Adana-İzmir Otobüs Bileti Turna.com'da

Adana İzmir Diğer Ulaşım Seçenekleri

Adana İzmir Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
110,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
10 saat 35 dk

Adana İzmir Otobüs Bileti (Tek Yön)

Adana İzmir otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Öz Gülaras Turizm
Adana - İzmir
13 Temmuz 2021, Salı 20:15
Öz Gülaras Turizm
Adana - İzmir
30 Temmuz 2021, Cuma 20:15
Isparta Petrol
Adana - İzmir
19 Haziran 2021, Cumartesi 20:30
Isparta Petrol
Adana - İzmir
06 Temmuz 2021, Salı 20:30
Isparta Petrol
Adana - İzmir
07 Temmuz 2021, Çarşamba 20:30
Isparta Petrol
Adana - İzmir
22 Temmuz 2021, Perşembe 20:30
Isparta Petrol
Adana - İzmir
23 Temmuz 2021, Cuma 20:30
Isparta Petrol
Adana - İzmir
11 Ağustos 2021, Çarşamba 20:30
Özel Diyarbakır
Adana - İzmir
16 Haziran 2021, Çarşamba 22:30
Has Diyarbakır Seyahat
Adana - İzmir
17 Haziran 2021, Perşembe 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Adana - İzmir
18 Haziran 2021, Cuma 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Adana - İzmir
23 Haziran 2021, Çarşamba 00:29

Adana İzmir otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Adana İzmir otobüs bileti tek yön en ucuz: 110 TL.

Ortalamanın altında Adana İzmir otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 27 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Adana İzmir akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %28 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Adana İzmir arasındaki en kısa otobüs seferi 10 saat 35 dakika sürmektedir.

Adana şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Adana, Feke, İmamoğlu, Aladağ, Kozan, Pozantı, Karaisalı, Karataş, Yenice (Yüreğir, Adana), Yumurtalık, Saimbeyli, Seyhan, Tufanbeyli, Yeni Misis (Yüreğir, Adana) ve Yüreğir.

İzmir şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çeşme, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Alaçatı (Çeşme, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Ilıca (Çeşme, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı, Payamlı ve Evka 3 (İzmir).

Adana İzmir uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Adana İzmir arasında seyahat edebilirsin.

Adana'dan İzmir'e seyahat etmenin en ekonomik yolu otobüs yolculuğudur. Adana'dan İzmir'e otobüsle yolculuk süresi yaklaşık 14 saattir. Adana-İzmir arası her gün sıkça otobüs seferi düzenlenmektedir. En ucuz Adana-İzmir otobüs bileti için otobüs firmalarını ve otobüs seferlerini karşılaştırarak senin için en uygun Adana-İzmir otobüs biletini satın alabilirsin. Adana'nın birçok ilçesinden Adana Otogarı'na belediye otobüsü, minibüs ve otobüs servisleriyle kolayca ulaşabilirsin. Adana'ya yakın mesafede olan Mersin'den Adana Otogarı'na gitmek için Mersin-Adana otobüs bileti seçeneklerine de göz atabilirsin. Adana-İzmir otobüs seferleri lüks ve donanımlı otobüslerle gerçekleştirildiği için bu güzergahtaki otobüs seferleri konforlu geçmektedir. Adana-İzmir otobüs seferi süresince 1 veya 2 defa mola verilmektedir.

Adana İzmir otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Adana İzmir arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 10 saat 35 dakika sürmektedir.
  • Adana İzmir arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Adana ve İzmir arasında 42 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ben Turizm, Kontur Turizm, Güney Akdeniz, Isparta Petrol ve Has Turizm A.Ş..
  • Adana şehrinden İzmir şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.