Sahil Gülü Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

En Ucuz Sahil Gülü Turizm Otobüs Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuza Sahil Gülü Turizm otobüs bileti bul

Sahil Gülü Turizm
05 Haziran 2024, Çarşamba 22:30
Sahil Gülü Turizm
29 Mayıs 2024, Çarşamba 22:30
Sahil Gülü Turizm
30 Mayıs 2024, Perşembe 22:30
Sahil Gülü Turizm
20 Haziran 2024, Perşembe 18:30
Sahil Gülü Turizm
29 Mayıs 2024, Çarşamba 22:00
Sahil Gülü Turizm
10 Haziran 2024, Pazartesi 23:00
Sahil Gülü Turizm
16 Haziran 2024, Pazar 18:00
Sahil Gülü Turizm
16 Haziran 2024, Pazar 18:00
Sahil Gülü Turizm
16 Haziran 2024, Pazar 18:00
Sahil Gülü Turizm
29 Mayıs 2024, Çarşamba 20:00
Sahil Gülü Turizm
29 Mayıs 2024, Çarşamba 20:00
Sahil Gülü Turizm
30 Mayıs 2024, Perşembe 21:00

Hakkında

SAHİL GÜLÜ TURİZM

Sahil Gülü Turizm Hakkında

Sahil Gülü Turizm; 2015 yılında Sinop'un Türkeli ilçesinde Nazmi Acar tarafından kurulmuştur. Yerel karayolu yolcu taşımacılığı firması olarak sektöre giriş yapan Sahil Gülü Turizm; Sinop, Kastamonu ve İstanbul gibi il ve ilçelerine düzenli seferler düzenlemektedir.

Sahil Gülü Turizm Misyonu; • Çalışanlarına ve yolcularına, hizmet ve davranışlarında karşılıklı saygı ve sevgiyi korumak, • Çevreye ve topluma olan sorumluluğunun bilincinde hizmet sunmak, • Değişime ve yeniliğe açık firma görüşü ile yeni istihdam alanları yaratmak, • Yolcuların değişen istek ve ihtiyaçlarına zamanında ve en uygun çözümler geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak.

Sahil Gülü Turizm Vizyonu; yenilikçi, ve kaliteli hizmet anlayışıyla yolcu memnuniyetini sağlayarak, hizmet kalitesinden ödün vermeden değişime açık olarak müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak.

Sahil Gülü Turizm Otobüs Filosu

Sahil Gülü Turizm yerel bir otobüs firması olarak 5 adetlik bir otobüs filosuna sahiptir ve araç yaşı ortalamaları 8'dir. Otobüslerin markaları ise Travego ve Tourismo'dur.

Sahil Gülü Turizm Şubeleri

Türkiye genelinde bulunan Sahil Gülü Turizm şubelerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz: • İstanbul • Kastamonu • Sinop • Van • İzmit (Kocaeli) • Samsun

Sahil Gülü Turizm Dinlenme Tesisleri

Sahil Gülü Turizm'in şehirlerarası yolculuklarında kullandığı dinlenme tesisleri arasında yerini alan noktalar şu şekildedir: • Akabe Dinlenme Tesisi • Söğütlüçeşme Dinlenme Tesisleri • Yusufoğlu Dinlenme Tesisleri

Sahil Gülü Turizm Araç İçi Hizmetleri

Sahil Gülü Turizm'in yolcularına sunmakta olduğu araç içi hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz:

Koltuk Ekranı: Firma araçlarının tamamında yolcuların seyahat süresi boyunca keyifli zaman geçirebilmeleri adına her koltukta koltuk arkası TV ekranları bulunmaktadır.

İnternet: Sahil Gülü Turizm firma olarak teknolojiği yakından takip etmektedir bu nedenle tüm araçlarında 3G hızında internet erişim ağı bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek Servisi: Firma personelleri yolculara seyahat boyunca ücretsiz olarak yiyecek içecek ikramı yapmaktadır.

Okuma Lambası: Yolcuların seyahat boyunca rahat bir şekilde kitap, dergi vs okuyabilmeleri için her koltukta okuma lambası mevcuttur.

Kulaklık: Firma otobüslerindeki koltuk arkası TV ekranlarında kullanılabilen kulaklıklar firma tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedir.

220 Voltluk Priz: Firma araç koltuklarında yolcuların kişisel olarak kullanabilecekleri 220 voltluk priz girişi bulunmaktadır.

Sahil Gülü Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Sahil Gülü Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Sahil Gülü Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Sahil Gülü Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Sahil Gülü Turizm ile nerelere seyahat edebilirim?
    Sahil Gülü Turizm ile şu şehirlere seyahat edebilirsin: Kastamonu, İstanbul, Sinop, İzmit (Kocaeli), Sakarya (Adapazarı), Karabük
  • Turna.com ucuz fiyatlı Sahil Gülü Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Sahil Gülü Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: