facebook pageview

Sadece Turna.com'a özel

Güncel Kampanyalar

<p>Etihad Havayolları&rsquo;ndan Turna.com&rsquo;a &Ouml;zel, 150 TL İndirim&nbsp;</p>

Etihad Havayolları’ndan Turna.com’a Özel, 150 TL İndirim 

Biletini, 15 Ekim -23 Ekim 2017 tarihleri arası satın alıp,  seyahatini  01 Kasim – 31 Aralık 2017’ ye kadar gerçekleştir, tek yön 75 TL, gidiş-dönüş 150 TL  indirim fırsatını kaçırma. Etihad Havayolları ile konforlu  ve ekonomik seyahatin ayrıcalığını yaşa.

Kampanya şartları

Satış dönemi:   15 Ekim 2017 - 23 Ekim 2017

Seyahat dönemi:  01 Kasim 2017 – 31 Aralık 2017

Kampanya  dahilinde tek yön  uçuşlarında 75 TL, gidiş-dönüş uçuşlarında 150 TL  indirim uygulanır.        

Kampanya Türkiye çıkışlı tüm uçuşlar için geçerlidir.

Geçmiş Kampanyalar

<p>Şimdi &Uuml;niversiteli Olduk, Ucuza U&ccedil;manın Yolunu Bulduk</p>

Şimdi Üniversiteli Olduk, Ucuza Uçmanın Yolunu Bulduk

Biliyoruz üniversiteye yeni başladın, heyecanlısın! Biz de heyecanını paylaşıyor ve yanında olmak istiyoruz.

Şimdi üniversite mail adresinle  Turna.com’a üye ol, hemen 25 TL değerinde Turna Puan hesabına yüklensin. Üniversiteye yeni başlayan öğrencilere yönelik  kampanyamız kapsamında 27 Eylül – 15 Ekim  tarihlerinde, edu.tr uzantılı mail adresiyle Turna.com’a üye olan herkese  25 TL değerinde Turna Puan hediye. Turna puanlarını  istediğin  zaman tek seferde veya parça parça kullanabilirsin.

Puanların aktif olması için üye olduktan sonra e-posta adresine gönderdiğimiz onay mailinden adresini doğrulamalısın.

Aynı üniversiteye ait mail adresiyle sadece bir kere  üyelik oluşturabilirsin. 

IOS veya Android uygulamamızı indirmeyi unutma. 

Ayrıca Instagram, Twitter veya Facebook'tan bizi takip edersen, kampanyaları kaçırmazsın. 

Turna.com'a üye olarak Turna ailesine katıldığında, senin için sunduğumuz ayrıcalıklardan faydalanabilirsin. Uçuşlarından Turna Puan kazanabilir, kredi kartında biriken puanları Turna Puan'a dönüştürebilir, arkadaşlarını davetin ile Turna.com'lu yapabilir ve onların satın aldığı biletlerden de puan kazanıp uçuşlarını bedava getirebilirsin. Hatta kendi hesabından başkalarına bilet aldığında da Turna Puanlar senin olur.  

1300'den fazla havayolunu karşılaştırarak sunduğumuz avantajlı fiyatlar  ve bedava uçabileceğin Turna.com ailesine seni de bekliyoruz.

 

 

<p>D-Smart ve Turna.com &Ouml;zel İndirim</p>

D-Smart ve Turna.com Özel İndirim

Koltuğundan kalkmadan havalara uç diye, Turna.com’dan 25TL hediye

D-Smart ve Turna.com iş birliği ile, D-Smart müşterilerine özel 250 TL ve üzeri uçuşlarda 25TL indirim uygulanacaktır. 5 Ekim’e kadar D-Smart’tan alınacak kampanya kodları ile 31 Ekim 2017 tarihine kadar indirimli bilet satın alabilirsiniz.   Satın almak için tıklayınız.

 

Detaylı kampanya katılım ve kullanım şartları:

 • D-Smart üzerinden alınan kupon kodları ile 250 TL ve üzerinde alışveriş yapanlara Turna.com'da geçerli 25 TL'ye varan indirim sağlanacaktır.
 • D-Smart üzerinden alınacak olan Turna indirim kuponları tutarları :
 • Yurtiçi tek yön uçuşlarda; 250TL ve üzeri bilet alımlarında 25TL indirim sağlanacaktır.
 • Yurtiçi gidiş-dönüş uçuşlarda; gidiş ve dönüş uçuşlarının 100TL ve üzeri olan her biri için 13TL, en fazla 26TL indirim sağlanacaktır.
 • Yurtdışı uçuşlarda; 250TL ve üzeri bilet alımlarında 25TL indirim sağlanacaktır.
 • Tüm indirimler toplam bilet fiyatları üzerinden hesaplanacaktır.
 • İndirim kodları, kampanyaya katılan D-Smart müşterilerine, 5 Ekim 2017 tarihine kadar D-Smart’a kayıtlı olan cep telefonlarına SMS ile iletilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerin D-Smart’a üye olunan cep telefonundan “TURNA” yazıp 2580’e SMS atmaları gerekmektedir.
 • İndirim kuponları, Yurt içi ve Yurt dışı tüm uçak biletlerinde geçerlidir.
 • İndirim kuponları, 31 Ekim 2017 saat 23.59 sonuna kadar satın alınacak uçak biletlerinde kullanılabilecektir.
 • Kampanya, sınırlı sayıda indirim kuponu için geçerlidir ve tanımlanacak indirimler kampanya bütçesi ile sınırlıdır.
 • Bir indirim kodu sadece bir satınalma işleminde kullanılabilir. Kodlar birleştirilerek kullanılamaz.             
 • İndirim kuponu,  https://www.turna.com/d-smart  sayfasında özel tanımlanmış alana girilecek ve kupon tutarı anında bilet fiyatından düşülecektir.
 • Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez. 
 • Alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmayacaktır.
 • Alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir.

 

<p>Madem Boğazi&ccedil;ilisin, Turna.com&#39;dan fırsatlar ayağına gelsin.</p>

Madem Boğaziçilisin, Turna.com'dan fırsatlar ayağına gelsin.

Hemen üniversite mail adresin ile Turna.com'a üye ol, 30 TL değerinde Turna Puan senin olsun. Boğaziçi İşletme Kulübü ile yapılan iş birliği kapsamında 19-25 Eylül tarihlerinde boun.edu.tr uzantılı mail adresiyle Turna.com’a üye olan herkes 30 TL değerinde Turna Puan hediye kazanıyor. 

Kazanılan Turna puanlar istenilen zamanda tek seferde veya parça parça kullanılabilir.

Sen de Turna.com'a üye olarak Turna ailesine dahil olabilir ve sunduğumuz ayrıcalıklardan faydalanabilirsin. Uçuşlarından Turna Puan kazanabilir, kredi kartında biriken puanları Turna Puan'a dönüştürebilir, arkadaşlarını davetin ile Turna.com'lu yapabilir ve onların satın aldığı biletlerden de puan kazanabilirsin. 

1300'den fazla havayolunu karşılaştırarak sunduğumuz avantajlı fiyatlar, kullanışlı ara yüzümüz ve online iptal/değişiklik hizmeti sunduğumuz Turna.com ailesine seni de bekliyoruz.

Üye olmak için tıklayınız.

Turna.com 30 TL MaxiPuan Kampanyası

Turna.com 30 TL MaxiPuan Kampanyası

24 Temmuz – 24 Ağustos 2017 tarihleri arasında Turna.com’dan tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL MaxiPuan!

Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya yalnızca uçak bileti alımları dahildir.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar:  İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı:  MaxiPuan’larınız 6 Eylül 2017 tarihinde kampanyada kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 15 Eylül 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. 

 

<p>Maximum Kart&#39; a &Ouml;zel Vade Farksız &nbsp;2 Taksit Fırsatı!</p>

Maximum Kart' a Özel Vade Farksız  2 Taksit Fırsatı!

Turna.com’da Maximum Kart' a özel, vade farksız 2 taksit imkanı sunuyoruz. Maximum Kart'la 2 taksit ile faiz ve ek ücret  ödemeden alışverişin keyfini çıkar, kârlı çık.

<p>Turna.com&rsquo;a &Ouml;zel B&uuml;y&uuml;k İndirim Fırsatını Ka&ccedil;ırmayın!</p>

Turna.com’a Özel Büyük İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

10 Temmuz 2017 – 16  Temmuz  2017 tarihleri arasında Qatar Havayolları'ndan yalnızca Turna’ya özel olarak her şey dahil gidiş-dönüş  İstanbul ve Ankara çıkışlı Doha uçuşlarında 299 USD’den başlayan özel fiyatları kaçırmayın.

 

Kampanya şartları

Satış dönemi : 10 Temmuz 2017  – 16 Temmuz 2017

Seyahat dönemi : 12 Temmuz 2017 – 31 Mayıs 2018

İndirimli fiyatlar gidiş-dönüş uçuşları için geçerlidir.

Kampanya, İstanbul (Atatürk Havalimanı / Sabiha Gökçen Havalimanı) ve Ankara çıkışlı Doha uçuşlarında geçerlidir.

<p>Etihad Havayolları&rsquo;ndan Turna.com&rsquo;a &Ouml;zel, 150 TL İndirim&nbsp;</p>

Etihad Havayolları’ndan Turna.com’a Özel, 150 TL İndirim 

Biletini, 16 Haziran 2017 -23 Haziran 2017 tarihleri arası satın alıp,  seyahatini 30 Kasim 2017’ye kadar gerçekleştir, tek yön 75 TL, gidiş-dönüş 150 TL  indirim fırsatını kaçırma. Etihad Havayolları ile konforlu  ve ekonomik seyahatin ayrıcalığını yaşa.

Kampanya şartları

 • Satış dönemi:   16 Haziran 2017 -23 Haziran 2017
 • Seyahat dönemi:  16 Haziran 2017 -30 Kasim 2017
 • Kampanya  dahilinde tek yön  uçuşlarında 75 TL, gidiş-dönüş uçuşlarında 150 TL  indirim uygulanır.        
 • Kampanya Türkiye çıkışlı tüm uçuşlar için geçerlidir.
<p>Paraf&rsquo;a &Ouml;zel&nbsp;+5 Taksit Fırsatı!</p>

Paraf’a Özel +5 Taksit Fırsatı!

Turna.com’da Paraf karta özel, +5 taksit imkanı sunuyoruz. Paraf karta 2 taksit  +5 fırsatı ile toplam 7 taksite kadar  alışverişin keyfini çıkar.

 

Kampanya Koşulları

* Kampanya 01 Nisan -30 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

* Kampanyaya Bussines kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir. 

<p>Air France ve &nbsp;KLM &nbsp;Havayolları&rsquo;ndan Amsterdam ve Paris U&ccedil;uşlarında Turna.com&rsquo;a &Ouml;zel İndirim Fırsatı</p>

Air France ve  KLM  Havayolları’ndan Amsterdam ve Paris Uçuşlarında Turna.com’a Özel İndirim Fırsatı

Air France ve  KLM  Havayolları’ndan İstanbul çıkışlı Amsterdam ve Paris uçuşlarında tek yön 50 TL, gidiş dönüş 100 TL indirim fırsatını kaçırmayın. Biletinizi  15 Mayıs 2017  – 22  Mayıs 2017 tarihleri arası alıp, seyahatinizi   15 Mayıs 2017  – 31  Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirin,  konforlu ve güvenli seyahatin keyfini Turna.com'un özel indirim avantajıyla yaşayın.

Diğer Havayolları

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: