Samsun Ordu Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 150 TL - turna.com

Samsun Ordu Otobüs Bileti Turna.com'da

Samsun Ordu Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
150,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 15 dk

Samsun Ordu Otobüs Bileti (Tek Yön)

Samsun Ordu otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Kanberoğlu
Samsun - Ordu
01 Ekim 2023, Pazar 05:30
Metro Turizm
Samsun - Ordu
01 Ekim 2023, Pazar 02:00

Ordu Varışlı Otobüs Biletleri

Ordu otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Kaptanoğlu Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 08:00
Lüks Gümüşhane
06 Ekim 2023, Cuma 14:00
Vadi Şirinkent Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 15:55
Aybastı İtimat Turizm
30 Eylül 2023, Cumartesi 19:30
Kanberoğlu
01 Ekim 2023, Pazar 05:30
Kaptanoğlu Seyahat
21 Ekim 2023, Cumartesi 21:30
Cesur Bingöl
06 Ekim 2023, Cuma 05:00
Lüks Gümüşhane
30 Eylül 2023, Cumartesi 12:00
Lüks Gümüşhane
01 Ekim 2023, Pazar 18:30

Samsun Kalkışlı Otobüs Biletleri

Samsun şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Van Kalesi Turizm
29 Eylül 2023, Cuma 14:00
Has Turizm A.Ş.
30 Eylül 2023, Cumartesi 22:00
Bafra Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 20:30
Metro Turizm
30 Eylül 2023, Cumartesi 16:30
Bafra Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 20:30
Kanberoğlu
29 Eylül 2023, Cuma 00:29
Kanberoğlu
01 Ekim 2023, Pazar 05:30
Has Turizm A.Ş.
30 Eylül 2023, Cumartesi 05:00
Van Kalesi Turizm
29 Eylül 2023, Cuma 14:00
As Adana Seyahat
01 Kasım 2023, Çarşamba 14:30
Aybastı İtimat Turizm
30 Eylül 2023, Cumartesi 16:00
Metro Turizm
01 Ekim 2023, Pazar 00:30

Samsun Ordu otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Samsun Ordu otobüs bileti tek yön en ucuz: 150 TL.

Ortalamanın altında Samsun Ordu otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 8 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Samsun Ordu akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %2 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Samsun Ordu arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Samsun şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Salıpazarı, Muşta (Samsun), Meydan (Samsun), Ladik (Samsun), Kavak, Havza, Engiz (19 Mayıs, Samsun), Çatalçam (Atakum, Samsun), Çarşamba, Samsun, Ayvacık (Samsun), Atakent (Atakum, Samsun), Asarcık, Alaçam, 19 Mayıs, Atakum, Taflan (Atakum, Samsun), Terme, Tekkeköy, Yakakent, Vezirköprü, Belediye Evleri (Canik, Samsun), Cumhuriyet Meydanı (İlkadım, Samsun), Toptepe (Canik, Samsun) ve Ömürevleri (Atakum, Samsun).

Ordu şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Çamaş, Büyükağız (Perşembe, Ordu), Bolaman (Fatsa, Ordu), Aybastı, Akkuş, Alankent (Kabataş, Ordu), Yalıköy (Fatsa, Ordu), Ünye, Ulubey (Ordu), Tekkiraz (Canik, Samsun), Perşembe (Ordu), Ordu, Mesudiye, Menderesönü (Ordu), Medreseönü (Perşembe, Ordu), Kumbaşı (Ordu), Korgan, Kabataş (Ordu), Kabadüz, İkizce, Gürgentepe, Gülyalı, Gölköy, Fatsa, Kumru, Çatalpınar, Çaka (Perşembe, Ordu) ve Çaybaşı.

Samsun Ordu-Giresun uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Samsun Ordu-Giresun arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Samsun Otogarına Ulaşım

Samsun Şehir merkezinden 5 kilometre mesafede yer alan Samsun Otogarı’na ulaşım için belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, minibüs ve taksi seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerden herhangi biriyle 5-10 dakika içinde Samsun Otogarı’na ulaşmak mümkün.

Samsun Otogar’da faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının, şehir merkezinden otogar ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Samsun şehir merkezindeki bilet satış noktalarından ve belirli duraklardan kalkan servisler, ilgili firmanın yolcularına mahsustur. Otobüs bileti satın aldıktan sonra firma ile iletişime geçerek şehir merkezinden Samsun Otogarı’na servis saatlerini ve güzergahlarını öğrenebilirsin. 
 
Şehir merkezinden kalkan veya şehir merkezi duraklarından geçen belediye otobüsleriyle Samsun Otogarı’na direkt olarak ulaşım sağlanabilir. R6B, E4 Ekspres, E5 Ekspres, T3, T4, 24 ve 25 hatlı otobüslerle otogara 10 dakikada ulaşmak mümkün. Belediye otobüsüne binmeden önce Samkart satış noktasından ulaşım kartı satın almalısın. 

Samsun şehir merkezinden ve ilçelerinden kalkan ve otogar istikametine giden minibüs hatları ile Samsun Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin.

Şehir merkezinden Samsun Otogarı’na gitmek için tercih edilen bir diğer ulaşım seçeneği de taksi yolculuğudur. Toplu taşımaya göre daha hızlı ve konforlu olduğu gibi Samsun şehir merkezinden otogara mesafe uzun olmadığı için ekonomiktir. Taksi çağırmak için; şehir merkezindeki taksi duraklarının telefon numaralarına ve adreslerine web’den ulaşabilirsin. 

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden 2 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine kısa bir yürüyüş ile ulaşmak mümkün. Terminalden Ordu şehir merkezindeki ve Ordu il sınırı içindeki birçok noktaya otobüs firmalarının ücretsiz servisleri, belediye otobüsleri, minibüsler ve taksi ile ücretsiz ve ücretsiz olarak kolayca ulaşabilirsin. 

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde hizmet veren birçok otobüs firmasının şehir merkezindeki birçok noktaya ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Terminalden yarım saatte bir olmak üzere gece yarısına kadar hizmet veren yolcu servisleri ile şehir merkezine ücretsiz olarak ulaşabilirsin. Ordu otobüs bileti satın aldığın otobüs firmasıyla iletişime geçerek servis hizmeti hakında bilgi alabilirsin.

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Ordu şehir merkezine ulaşım için bir diğer alternatif, belediye otobüsleridir. Terminalden kalkan ve merkezde yer alan, Ulus Caddesi, Çelebioğlu Caddesi gibi birçok duraktan geçen belediye otobüsleri, seferlerine sabah erken saatlerde başlayarak gece yarısına kadar hizmet vermektedir. 57, 58 ve 58A numaralı hatlar şehir merkezindeki duraklardan geçmektedir. Belediye otobüsüne binmek için terminalde yer alan Ordum Kart bilet satış noktasından ulaşım kartı satın alabilirsin.

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Ordu Üniversitesi’ne gitmek için 57 numaralı belediye otobüsüne binebilirsin.

Minibüsler ile Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Ordu Merkez’e ve Ünye, Perşembe, Fatsa, Ulubey gibi birçok ilçeye ekonomik ve kolay bir şekilde ulaşmak mümkün. Terminalden belirli aralıklarla gece yarısına kadar hizmet veren minibüsler ile şehir merkezine kısa süre içinde ulaşabilirsin. 

Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmiyorsan terminalde yer alan taksi durağından taksiye binerek şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde gidebilirsin. Terminal ile Ordu şehir merkezi arasında çok mesafe olmadığı için taksi ücretleri oldukça makuldur.

Samsun Ordu otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Samsun Ordu arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 1 saat 15 dakika sürmektedir.
 • Samsun Ordu arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Samsun ve Ordu arasında 44 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Ordu Birlik, Fatsa Birlik Seyahat ve Ünye Birlik Seyahat.
 • Samsun şehrinden Ordu şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: