Pegasus online check-in işlemlerinizi flypgs.com üzerinden ya da turna.com üzerinden yapabilirsiniz. Almış olduğunuz Pegasus uçuşunuz için turna.com online check-in sekmesi üzerinden PNR kodu ve ad-soyadınızı giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Flypgs uçuşunuz için online check-in'lerinizi evinizden ya da işyerlerinizden bilgisayar, telefon ve tabletleriniz üzerinden internet sayfalarını ziyaret ederek alabileceğiniz gibi havalimanlarında bulunan Flypgs kiosk makinelerinden de online check-in hizmeti alabilirsiniz. Bu işlem sayesinde havalimanlarında sıra beklemeden biniş kartlarınızı oluşturup kısa sürede uçağa binişiniz için zaman kazanmış olursunuz.

Ayrıca internet üzerinden gerçekleştirilen online check-in hizmeti ile barkotlu biniş kartlarınızı oluşturup telefonunuza indirip ya da çıktısını alarak da uçak girişlerinde bu biniş kartlarından faydalanabilirsiniz. Flypgs üzerinden online check-in işlemi Pegasus uçuşlarına özel; uçuşunuza 7 gün kala açılır ve yurt içi uçuşunuza 45 dk kala, yurt dışı uçuşunuza 60 dk kalana kadar online check-in işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Yolcular; Pegasus'tan almış oldukları uçuşlar için Flypgs android, iphone ve ipad gibi mobil uygulamalarından da faydalanabilirler. Flyps mobil uygulaması ile ana menü üzerindeki online check-in butonuna tıklayarak almış oldukları uçuşun PNR kodunu ve isim-soy isimlerini giriş yaparak çok kolay ve hızlı bir şekilde online check-in'lerini gerçekleştirebilirler. Flypgs, online check-in işlemleri içerisinde yeme, içme ve bagaj gibi ekstradan havalimanına gitmeden gerçekleştirebileceğiniz hizmetleri de verebilmektedir.