Samsun Ordu Otobüs Bileti Turna.com'da

Samsun Ordu Diğer Ulaşım Seçenekleri

Samsun Ordu Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
25,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
11 saat

Samsun Ordu Otobüs Bileti (Tek Yön)

Samsun Ordu otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Ünye Birlik Seyahat
Samsun - Ordu
24 Haziran 2022, Cuma 13:45
Ünye Birlik Seyahat
Samsun - Ordu
25 Haziran 2022, Cumartesi 13:25
Ünye Birlik Seyahat
Samsun - Ordu
27 Haziran 2022, Pazartesi 12:05
Iğdırlı Turizm
Samsun - Ordu
08 Temmuz 2022, Cuma 16:15
Fatsa Birlik Seyahat
Samsun - Ordu
06 Temmuz 2022, Çarşamba 16:25
Fatsa Birlik Seyahat
Samsun - Ordu
07 Temmuz 2022, Perşembe 16:25
Fatsa Birlik Seyahat
Samsun - Ordu
08 Ağustos 2022, Pazartesi 16:25
Fatsa Birlik Seyahat
Samsun - Ordu
09 Ağustos 2022, Salı 16:25
Özlem Ardahan
Samsun - Ordu
08 Temmuz 2022, Cuma 19:30
Özlem Ardahan
Samsun - Ordu
09 Temmuz 2022, Cumartesi 19:30
Özlem Ardahan
Samsun - Ordu
10 Temmuz 2022, Pazar 19:30
Öz Gülaras Turizm
Samsun - Ordu
29 Haziran 2022, Çarşamba 04:50

Ordu Varışlı Otobüs Biletleri

Ordu otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Ünye Birlik Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 13:25
Kaptanoğlu Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 21:15
Golden Turizm
09 Temmuz 2022, Cumartesi 20:30
Düzce Güven Seyahat
05 Temmuz 2022, Salı 16:00
Görele Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 19:00
Özlem Cizre Nuh
01 Ağustos 2022, Pazartesi 02:00
Kaptanoğlu Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 20:45
Giresun Seyahat
14 Temmuz 2022, Perşembe 15:50
Vadi Şirinkent Seyahat
12 Temmuz 2022, Salı 14:40
Giresun Seyahat
06 Ağustos 2022, Cumartesi 23:29
Görele Seyahat
21 Ağustos 2022, Pazar 16:00

Samsun Kalkışlı Otobüs Biletleri

Samsun şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Genç Turizm
10 Temmuz 2022, Pazar 09:25
Öz Gülaras Turizm
26 Haziran 2022, Pazar 04:40
Genç Turizm
12 Temmuz 2022, Salı 09:00
Metro Turizm
26 Haziran 2022, Pazar 17:30
Ünye Birlik Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 13:25
Özlem Ardahan
27 Haziran 2022, Pazartesi 19:30
Lüks Artvin Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 02:15
Giresun Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 15:50
Bafra Express Turizm
29 Haziran 2022, Çarşamba 10:30
Özlem Cizre Nuh
13 Ağustos 2022, Cumartesi 14:00
Golden Turizm
03 Temmuz 2022, Pazar 04:45
Iğdırlı Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 15:50

Samsun Ordu otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Samsun Ordu otobüs bileti tek yön en ucuz: 25 TL.

Ortalamanın altında Samsun Ordu otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 11 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Samsun Ordu sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %11 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Samsun Ordu arasındaki en kısa otobüs seferi sürmektedir.

Samsun şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Salıpazarı, Muşta (Samsun), Meydan (Samsun), Ladik (Samsun), Kavak, Havza, Engiz (19 Mayıs, Samsun), Çatalçam (Atakum, Samsun), Çarşamba, Bafra, Samsun, Ayvacık (Samsun), Atakent (Atakum, Samsun), Asarcık, Alaçam, 19 Mayıs, Atakum, Taflan (Atakum, Samsun), Terme, Tekkeköy, Yakakent, Vezirköprü, Belediye Evleri (Canik, Samsun), Cumhuriyet Meydanı (İlkadım, Samsun), Toptepe (Canik, Samsun) ve Ömürevleri (Atakum, Samsun).

Ordu şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Çamaş, Büyükağız (Perşembe, Ordu), Bolaman (Fatsa, Ordu), Aybastı, Akkuş, Alankent (Kabataş, Ordu), Yalıköy (Fatsa, Ordu), Ünye, Ulubey (Ordu), Tekkiraz (Canik, Samsun), Perşembe (Ordu), Ordu, Mesudiye, Menderesönü (Ordu), Medreseönü (Perşembe, Ordu), Kumbaşı (Ordu), Korgan, Kabataş (Ordu), Kabadüz, İkizce, Gürgentepe, Gülyalı, Gölköy, Fatsa, Kumru, Çatalpınar, Çaka (Perşembe, Ordu) ve Çaybaşı.

Samsun Ordu-Giresun uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Samsun Ordu-Giresun arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Samsun Otogarına Ulaşım

Samsun Şehir merkezinden 5 kilometre mesafede yer alan Samsun Otogarı’na ulaşım için belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, minibüs ve taksi seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerden herhangi biriyle 5-10 dakika içinde Samsun Otogarı’na ulaşmak mümkün.

Samsun Otogar’da faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının, şehir merkezinden otogar ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Samsun şehir merkezindeki bilet satış noktalarından ve belirli duraklardan kalkan servisler, ilgili firmanın yolcularına mahsustur. Otobüs bileti satın aldıktan sonra firma ile iletişime geçerek şehir merkezinden Samsun Otogarı’na servis saatlerini ve güzergahlarını öğrenebilirsin. 
 
Şehir merkezinden kalkan veya şehir merkezi duraklarından geçen belediye otobüsleriyle Samsun Otogarı’na direkt olarak ulaşım sağlanabilir. R6B, E4 Ekspres, E5 Ekspres, T3, T4, 24 ve 25 hatlı otobüslerle otogara 10 dakikada ulaşmak mümkün. Belediye otobüsüne binmeden önce Samkart satış noktasından ulaşım kartı satın almalısın. 

Samsun şehir merkezinden ve ilçelerinden kalkan ve otogar istikametine giden minibüs hatları ile Samsun Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin.

Şehir merkezinden Samsun Otogarı’na gitmek için tercih edilen bir diğer ulaşım seçeneği de taksi yolculuğudur. Toplu taşımaya göre daha hızlı ve konforlu olduğu gibi Samsun şehir merkezinden otogara mesafe uzun olmadığı için ekonomiktir. Taksi çağırmak için; şehir merkezindeki taksi duraklarının telefon numaralarına ve adreslerine web’den ulaşabilirsin. 

Samsun Ordu otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Samsun Ordu arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Samsun ve Ordu arasında 45 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ali Osman Ulusoy, Fatsa Birlik Seyahat, Metro Turizm, Ünye Birlik Seyahat ve Ordu Birlik.
  • Samsun şehrinden Ordu şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.