Sinop İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti Turna.com'da

Sinop İzmit (Kocaeli) Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması

Sinop İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti (Tek Yön)

Sinop İzmit (Kocaeli) otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

04 Ekim 2023, Çarşamba 00:32
04 Ekim 2023, Çarşamba 00:32
04 Ekim 2023, Çarşamba 00:32

İzmit (Kocaeli) Varışlı Otobüs Biletleri

İzmit (Kocaeli) otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Cizre Nuh İtimat
16 Ekim 2023, Pazartesi 21:30
Özlem Ardahan
09 Ekim 2023, Pazartesi 15:25
Metro Turizm
09 Ekim 2023, Pazartesi 08:00
Kütahyalılar Turizm
24 Ekim 2023, Salı 18:30
Ali Osman Ulusoy
18 Ekim 2023, Çarşamba 09:00
İstanbul Seyahat Havalimanı
09 Ekim 2023, Pazartesi 04:30
Kütahyalılar Turizm
10 Ekim 2023, Salı 10:00
Anadolu Ulaşım
13 Ekim 2023, Cuma 11:45

Sinop Kalkışlı Otobüs Biletleri

Sinop şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Golden Turizm
10 Ekim 2023, Salı 09:30
Ali Osman Ulusoy
15 Ekim 2023, Pazar 07:30
Metro Turizm
15 Ekim 2023, Pazar 20:00
Metro Turizm
28 Ekim 2023, Cumartesi 13:30

Sinop İzmit (Kocaeli) otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Sinop şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Türkeli, Sinop, Saraydüzü, Güzelkent (Türkeli, Sinop), Gerze, Erfelek, Durağan, Dikmen, Boyabat, Ayancık, Doğanlı (Ayancık, Sinop) ve Kanlı Çayı (Dikmen, Sinop).

İzmit (Kocaeli) şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yarımca (Körfez, Kocaeli), Tütünçiftlik (Körfez, Kocaeli), Kuruçeşme (İzmit, Kocaeli), Körfez, Kandıra, Kocaeli (İzmit), Gölcük, Derince, Değirmendere (Gölcük, Kocaeli), Darıca (Kocaeli), Karamürsel, Yüzbaşılar (Gölcük, Kocaeli), Yuvacık (Başiskele, Kocaeli), Başiskele, Pimaş (Gebze, Kocaeli), Seymen (Başiskele, Kocaeli), Dilovası, Kerpe (Kandıra, Kocaeli), Dalca (Kandıra, Kocaeli), Karşıyaka (Başiskele, Kocaeli), Kaymaz (Kandıra, Kocaeli), Ocaklar (Kandıra, Kocaeli), Koruklar (Kandıra, Kocaeli), Darıca Kavşağı (Darıca, Kocaeli), Çubuklu (İzmit, Kocaeli), Kandıra Cezaevi (Kandıra, Kocaeli), Alikahya (İzmit, Kocaeli), Çayırova ve Beylikbağı (Gebze, Kocaeli).

Şehir Merkezinden Sinop Otogarı’na Ulaşım

Sinop şehir merkezinden yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta yer alan Sinop Otogarı’na gitmek için birçok ulaşım seçeneği mevcuttur. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri, özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler ile Sinop Otogarı’na 7/24 kolayca ulaşabilirsin. 

Sinop Otogarı’ndan seferler düzenleyen otobüs firmalarının birçoğunun şehir merkezinden Sinop Otogarı’na ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Firmaların biletli yolcularının faydalanabildiği servisler, merkezde yer alan bilet satış ofisleri önünden otobüs seferlerinin saatlerine göre kalkar. Otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis kalkış noktası ve servis saatleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Sinop şehir merkezinden kalkan ve Kıbrıs Caddesi, Sakarya Caddesi, Batur Caddesi, Samsun Limanı, Samsun Havalimanı gibi merkezi birçok noktadan geçen özel halk otobüsleriyle Sinop Otogarı’na kısa sürede ulaşabilirsin. Sinop’un Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli ilçelerinden Sinop Otogarı’na özel halk otobüsleriyle şehir merkezinden aktarmalı olarak ulaşabilirsin.

Sinop şehir içi ulaşımda yaygın olarak kullanılan dolmuşlar ile Sinop’un birçok noktasından Sinop Otogarı’na direkt ve şehir merkezinden aktarmalı olarak ulaşmak mümkün. Haftanın her günü, sık aralıklarla çalışan minibüsler ile şehir merkezinden Sinop Otogarı’na hızlı ve hesaplı bir şekilde ulaşabilirsin. 

Sinop Merkez’de yer alan ve 7/24 hizmet veren taksi duraklarından bulunduğun lokasyona taksi çağırarak Sinop Otogarı’na konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Sinop Merkez taksi duraklarının adres ve telefon numaralarına web’den ulaşabilirsin.

Kocaeli İzmit Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmit Yahyakaptan Mahallesinden yer alan Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden 5 kilometre uzaklıktaki İzmit şehir merkezine ulaşmak için çok sayıda seçenek bulunuyor. Otobüslerin şehir içi ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, tramvay, minibüs ve taksi ile yaklaşık 10 dakikada şehir merkezine ulaşmak mümkün. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyet gösteren otobüs firmalarının otogardan şehir merkezine, Alikahya ve Yahyakaptan mahallelerine ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Bu servisleri, terminale otobüs yolculuğu ile gelen firmanın biletli yolcular kullanabiliyor. Servis güzergahları ve kalkış saatleri için seyahat ettiğin otobüs firmasının yetkililerinden bilgi alabilirsin. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali çıkışında yer alan otobüs ve minibüs duraklarından İzmit şehir merkezi ve Kocaeli’nin birçok ilçesine ve mahallesine belediye otobüsü, özel halk otobüsü ve minibüs hattı mevcuttur. Belediye otobüsleri, haftanın her günü 06.30’da başlayıp 22.30’a kadar hizmet veriyor. Belediye otobüslerini kullanmak için UlaşımPark noktalarından Kocaeli Kart satın almak gerekiyor. Otogardan İzmit şehir merkezi istikametine giden başlıca otobüs hatları: 10, 12, 23, 24, 28, 29T, 118, 135, 151, 154, 255, 265. Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Sabiha Gökçen Havalimanı’na 250 numaralı otobüs ile direkt ulaşım sağlanıyor. Ayrıca 200 numaralı belediye otobüsleriyle İstanbul Kartal ve Pendik’e en hızlı şekilde ulaşmak mümkün. 

Otogardan Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’ne gitmek isteyen öğrenciler 23 ve 24 numaralı belediye otobüslerine binebilir. 

Şehir içi ulaşım için son dönemde en çok tercih edilen ulaşım seçeneği, tramvay yolculuğudur. Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali çıkışında bulunan tramvay istasyonundan tramvaya binerek kısa bir sürede şehir merkezine ulaşım sağlanıyor. Tramvaya Kocaeli Kart ile biniliyor. İstasyondaki kart satış noktalarından Kocaeli Kart veya tek kullanımlık kart satın alınabilir. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali yanında bulunan duraklardan şehir merkezine ve civardaki ilçelere giden birçok minibüs hattı da hizmet vermektedir. Minibüs hatlarıyla İzmit şehir merkezine, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel, Körfez, Yarımca, Derince, Gebze istikametine sık aralıklarla seferler düzenleniyor.

İzmit şehir merkezine ulaşım için toplu taşıma kullanmayı tercih etmiyorsan Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki taksi durağından taksiye binerek şehir merkezine kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin.

Sinop İzmit (Kocaeli) otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Sinop İzmit (Kocaeli) arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Sinop ve İzmit (Kocaeli) arasında 8 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Efetur, Ali Osman Ulusoy, Türkay Turizm, Sinop Birlik Turizm ve Metro Turizm.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: