Erzurum Çanakkale Otobüs Bileti Turna.com'da

Erzurum Çanakkale Diğer Ulaşım Seçenekleri

Erzurum Çanakkale Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
590,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
7 saat 30 dk

Erzurum Çanakkale Otobüs Bileti (Tek Yön)

Erzurum Çanakkale otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Metro Turizm
Erzurum - Çanakkale
01 Temmuz 2022, Cuma 16:40
Metro Turizm
Erzurum - Çanakkale
02 Temmuz 2022, Cumartesi 16:40
Metro Turizm
Erzurum - Çanakkale
02 Temmuz 2022, Cumartesi 16:30
Metro Turizm
Erzurum - Çanakkale
08 Temmuz 2022, Cuma 16:30
Metro Turizm
Erzurum - Çanakkale
09 Temmuz 2022, Cumartesi 16:40

Çanakkale Varışlı Otobüs Biletleri

Çanakkale otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Can Diyarbakır Turizm
27 Temmuz 2022, Çarşamba 19:25
Keşan Birlik
02 Temmuz 2022, Cumartesi 09:45
Balıkesir Uludağ
01 Temmuz 2022, Cuma 07:15
Seç Turizm
02 Temmuz 2022, Cumartesi 08:30
Balıkesir Hakser Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 23:00
Seç Turizm
03 Temmuz 2022, Pazar 08:00
Alaşehir Sarıkız Turizm
04 Temmuz 2022, Pazartesi 14:45
Isparta Petrol
04 Temmuz 2022, Pazartesi 15:00
Isparta Petrol
09 Temmuz 2022, Cumartesi 00:15
Metro Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 01:00
Elazığ Murat Turizm
04 Temmuz 2022, Pazartesi 01:45

Erzurum Kalkışlı Otobüs Biletleri

Erzurum şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Esadaş
02 Temmuz 2022, Cumartesi 10:00
Öz Bingöl Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 11:30
Metro Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 10:15
Mek Ağrı
20 Temmuz 2022, Çarşamba 15:30
Doğu Kars
01 Temmuz 2022, Cuma 06:00
Özlem Cizre Nuh
25 Temmuz 2022, Pazartesi 01:30
Bizim Iğdır Seyahat
01 Temmuz 2022, Cuma 01:45
Özlem Cizre Nuh
04 Ağustos 2022, Perşembe 01:30
Bizim Iğdır Seyahat
15 Temmuz 2022, Cuma 14:45
Yeşil Artvin Ekspres
05 Temmuz 2022, Salı 12:30
Yeşil Erciş Seyahat
02 Temmuz 2022, Cumartesi 22:30
Yeşil Erciş Seyahat
01 Temmuz 2022, Cuma 19:30

Erzurum Çanakkale otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Erzurum Çanakkale otobüs bileti tek yön en ucuz: 590 TL.

Ortalamanın altında Erzurum Çanakkale otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Erzurum Çanakkale arasındaki en kısa otobüs seferi 21 saat 25 dakika sürmektedir.

Erzurum şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Erzurum, Eğerti (Aziziye, Erzurum), Dadaşkent (Aziziye, Erzurum), Çat, Ayvalı (Oltu, Erzurum), Aşkale, Hınıs, Horasan, Ilıca (Aziziye, Erzurum), Zeyrek (İspir, Erzurum), Uzundere, Tortum, Toprakkale, Tekman, Şenkaya, Şabanköprü (İspir, Erzurum), Pazaryolu, Pasinler, Olur, Oltu, Narman, Köprüköy, Kırık (Horasan, Erzurum), Karayazı, Karaçoban, İspir, Rizekent (Aziziye, Erzurum), Tortum Şelalesi (Uzundere, Erzurum), Maden (İspir, Erzurum), Özlüce (İspir, Erzurum), Pazaryolu Yolayrımı (Pazaryolu, Erzurum), Semt Garajı (Yakutiye, Erzurum), Yağan (Köprüköy, Erzurum) ve Akşar (Şenkaya, Erzurum).

Çanakkale şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Ayvacık (Çanakkale), Bayramiç, Biga, Yenice (Çanakkale), Lapseki, Küçükkuyu (Ayvacık, Çanakkale), Karıştıran (Çanakkale), Gökçeada, Geyikli (Ezine, Çanakkale), Ezine, Eceabat, Dalyan (Ezine, Çanakkale), Çardak (Lapseki, Çanakkale), Çanakkale, Çan, Bozcaada, Çanakkale İskelesi (Çanakkale), Balıklıçeşme (Biga, Çanakkale), Lapseki İskele (Lapseki, Çanakkale) ve Adatepe.

Erzurum Çanakkale uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Erzurum Çanakkale arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Erzurum Otogarına Ulaşım

Erzurum şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıktaki otogara ulaşım için çok sayıda ulaşım alternatifi mevcuttur. Belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri, taksi ve özel transfer ile şehir merkezinden Erzurum Otogarı’na 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Erzurum Otogarı’ndan şehirlerarası seyahat etmek için otobüs bileti satın aldıysan ilgili otobüs firmasının şehir merkezinden otogara servisi olup olmadığını öğrenebilirsin. Birçok otobüs firması, şehir merkezinde bulunan bilet satış noktaları önünden ve merkezi duraklardan biletli yolcularını alarak otogara ücretsiz olarak taşıyor. Servis saatleri ve biniş durakları hakkında detaylı bilgiyi seyahat edeceğin otobüs firmasından öğrenebilirsin.

Erzurum Otogarı’na şehir merkezinden bir diğer ulaşım alternatifi, otobüs yolculuğudur. Şehir merkezinden kalkan ve şehir merkezinden geçen otobüsler ile kısa sürede ve ekonomik bir şekilde Erzurum Otogarı’na ulaşabilirsin. K7 Yenişehir – Şükrüpaşa, B6 Dadaşkent – Üniversite – Dadaşkent, G7 Yıldızkent – Yenişehir, B5 Yarımca – Yoncalık, Erzurum Otogarı’ndan geçen hatlardır. Şehir merkezindeki Kardelen Kart satış noktalarından ulaşım kartı satın alarak belediye otobüslerinde ödeme yaparken kullanabilirsin. 

Taksi, şehir merkezinden Erzurum Otogarı’na hızlı ve konforlu bir şekilde gitmek isteyenler için uygun bir alternatiftir. Toplu taşımaya göre daha pahalı olsa da kısa mesafe gidileceği için taksi ile ulaşımın maliyeti makul seviyede olacaktır.

Erzurum şehir merkezinden özel transfer ile otogara ulaşma imkanı da bulunuyor. Özel transfer servisi, kalabalık veya fazla bagaj ile seyahat edecekler için avantajlı bir ulaşım seçeneği olabilir. 

Çanakkale Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezinde yer alan Çanakkale Otogarı’ndan Çanakkale’nin birçok noktasına ulaşım alternatifleri mevcuttur. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi alternatifleri ile Çanakkale’nin merkezi bölgelerine ve ilçelerine kolayca ulaşım imkanı bulunuyor.

Çanakkale’de faaliyet gösteren otobüs firmalarının otogardan kalkan servisleri ile Çanakkale’nin merkezi noktalarına kısa sürede ve ücretsiz bir şeklide ulaşım sağlanabilmektedir. Çanakkale’ye seyahat ettiğin otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin. 

Çanakkale Otogarı’ndan kalkan Ç9 hattı ile İskele istikametine kolayca ulaşabilirsin. Ç9 hattı; Cezaevi, 116 Jandarma, Piri Reis Caddesi, Dörtyol Kavşağı, Atatürk Caddesi güzergahından geçerek son durak olan İskele’ye varır. Yolculuk süresi, yaklaşık 25 dakikadır. Çanakkale şehir merkezinden Kepez, Güzelyalı, Dardanos, Çınarlı, Çanakkale Belediyesi, Adliye gibi birçok merkezi  noktaya belediye otobüsleriyle gidebilirsin. Çanakkale’de belediye otobüsüne binmek için Kart satış noktalarından Çanakkale Kart satın alabilirsin. 

Çanakkale Otogarı’ndan Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü’ne gitmek için; otobüs firmalarının yolcu servislerini kullanabilirsin. Belediye otobüsü ile gitmeyi tercih edersen kısa bir yürüyüş mesafesindeki Askerlik Şubesi durağından Ç-1 hatlı otobüse binebilirsin. Diğer alternatif ise; Belediye otobüs durağından Ç3-E hatlı üniversite otobüsüne binebilirsin. 

Çanakkale Otogarı yakınlarından yarım saatte bir kalkan minibüslerle Biga, Bayramiç, Ayvacık, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Lapseki, Yenice ilçelerine kolayca ulaşabilirsin. Çanakkale Otogarı’ndan Bozcaada ve Gökçeada’ya gitmek için Ezine Geyikli minibüsleriyle feribot iskelesine gelip buradan adalara kolayca geçebilirsin.

Çanakkale Otogarı’ndan merkeze çok tercih edilen ulaşım seçeneklerinden biri ise taksidir. Otogar taksi durağından taksiye binerek Çanakkale şehir merkezinde, dilediğin noktaya konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.

Erzurum Çanakkale otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Erzurum Çanakkale arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 21 saat 25 dakika sürmektedir.
 • Erzurum Çanakkale arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Erzurum ve Çanakkale arasında 1 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm.
 • Erzurum şehrinden Çanakkale şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.