Sadece Turna.com'a özel

Güncel Kampanyalar

VODAFONE'lular Uçak Biletlerinde 25 TL İndirim Kazanıyor!

VODAFONE'lular Uçak Biletlerinde 25 TL İndirim Kazanıyor!

İndirim Kuponundan Nasıl Yararlanabilirim?

 • Kampanya 15 Temmuz 2019 - 21 Temmuz 2019 tarihleri arasında Turna.com web sitesinde ve ‘Uçak Bileti Turna’ mobil uygulamasında geçerlidir
 • Kampanya katılımı için Vodafone Yanımda uygulaması içindeki Bana Ne Var sekmesindeki hediye çarkı çevrilmelidir. Çarkın çevrilmesi ile “Turna.com’dan 25 TL İndirim!” dışında Vodafone’dan başka hediyeler de kazanılabilir. Çarkı çevirdikten sonra “Turna.com’dan 25 TL İndirim!” hediyesi çıkan kişilere kampanya şifresi gönderilir. Kampanyadan yararlanmak için öncesinde Turna.com web sitesine ya da Uçak Bileti Turna mobil uygulamasına  üye olmanız zorunludur. Alınan şifre ile Turna.com web sitesine ya da ‘Uçak Bileti Turna’ mobil uygulamasından üye girişi yapıldıktan sonra 'kampanya /kupon kodu kullan' menüsünde ilgili alana şifre girilerek kampanyadan faydalanılır. 
 • Kampanya dahilinde, Turna.com’dan alınacak uçak biletlerinde 25TL indirim sağlanır.
 • Kampanya, Yurt içi ve Yurt dışı tüm uçak biletlerinde geçerlidir. Tek yön veya gidiş-dönüş uçak biletlerinde toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Turna.com’da yapılacak 1 işlemde yalnızca 1 kupon kodu kullanılabilir. Bir üye yalnızca bir kod kullanabilir.
 • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz.
 • Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.
 • Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.
 • Kupon kodunun yeniden kullanılabilir hale gelmesi için, yapılan işlemde yer alan tüm biletlerin iptal edilmiş olması gerekir. Kısmi iptallerde, kupon kodu yeniden geçerli hale gelmez. 
 • Turna.com ve Vodafone kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Paraf'lılar Uçak Biletlerinde %10 İndirim Kazanıyor!

Paraf'lılar Uçak Biletlerinde %10 İndirim Kazanıyor!

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

 • Paraf ile 01 Mayıs - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Turna.com'da yapılacak uçak bileti alımlarında %10 indirim uygulanıyor.
 • Parafly, Parafree kartlar, ek ve sanal kartlar kampanyaya dahil olup, Bussines kartlar, iptal / iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanya Paraf POSlarından yapılacak işlemlerde geçerlidir ve işlem sonrasında kartınıza ayrıca yansıtılacaktır. 
 • Kampanya müşteri bazlı olup, her müşteri kampanya kapsamında bir ay içinde maksimum 50 TL , kampanya dönemi boyunca ise maksimum 250 TL indirim kazanabilecektir.
 • İndirim tutarı işlem sonrasında müşteri ektresinde gösterilecektir. Ayrıca indirim kazanımı işlem sonrasında müşteriye SMS ile bildirilecektir.
 • Başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
 • Kampanya, yurt içi ve yurt dışı tüm uçak biletlerinde geçerlidir. Tek yön veya gidiş-dönüş uçak biletlerinde toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanır.
 • Kampanya dönemince 1 ay içinde 50 TL indirim hakkını dolduran müşterilerin tekrar indirim hakkı kazanabilmeleri için önce indirim kazandığı işlemi iade etmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda tekrar bilet alımı gerçekleştirip kampanyalı işlemi sonrasında iade etmeleri durumunda kampanyadan faydalanma söz konusu olmayacaktır.
 • İndirim tutarı toplam bilet fiyatı üzerinden hesaplanır. Seyahat sigortası ücreti indirim tutarı hesaplamasına dahil edilmez.
 • Kampanya kapsamında alınan biletlerin iptal edilmesi halinde sağlanan indirim geri alınır. 
 • Kampanya kapsamında alınan biletlerde yapılan işlemlerden ötürü kısmi iade yapılması durumlarında, toplam iade edilen tutardaki iade tutarı düşülerek iade işlemi gerçekleştirilir.
 • Kampanya kontenjanlar ile sınırlı olup Halkbank ve Turna.com kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Geçmiş Kampanyalar

Air France ve KLM Havayolları'ndan Turna.com'a Özel 400 TL'ye Varan İndirim!

Air France ve KLM Havayolları'ndan Turna.com'a Özel 400 TL'ye Varan İndirim!

28 Haziran 2019  –  04 Temmuz 2019 tarihlerinde, Air France ve KLM Havayolları'nın  Paris ve Amsterdam uçuşlarında Turna.com'a özel  tek yön 250 TL indirim, gidiş -dönüş 400 TL indirim fırsatını kaçırma! Türkiye çıkışlı Paris ve Amsterdam uçuşlarında Air France ve KLM Havayolları ile konforlu seyahati  Turna.com'a özel indirimli fiyatlarla yaşamanın keyfini çıkarın.

Kampanya Şartları

Satış dönemi: 28 Haziran 2019  –  04 Temmuz 2019

Seyahat dönemi: 01 Ağustos 2019  –  10 Kasım 2019

Kampanya Türkiye çıkışlı  Paris ve Amsterdam uçuşları için geçerlidir.

Kampanya ekonomi sınıfı için geçerlidir.

Kampanya Air France ve KLM Havayolları uçuşlarında geçerlidir.

Rezervasyon en fazla 1 gün (24 saat) için geçerli olup, kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için süre sona ermeden satın alım yapılmalıdır.

ENUZUNGUNDUZ kodu ile 200 TL indirim senin!

ENUZUNGUNDUZ kodu ile 200 TL indirim senin!

Turna.com'dan üyelerine özel bir kampanya daha! Uzak Doğu’da gitmek istenen en popüler 5 destinasyona; Endonezya, Tayland, Filinpinler, Malezya ve Kore’ye ait tüm uçak biletlerinde 200 TL indirim 20-21 Haziran günleri boyunca senin. Tek yapman gereken biletlerini alırken kampanya sayfasına ENUZUNGUNDUZ kodunu girmek. Uçuş tarihi yıl sonuna kadar istediğin bileti indirimli alabilirsin… Kampanya kodları sınırlı sayıda, acele et!

WATSONS'lılar Uçak Biletlerinde 30 TL İndirim Kazanıyor!

WATSONS'lılar Uçak Biletlerinde 30 TL İndirim Kazanıyor!

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

​​​

 • Kampanyaya 01.06.2019 – 30.06.2019 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Watsons Mağazaları’ndan Watsons Kart ile tek fiş üzerinde 60 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes katılabilir. 
 • Ödül kazanılabilmesi için Watsons Card üye numarasının alışveriş fişi üzerinde bulunması gerekmektedir. 
 • Kampanya sadece mağazalarda geçerlidir, Watsons online mağazası www.watsons.com.tr de geçerli değildir. 
 • Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar. 
 • Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır. Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır. 
 • Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 1(bir) defa katılabilir. 
 • Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri birleştirilemez. 
 • Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store'dan indirilmesi ve uygulama içerisinden mali değeri olan alışveriş fiş ve fatura belgesinin alışveriş tarihinden itibaren 5(beş) gün içerisinde kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fiş ve faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere www.turna.com web sitesinden ve  Uçak Bileti Turna mobil uygulamasından alınacak yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri için geçerli 30 TL değerinde indirim kodu uygulama içerisinden gönderilir. 
 • Kampanya ödül kodlarından faydalanabilmek için www.turna.com sitesine üye olmak gerekmektedir. Kazanılan ödül kodları 31.07.2019 tarihine kadar kullanılabilir veya 31.07.2019 tarihine kadar rezervasyon yaptırmak şartıyla ileri tarihlerde gerçekleştirilecek seyahat bileti alımlarında da geçerlidir. 
 • Kampanya kodu, Turna.com üzerindeki https://www.turna.com/kampanyalar/watsonscard sayfasında özel tanımlanmış alana girilerek kampanyadan yararlanılır.
 • Ödül kodları başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. Bir kupon kodu www.turna.com sitesinde ya da Uçak Bileti Turna mobil uygulamasında sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. Bir üye sadece bir defa indirimden faydalanabilir. 
 • Bir kupon kodu ile rezervasyondaki biletlerin toplam tutarı üzerinden indirim uygulanır. Ödül kupon kodu tek kullanımlık olup, kodunun kullanıldığı alışverişin iptal veya iade edilmesi durumunda kupon kodu tekrar kullanılamaz ve indirim tutarı hesaba tekrar yüklenmez. 
 • Ödül kupon kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz. Alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır. Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir. 
 • Turna.com ve Watsons kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Kampanya bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.
Emirates Havayolları'ndan Turna.com'a Özel 200 TL İndirim!

Emirates Havayolları'ndan Turna.com'a Özel 200 TL İndirim!

21 Mayıs 2019  –  30 Haziran 2019 tarihlerinde, Emirates Havayolları'nın Turna.com'a özel 200 TL indirim fırsatını kaçırma! Türkiye çıkışlı gidiş - dönüş uçuşlarda Emirates Havayolları ile konforlu seyahati  Turna.com'a özel indirimli fiyatlarla yaşamanın keyfini çıkarın.

Kampanya Şartları

Satış dönemi: 21 Mayıs 2019  –  30 Haziran 2019

Seyahat dönemi: 21 Mayıs 2019  –  31 Aralık 2019

Kampanya Türkiye çıkışlı gidiş -dönüş uçuşlar için geçerlidir.

Kampanya ekonomi sınıfı için geçerlidir.

Rezervasyon en fazla 1 gün (24 saat) için geçerli olup, kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için süre sona ermeden satın alım yapılmalıdır.

İndirimli fiyatlar, çocuk yolcu (2-11 yaş) için kampanyalı yetişkin yolcu fiyatının %75'i, bebek yolcu (0-2 yaş) için kampanyalı yetişkin yolcu fiyatının %10'udur.

TURNAMAYIS kodu ile PİRİ’de ücretsiz turla!

TURNAMAYIS kodu ile PİRİ’de ücretsiz turla!

Sesli tur rehberi mobil uygulaması PİRİ ve Turna.com’dan sana bir hediye var. 12,99TL’dan başlayan bir dijital tur TURNAMAYIS kodu ile sana ücretsiz. 
Tek yapman gereken, PİRİ uygulamasını indirmek ve beğendiğin bir dijital tura tıklamak. Kod bölümüne TURNAMAYIS yaz, tur içeriğini ücretsiz dinle. Keyifli turlar!

23 Haziran seçim gününde İstanbul’da ol

23 Haziran seçim gününde İstanbul’da ol

 • Yurt dışı planlarının arasında İstanbul seçimlerini ihmal etme. Turna.com seçim gününü kapsayan haftada yurt dışından İstanbul’a gelecek olan vatandaşlarımıza uçak biletlerinde 200 TL’ye kadar %20 indirim sunuyor. Karınca kararınca katkımız olsun, 23 Haziran’da İstanbul’da ol.
 • Kampanya, yurt dışından İstanbul’a gidiş - dönüş yapacak olan 18 yaş üstü Türk vatandaşları için geçerlidir. 
 • Satış dönemi: 09 Mayıs 2019 -  23 Haziran 2019
 • Seyahat dönemi: 17 Haziran 2019 - 27 Haziran 2019
 • İndirimli biletlerini ISTANBULSECIM kodu ile Kampanya kupon kodu kampanya kupon kodu sayfasında özel tanımlanmış alana girerek alabilirsin.

İndirim Kuponundan Nasıl Yararlanabilirim?

 • Kampanya 09 Mayıs 2019 -  23 Haziran 2019​ tarihleri arasında, ISTANBULSECIM kupon kodu ile www.turna.com’dan alınacak olan yurt dışından İstanbul'a gidiş-dönüş uçak biletleri için geçerlidir.
 • Kupon kodlarının Turna.com'da indirim olarak kullanılması için son tarih 23 Haziran 2019'dir. Bu tarih sonrasında kupon kodları indirim sağlamayacaktır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için Turna.com'a üye olmak gerekir.
 • Kampanya kupon kodu https://www.turna.com/kampanyalar/istanbulsecim sayfasında özel tanımlanmış alana girilerek kampanyadan yararlanılır.
 • Kampanya dahilinde ISTANBULSECIM kupon kodu ile Turna.com'dan alınacak yurt dışından İstanbul'a gidiş-dönüş uçak biletlerinde 200 TL’ye kadar %20 indirim sağlanır.
 • Başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
 • Bir kupon kodu Turna.com'da sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir.
 • Kampanya,  yurt dışından İstanbul'a gidiş-dönüş uçak biletlerinde geçerlidir. Gidiş-dönüş uçak biletlerinde toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanır.
 • Bir kupon kodu ile rezervasyondaki biletlerin toplam tutarı üzerinden indirim uygulanır.
 • Kupon kodu tek kullanımlıktır. Kupon kodunun kullanıldığı alışverişin iptal veya iade edilmesi durumunda kupon kodu tekrar kullanılamaz ve indirim tutarı hesaba tekrar yüklenmez.
 • Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz.
 • Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.
 • Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.
 • Turna.com kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Philippine Havayolları'ndan Turna.com'a indirimli fiyatlar
Ramazan ayına özel fırsatlardan yararlanmaya ne dersiniz?

Ramazan ayına özel fırsatlardan yararlanmaya ne dersiniz?

**Kampanya kapsamında, sınırlı sayıdaki indirim kuponları tükendiği için kampanyamız sona ermiştir.​**

Vizesiz olarak seyahat edebileceğiniz Kore renkli manzaralar sunan, birbirinden ilgi çekici festival ve etkinlikleri ile sizi bekliyor. Üstelik Uzakdoğu’nun eğlenceli ve gizemli dünyasına yapacağınız bu seyahat size özel 250 TL’lik indirimle geliyor!

Ramazan ayına özel kampanyayla Kore biletinizi 31 Mayıs 2019 tarihine kadar turna.com’dan satın alın, 31 Aralık 2019 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz seyahatlerde gidiş-dönüş biletler için 250 TL indirimden faydalanın.

Ayrıca bilet alan ilk 10 kişiye valiz, sonraki 15 kişiye taşınabilir şarj aleti, sonraki 150 kişiye tişört ve valiz kemeri Kore Tanıtım Ofisi'nden hediye!

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Diğer Havayolu Kampanyaları

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.