Açığa aldığın bileti kullanmak için Online Değişiklik Talebi oluşturman gerekir. Aşağıdaki adımları uygulayarak Online Değişiklik talebi oluşturabilirsin.

Biletini üye girişi yaparak satın aldıysan, önce üyeliğine giriş yapmalısın. Sonra "Biletlerim" menüsünden değişiklik yapmak istediğin bilet için "İşlemler" butonuna tıklayıp "Değişiklik Teklifi" almak için talepte bulunabilirsin. Biletini üye olmadan satın aldıysan, ana sayfanın üst kısmındaki "Rezervasyon Kontrol" bağlantısına tıklayarak, açılan pencerede PNR ve soyad bilgilerini girdikten sonra "Değişiklik İşlemleri"ni seçerek değişiklik teklifi almak için talepte bulunabilirsin.

Değişiklik talebin bize ulaştıktan sonra havayolunun kuralları doğrultusunda talebin değerlendirilecektir. Kurallara göre değişiklik yapılması uygun ise, yine kurallara uygun şekilde talep edilen ücretlerle ilgili tarafına teklif iletilecektir.

Teklifin iletildiğinde dair tarafına e-posta ve SMS ile bilgi verilecektir. Teklifi kabul etmen halinde değişiklik işlemine devam edilecek, teklifi reddetmen durumunda ise değişiklik işlemi gerçekleştirilmeyecektir.