Konya Malatya Otobüs Bileti Turna.com'da

Konya Malatya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Konya Malatya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
300,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
5 saat

Konya Malatya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Konya Malatya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Muş Yolu Turizm
Konya - Malatya
24 Haziran 2022, Cuma 21:00
Muş Yolu Turizm
Konya - Malatya
25 Haziran 2022, Cumartesi 21:00
Muş Yolu Turizm
Konya - Malatya
26 Haziran 2022, Pazar 21:00
Muş Yolu Turizm
Konya - Malatya
27 Haziran 2022, Pazartesi 21:00
Muş Yolu Turizm
Konya - Malatya
28 Haziran 2022, Salı 21:00
Muş Yolu Turizm
Konya - Malatya
30 Haziran 2022, Perşembe 21:00
Muş Yolu Turizm
Konya - Malatya
04 Temmuz 2022, Pazartesi 21:00
Muş Yolu Turizm
Konya - Malatya
05 Temmuz 2022, Salı 21:00
Muş Yolu Turizm
Konya - Malatya
06 Temmuz 2022, Çarşamba 21:00
Muş Yolu Turizm
Konya - Malatya
08 Temmuz 2022, Cuma 21:00
Metro Turizm
Konya - Malatya
29 Haziran 2022, Çarşamba 02:00
Öz Elbistan
Konya - Malatya
29 Haziran 2022, Çarşamba 00:30

Malatya Varışlı Otobüs Biletleri

Malatya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özlem Cizre Nuh
24 Haziran 2022, Cuma 23:00
Özlem Bingöl Seyahat
10 Temmuz 2022, Pazar 06:00
Öz Has Bingöl
27 Haziran 2022, Pazartesi 00:30
Ede Turizm
26 Haziran 2022, Pazar 03:30
Has Muş Turizm
11 Temmuz 2022, Pazartesi 21:30
Özlem Diyarbakır
24 Haziran 2022, Cuma 15:30
Can Dersim Tuncelililer
06 Temmuz 2022, Çarşamba 13:00
Cesur Bingöl
02 Temmuz 2022, Cumartesi 13:29
Özlem Cizre Nuh
30 Haziran 2022, Perşembe 20:00
Özlem Van Turizm
24 Ağustos 2022, Çarşamba 23:00
Elazığ Hazar Turizm
28 Haziran 2022, Salı 22:30
Malatya Kayısıkent Turizm
04 Ağustos 2022, Perşembe 13:59

Konya Kalkışlı Otobüs Biletleri

Konya şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Özkaymak
25 Haziran 2022, Cumartesi 01:30
Lüks Ereğli Turizm
24 Haziran 2022, Cuma 07:00
Star Batman
24 Haziran 2022, Cuma 06:00
Isparta Petrol
08 Temmuz 2022, Cuma 04:00
Star Diyarbakır
26 Haziran 2022, Pazar 22:15
Güven Akşehir Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 05:40
Mersin Nur Turizm
24 Haziran 2022, Cuma 17:15
Has Diyarbakır Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 14:00
Lüks Ereğli Turizm
24 Haziran 2022, Cuma 07:30
Yeni Aksaray
24 Haziran 2022, Cuma 12:00
Kontur Turizm
02 Temmuz 2022, Cumartesi 01:30

Konya Malatya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Konya Malatya otobüs bileti tek yön en ucuz: 300 TL.

Ortalamanın altında Konya Malatya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 14 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Konya Malatya sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %6 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Konya Malatya arasındaki en kısa otobüs seferi 7 saat 46 dakika sürmektedir.

Konya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Selçuklu, Sarayönü, Meram, Ladik (Sarayönü, Konya), Kulu Makası (Kulu, Konya), Kulu, Konya, Karapınar (Konya), Kadınhanı, Ilgın, Hüyük, Hadim, Güneysınır, Ereğli (Konya), Emirgazi, Doğanhisar, Derebucak, Derbent, Çumra, Çeltik, Halkapınar, Seydişehir, Tavşançalı (Kulu, Konya), Taşkent, Yunak, Yeniceoba (Cihanbeyli, Konya), Yalıhüyük, Tuzlukçu, Zengen (Ereğli, Konya), Çakmak (Ereğli, Konya), Cihanbeyli, Bozkır, Beyşehir, Altınekin, Akşehir Şapçı Dinlenme Tesisleri (Akşehir, Konya), Akşehir, Akseki (Meram, Konya), Akören, Ahırlı, İçeriçumra (Çumra, Konya), Karatay Otobüs Terminali (Karatay, Konya), Konya Tren Garı (Meram, Konya), Dedeman Konya (Selçuklu, Konya), Argıt Hanı (Ilgın, Konya), Kıreli (Hüyük, Konya), Ereğli Yolayrımı (Ereğli, Konya) ve Konya Eski Garaj.

Malatya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Pütürge, Malatya, Kürecik (Akçadağ, Malatya), Kuluncak, Kale (Malatya), Hekimhan, Hasançelebi (Hekimhan, Malatya), Erkenek (Doğanşehir, Malatya), Doğanyol, Doğanşehir, Sürgü (Doğanşehir, Malatya), Darende, Battalgazi, Arguvan, Arapgir, Akçadağ, Darıca (Akçadağ, Malatya), Yazıhan, Yeşilyurt (Malatya), Yukarı Ulupınar (Darende, Malatya), Aşağı Ulupınar (Darende, Malatya), Balaban (Darende, Malatya), Akçadağ Yolayrımı (Malatya), Kozluca (Malatya) ve Pötürge.

Konya Malatya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Konya Malatya arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Konya Otogarına Ulaşım

Konya şehir merkezinden otogara ulaşım için birçok seçenek mevcuttur. Şehir merkezinden sadece 5 kilometre mesafede yer alan Konya Otogarı’na belediye otobüsü, otobüs firmalarının yolcu servisleri, tramvay ve taksi ile kısa sürede ulaşabilirsin.

Konya’da hizmet veren birçok otobüs firması, yolcularını Konya Otogarı’na ücretsiz taşıyor. Otogardan Otobüsle şehirlerarası seyahat edeceksen otobüs bileti aldığın firma ile iletişime geçip şehir merkezinden otogara servisleri olup olmadığını öğrenebilirsin.

Şehir merkezinden H2 hatlı tramvaya binerek otogar yakınındaki tramvay durağında inebilirsin. Tramvay durağından kısa bir yürüyüşle Konya Otogarı’na ulaşabilirsin. 

Şehir merkezinden taksi ile Konya Otogarı’na kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşmak mümkün. Konya taksi duraklarının telefon numarasına ve adresine web’den ulaşabilirsin. 

Konya Selçuk Üniversitesi’nden Konya Otogarı’na gitmek için Yazır Beyhekim Hastanesi durağından 51A hatlı otobüse binip Hekimoğlu Lisesi durağında inerek Sancak durağına yürümelisin. Buradan 10A hatlı otobüse binerek otogara yakın mesafede yer alan Erenkaya durağında inmelisin. Duraktan kısa bir yürüyüş ile otogara ulaşabilirsin. 

Bir diğer ulaşım alternatifi ise;

Yazır Beyhekim Hastanesi durağından 51A hatlı otobüse binerek Hekimoğlu Lisesi durağında inmelisin. 8 dakika yürüyüp Japon Parkı durağından H1- H2 numaralı tramvaya binip Erenkaya durağında inmelisin.

MAŞTİ - Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

MAŞTİ - Malatya Otogarı’ndan yaklaşık 7 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım alternatifleri şöyledir: Belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri, minibüs, taksi. Malatya’nın en işlek caddelerinden biri olan Ankara Caddesinde yer alan MAŞTİ’den şehir merkezine ve Malatya ilçelerine ulaşmak oldukça kolay. 

Malatya’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarının MAŞTİ’den Malatya şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Firma ile seyahat eden biletli yolcuları kabul eden servisler, Malatya şehir merkezindeki belirli noktalarda yolcuları hızlı ve konforlu şekilde taşımaktadır. Malatya’ya otobüs ile seyahat ettiysen, şehir içi servis saatleri ve güzergahı ile ilgili otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

MAŞTİ’den Malatya şehir merkezine bir diğer ulaşım alternatifi belediye otobüsleridir. MAŞTİ durağından kalkan ve şehir merkezi yönüne giden 2A, 2C, 2D ve 152 hatlı belediye otobüsleriyle şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Belediye otobüsüne binmeden önce otogardaki ulaşım kartı satış noktalarından Malatya Kent Kart satın alabilirsin. 

Malatya Otogarı’ndan Malatya İnönü Üniversitesi’ne ve şehir merkezine gitmek için 81 numaralı Trambüs’e binebilirsin. Trambüs hatları, haftanın her günü 23.00’a kadar hizmet veriyor. Trambüs’te ödeme için Malatya Kent Kart geçiyor.

Malatya’da minibüs ile ulaşım yaygındır. Otogar’ın hemen arkasında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezi istikametine giden minibüslere binerek 10 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsin. Otogardan Malatya’nın Doğanşehir, Pütürge, Hekimhan, Kale, Yeşilyurt gibi bölgelerine minibüsle ulaşım mümkündür. 

MAŞTİ’den Malatya merkeze gitmenin bir diğer yolu ise taksi yolculuğudur. Otogardaki taksi durağından taksiye binerek Malatya şehir merkezine 10 dakikada ulaşabilirsin. Şehir merkezine gitmek isteyen diğer yolcularla paylaşımlı taksi tutarak taksi ücretini daha ucuza getirebilirsin.

Konya Malatya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Konya Malatya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 7 saat 46 dakika sürmektedir.
  • Konya Malatya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Konya ve Malatya arasında 22 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Malatya Zafer Turizm, Beydağı Turizm, Best Van Turizm, Yeşil Muş Ovası ve Malatya Medine Turizm.
  • Konya şehrinden Malatya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.