EgyptAir’dan %60’a Varan İndirim Fırsatı!

Bu kampanyayı kaçırma! İstanbul çıkışlı ve varışlı tüm uçuşlarda geçerli %60’a varan indirimlerle EgyptAir uçak biletini al; avantajlı seyahat etmenin keyfini yaşa! 
 
Biletleme Tarihi: 1 Nisan 2024 - 24 Haziran 2024
 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, 24 Haziran 2024’e kadar geçerlidir. 
Kampanya, İstanbul çıkışlı ve varışlı tüm uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya kapsamında sunulan indirim oranları; T sınıfı biletlerde %60, W/S/E sınıflarında %25, L/V sınıflarında %15'tir.
Kampanya kapsamında sunulan indirimler otomatik olarak yansıtılmıştır. EgyptAir uçuşları için arama yaptığınızda indirimli fiyatlar listelenecektir.
Bilet iptal ve değişiklik işlemleri bilet kuralları doğrultusunda yapılır. 
Başka kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez.
EgyptAir, kampanya kurallarını değiştirme ve kampanyayı süresinden önce sona erdirme hakkına sahiptir. 
 
EgyptAir Hakkında
 
1932 yılında Mısır Kahire merkezli kurulan EgyptAir (Mısır Hava Yolları), Afrika’nın en köklü uluslararası hava yolu şirketlerinden biridir. Ana merkezi, Kahire Uluslararası Havalimanı’dır. Şirket, Kahire Hava Yolları haricinde, Borg El Arab Havalimanı, Hurgada Uluslararası Havalimanı, Luxor Uluslararası Havalimanı ve Şarm El Şeyh Havalimanı’ndan da uçuşlar gerçekleştiriyor.
 
65’ten fazla uçaktan oluşan modern uçak filosuna sahip Mısır Hava Yolları, Mısır iç hatlarda; Kahire, İskenderiye, Luksor, Hurgada, Şarm El Şeyh, Port Said, Mersa Matruh, Marsa Alam, Assiut, Aswan, Sohag ve Abu Simbel’e; dış hatlarda ise Orta Doğu, Afrika, Avrupa, Asya ve Amerika kıtaları olmak üzere 80’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Firmanın, aynı zamanda İstanbul Havalimanı’na direkt seferleri bulunuyor. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firma, yolcu güvenliğini ve memnuniyetini üst düzeyde sağlıyor.
 
Bütçeye göre farklı seçenekler sunan EgyptAir, ekonomi ve business sınıfı yolcuları için yiyecek-içecek servisi, rahat koltuk, eğlence sistemi gibi hizmetler sunuyor. Hava yolu firması, “EgyptAir Plus” sadakat programı kapsamında, üyelerine özel avantajlar da sağlıyor.
 
EgyptAir; global kapsamda, üye hava yolu firmalarının yolcularına sadakat programı ve avantajlar sağlayan Star Alliance topluluğu üyesidir. 
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: