Samsun-Gümüşhane Otobüs Bileti Turna.com'da

Samsun Gümüşhane Diğer Ulaşım Seçenekleri

Samsun Gümüşhane Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
90,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
11 saat

Samsun Gümüşhane Otobüs Bileti (Tek Yön)

Samsun Gümüşhane otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Öz Has Bingöl
Samsun - Gümüşhane
24 Temmuz 2021, Cumartesi 09:30
Cesur Bingöl
Samsun - Gümüşhane
24 Temmuz 2021, Cumartesi 10:00
Öz Has Bingöl
Samsun - Gümüşhane
25 Temmuz 2021, Pazar 09:30
Öz Has Bingöl
Samsun - Gümüşhane
27 Temmuz 2021, Salı 09:30
Cesur Bingöl
Samsun - Gümüşhane
28 Temmuz 2021, Çarşamba 09:30
Öz Has Bingöl
Samsun - Gümüşhane
29 Temmuz 2021, Perşembe 09:30
Öz Has Bingöl
Samsun - Gümüşhane
30 Temmuz 2021, Cuma 09:30
Öz Has Bingöl
Samsun - Gümüşhane
31 Temmuz 2021, Cumartesi 09:30
Cesur Bingöl
Samsun - Gümüşhane
01 Ağustos 2021, Pazar 09:30
Cesur Bingöl
Samsun - Gümüşhane
14 Ağustos 2021, Cumartesi 10:00
Cesur Bingöl
Samsun - Gümüşhane
15 Ağustos 2021, Pazar 10:00
Öz Has Bingöl
Samsun - Gümüşhane
16 Ağustos 2021, Pazartesi 09:30

Samsun Gümüşhane otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Samsun Gümüşhane otobüs bileti tek yön en ucuz: 90 TL.

Ortalamanın altında Samsun Gümüşhane otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Samsun Gümüşhane sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %17 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Samsun Gümüşhane arasındaki en kısa otobüs seferi 7 saat 15 dakika sürmektedir.

Samsun şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Salıpazarı, Muşta (Samsun), Meydan (Samsun), Ladik (Samsun), Kavak, Havza, Engiz (19 Mayıs, Samsun), Çatalçam (Atakum, Samsun), Çarşamba, Bafra, Samsun, Ayvacık (Samsun), Atakent (Atakum, Samsun), Asarcık, Alaçam, 19 Mayıs, Atakum, Taflan (Atakum, Samsun), Terme, Tekkeköy, Yakakent, Vezirköprü, Belediye Evleri (Canik, Samsun), Cumhuriyet Meydanı (İlkadım, Samsun), Toptepe (Canik, Samsun) ve Ömürevleri (Atakum, Samsun).

Gümüşhane şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Ünlüpınar (Kelkit, Gümüşhane), Torul, Tekke (Şiran, Gümüşhane), Şiran, Pekün (Kelkit, Gümüşhane), Özkürtün (Kürtün, Gümüşhane), Kürtün, Köse, Kelkit, Gümüşhane, Deredolu (Kelkit, Gümüşhane), Kale (Gümüşhane), Salyazı (Köse, Gümüşhane), Yeşilbük (Şiran, Gümüşhane), Doğankent (Giresun) ve Kırıklı (Gümüşhane).

Samsun Gümüşhane otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Samsun Gümüşhane arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 7 saat 15 dakika sürmektedir.
  • Samsun Gümüşhane arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Samsun ve Gümüşhane arasında 11 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ali Osman Ulusoy, Turgut Reis, Öz Has Bingöl, İstanbul Seyahat ve Aras Seyahat.
  • Samsun şehrinden Gümüşhane şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.