yeni Aksaray, Yükseller Aksaray Birlik ve Isparta Petrol.
 • Konya şehrinden Nevşehir şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: