Van Hakkari Otobüs Bileti Turna.com'da

Van Hakkari Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
300,00 TL
En Ucuz Ay
Nisan
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
3 saat

Van Hakkari Otobüs Bileti (Tek Yön)

Van Hakkari otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Vanyolu Seyahat
Van - Hakkari
26 Nisan 2024, Cuma 14:00

Hakkari Varışlı Otobüs Biletleri

Hakkari otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Best Van Turizm
21 Nisan 2024, Pazar 13:30
Best Van Turizm
21 Nisan 2024, Pazar 22:00
Best Van Turizm
21 Nisan 2024, Pazar 02:00
Vangölü Turizm
22 Nisan 2024, Pazartesi 03:01
Best Van Turizm
21 Nisan 2024, Pazar 23:55
Best Van Turizm
21 Nisan 2024, Pazar 07:45
Vangolu Hakkari Turizm
21 Nisan 2024, Pazar 07:00
Vangölü Turizm
24 Nisan 2024, Çarşamba 19:31
Best Van Turizm
28 Nisan 2024, Pazar 11:00

Van Kalkışlı Otobüs Biletleri

Van şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Metro Turizm
01 Mayıs 2024, Çarşamba 11:00
Vangölü Turizm
29 Nisan 2024, Pazartesi 07:00
Yeşil Erciş Seyahat
29 Nisan 2024, Pazartesi 10:30
Metro Turizm
02 Mayıs 2024, Perşembe 11:00
Metro Turizm
03 Mayıs 2024, Cuma 11:00
Tokat Yıldızı
28 Nisan 2024, Pazar 07:30
Patnos İtimat
14 Haziran 2024, Cuma 11:00
Metro Turizm
25 Mayıs 2024, Cumartesi 17:00
Metro Turizm
16 Mayıs 2024, Perşembe 11:00
Metro Turizm
23 Mayıs 2024, Perşembe 15:00
Metro Turizm
29 Nisan 2024, Pazartesi 09:30

Van Hakkari otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Van Hakkari otobüs bileti tek yön en ucuz: 300 TL.

Ortalamanın altında Van Hakkari otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 4 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Van Hakkari arasındaki en kısa otobüs seferi 3 saat sürmektedir.

Van şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Ziyaret (Van), Van, Saray (Van), Özalp, Muradiye, Gürpınar, Erciş, Edremit (Van), Çatak, Çaldıran, Başkale, Bahçesaray, Gevaş, Karasu Market (Başkale, Van), Ferit Melen Havalimanı (Edremit, Van), Çiçekli (Edremit, Van) ve Güzelsu (Gürpınar, Van).

Hakkari şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yüksekova, Yeniköprü (Yüksekova, Hakkari), Üzümlü (Çukurca, Hakkari), Şemdinli, Hakkari, Esendere (Yüksekova, Hakkari), Çukurca ve Derecik (Şemdinli, Hakkari).

Van Hakkari uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Van Hakkari arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Van Otogarına Ulaşım

Van şehir merkezinden Tuşba ilçesinde yer alan Van Otogarı’na gitmek için birçok ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Belediye otobüsü, minibüs, midibüs, otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri ve taksi ile şehir merkezinden 12 kilometre uzaklıktaki Van Otogarı’na kolayca ulaşım sağlanabilir. 

Van Otogarı’ndan şehirlerarası seyahat edeceksen bilet aldığın otobüs firmasının şehir merkezinden otogara servisi olabilir. Servis saatleri ve güzergahları için ilgili otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsin. Otobüs firmalarının yolcu servisleri, genellikle şehir merkezinde yer alan bilet satış noktaları önünden kalkıyor. Servisler, Van Merkez’deki belirli duraklardan da yolcu alıyor. Firmaların, servis hizmetini sadece biletli yolcularına sağladığını belirtelim.

Van şehir merkezinden otogara mor otobüslerle de ulaşabilirsin. 541, 542, 543 numaralı otobüsler Van Otogarı’ndan geçmektedir. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nden otogara gitmek için yine bu üç hattı ve ek olarak E1 hattını kullanabilirsin. 

Van merkezden kalkan ve otogar istikametine sarı minibüsler ve mavi midibüsler ile Van Otogarı’na 20-25 dakikada ulaşmak mümkün. 

Van şehir merkezinden otogara gitmenin en hızlı ve rahat yolu taksi yolculuğudur. Şehir merkezindeki taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırabilir veya yoldan taksi tutabilirsin. Toplu ulaşıma göre daha pahalı olan taksi yolculuğunu daha uyguna getirmek için başka yolcularla birlikte taksiye paylaşımlı olarak binebilirsin.

Hakkari Otogarı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin en güneydoğusunda yer alan Hakkari iline ait Hakkari Otogarı, şehir merkezinin uzağında yer almaktadır. Hakkari Otogarı’ndan şehir merkezine gidebilmek için otobüs firmalarının yolcu servisleri, dolmuş ve taksi alternatifleri mevcuttur. 

Hakkari’ye sefer düzenleyen otobüs firmalarının, otogardan Hakkari şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunmaktadır. Otogardan uzak bir konumda olan Hakkari şehir merkezine ulaşım, ücretsiz ve daha konforlu olması sebebiyle diğer ulaşım araçlarına göre daha çok tercih edilmektedir. Hakkari otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin. 

Hakkari Otogarı’ndan doldukça kalkan dolmuşlar ile Hakkari şehir merkezine direkt olarak kısa sürede ulaşmak mümkün. Hakkari Otogarı’ndan Hakkari’nin ilçelerine ve köylerine gitmek için dolmuşları tercih edebilirsin. 

Hakkari Otogarı’ndan şehir merkezine hızlı ve konforlu gitmek için otogardaki taksicilerle anlaşarak taksiye binebilirsin. Hakkari şehir merkezinden otogara dönüşte çağırmak üzere taksicinin telefon numarasını almanı öneririz. 

Hakkari Merkez, Merzan Mahallesi’nde yer alan Hakkari Üniversitesi Merkez Kampüsü’ne otobüslerin ücretsiz yolcu servislerini, dolmuşları ve taksileri ile ulaşabilirsin.

Van Hakkari otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Van Hakkari arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 3 saat sürmektedir.
 • Van Hakkari arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Van ve Hakkari arasında 3 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Vangolu Hakkari Turizm, Vanyolu Seyahat ve Best Van Turizm.
 • Van şehrinden Hakkari şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: