Erzurum-Şanlıurfa Otobüs Bileti Turna.com'da

Erzurum Şanlıurfa Diğer Ulaşım Seçenekleri

Erzurum Şanlıurfa Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
120,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 45 dk

Erzurum Şanlıurfa Otobüs Bileti (Tek Yön)

Erzurum Şanlıurfa otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Öz Has Bingöl
Erzurum - Şanlıurfa
21 Ağustos 2021, Cumartesi 15:30
Turgut Reis
Erzurum - Şanlıurfa
23 Temmuz 2021, Cuma 13:30
Turgut Reis
Erzurum - Şanlıurfa
26 Temmuz 2021, Pazartesi 13:30
Turgut Reis
Erzurum - Şanlıurfa
27 Temmuz 2021, Salı 13:30
Turgut Reis
Erzurum - Şanlıurfa
28 Temmuz 2021, Çarşamba 13:30
Turgut Reis
Erzurum - Şanlıurfa
29 Temmuz 2021, Perşembe 13:30
Turgut Reis
Erzurum - Şanlıurfa
30 Temmuz 2021, Cuma 13:30
Turgut Reis
Erzurum - Şanlıurfa
11 Ağustos 2021, Çarşamba 13:30
Turgut Reis
Erzurum - Şanlıurfa
17 Ağustos 2021, Salı 13:30
Turgut Reis
Erzurum - Şanlıurfa
22 Ağustos 2021, Pazar 13:30
Öz Has Bingöl
Erzurum - Şanlıurfa
16 Ağustos 2021, Pazartesi 15:30

Erzurum Şanlıurfa otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Erzurum Şanlıurfa otobüs bileti tek yön en ucuz: 120 TL.

Ortalamanın altında Erzurum Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 25 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Erzurum Şanlıurfa arasındaki en kısa otobüs seferi 8 saat sürmektedir.

Erzurum şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Erzurum, Eğerti (Aziziye, Erzurum), Dadaşkent (Aziziye, Erzurum), Çat, Ayvalı (Oltu, Erzurum), Aşkale, Hınıs, Horasan, Ilıca (Aziziye, Erzurum), Zeyrek (İspir, Erzurum), Uzundere, Tortum, Toprakkale, Tekman, Şenkaya, Şabanköprü (İspir, Erzurum), Pazaryolu, Pasinler, Olur, Oltu, Narman, Köprüköy, Kırık (Horasan, Erzurum), Karayazı, Karaçoban, İspir, Rizekent (Aziziye, Erzurum), Tortum Şelalesi (Uzundere, Erzurum), Maden (İspir, Erzurum), Özlüce (İspir, Erzurum), Pazaryolu Yolayrımı (Pazaryolu, Erzurum), Semt Garajı (Yakutiye, Erzurum), Yağan (Köprüköy, Erzurum) ve Akşar (Şenkaya, Erzurum).

Şanlıurfa şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Viranşehir, Şanlıurfa, Suruç, Hilvan, Harran, Halfeti, Ceylanpınar, Bozova, Birecik, Aligör (Suruç, Şanlıurfa) ve Akçakale.

Erzurum Şanlıurfa uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Erzurum Şanlıurfa arasında seyahat edebilirsin.

Erzurum Şanlıurfa otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Erzurum Şanlıurfa arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 8 saat sürmektedir.
  • Erzurum Şanlıurfa arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Erzurum ve Şanlıurfa arasında 4 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Öz Has Bingöl, Cesur Bingöl, Öz Diyarbakır ve Star Diyarbakır.
  • Erzurum şehrinden Şanlıurfa şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.