Ordu İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti Turna.com'da

Ordu İzmit (Kocaeli) Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
600,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
8 saat

Ordu İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti (Tek Yön)

Ordu İzmit (Kocaeli) otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Aybastı İtimat Turizm
Ordu - İzmit (kocaeli)
30 Eylül 2023, Cumartesi 14:30
Lüks Yalova Seyahat
Ordu - İzmit (kocaeli)
13 Ekim 2023, Cuma 19:30
Metro Turizm
Ordu - İzmit (kocaeli)
30 Eylül 2023, Cumartesi 19:00
Sakarya VİB
Ordu - İzmit (kocaeli)
13 Ekim 2023, Cuma 17:00
Metro Turizm
Ordu - İzmit (kocaeli)
13 Ekim 2023, Cuma 18:00
Lüks Artvin Seyahat
Ordu - İzmit (kocaeli)
30 Eylül 2023, Cumartesi 19:30
Lüks Artvin Seyahat
Ordu - İzmit (kocaeli)
18 Kasım 2023, Cumartesi 19:00
Lüks Gümüşhane
Ordu - İzmit (kocaeli)
18 Kasım 2023, Cumartesi 16:15

İzmit (Kocaeli) Varışlı Otobüs Biletleri

İzmit (Kocaeli) otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Can Diyarbakır Turizm
05 Ekim 2023, Perşembe 03:00
Özlem Ardahan
09 Ekim 2023, Pazartesi 15:25
Metro Turizm
06 Ekim 2023, Cuma 07:45
Kaptanoğlu Seyahat
06 Ekim 2023, Cuma 13:30
Ali Osman Ulusoy
18 Ekim 2023, Çarşamba 09:00
Metro Turizm
Kütahyalılar Turizm
11 Ekim 2023, Çarşamba 10:00
Anadolu Ulaşım
05 Ekim 2023, Perşembe 11:45
Özlem Diyarbakır
08 Ekim 2023, Pazar 06:30

Ordu Kalkışlı Otobüs Biletleri

Ordu şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Van Kalesi Turizm
10 Ekim 2023, Salı 16:45
Ali Osman Ulusoy
26 Ekim 2023, Perşembe 03:00
Metro Turizm
08 Ekim 2023, Pazar 21:00
Lüks Yalova Seyahat
13 Ekim 2023, Cuma 19:30
Metro Turizm
06 Ekim 2023, Cuma 19:00
Kaptanoğlu Seyahat
10 Ekim 2023, Salı 17:15
Aras Seyahat
07 Ekim 2023, Cumartesi 17:15
Vadi Şirinkent Seyahat
07 Ekim 2023, Cumartesi 17:10
Rize Ses Seyahat
11 Ekim 2023, Çarşamba 16:00

Ordu İzmit (Kocaeli) otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Ordu İzmit (Kocaeli) otobüs bileti tek yön en ucuz: 600 TL.

Ortalamanın altında Ordu İzmit (Kocaeli) otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 3 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Ordu İzmit (Kocaeli) sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %2 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Ordu İzmit (Kocaeli) arasındaki en kısa otobüs seferi 8 saat sürmektedir.

Ordu şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Çamaş, Büyükağız (Perşembe, Ordu), Bolaman (Fatsa, Ordu), Aybastı, Akkuş, Alankent (Kabataş, Ordu), Yalıköy (Fatsa, Ordu), Ünye, Ulubey (Ordu), Tekkiraz (Canik, Samsun), Perşembe (Ordu), Ordu, Mesudiye, Menderesönü (Ordu), Medreseönü (Perşembe, Ordu), Kumbaşı (Ordu), Korgan, Kabataş (Ordu), Kabadüz, İkizce, Gürgentepe, Gülyalı, Gölköy, Fatsa, Kumru, Çatalpınar, Çaka (Perşembe, Ordu) ve Çaybaşı.

İzmit (Kocaeli) şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yarımca (Körfez, Kocaeli), Tütünçiftlik (Körfez, Kocaeli), Kuruçeşme (İzmit, Kocaeli), Körfez, Kandıra, Kocaeli (İzmit), Gölcük, Derince, Değirmendere (Gölcük, Kocaeli), Darıca (Kocaeli), Karamürsel, Yüzbaşılar (Gölcük, Kocaeli), Yuvacık (Başiskele, Kocaeli), Başiskele, Pimaş (Gebze, Kocaeli), Seymen (Başiskele, Kocaeli), Dilovası, Kerpe (Kandıra, Kocaeli), Dalca (Kandıra, Kocaeli), Karşıyaka (Başiskele, Kocaeli), Kaymaz (Kandıra, Kocaeli), Ocaklar (Kandıra, Kocaeli), Koruklar (Kandıra, Kocaeli), Darıca Kavşağı (Darıca, Kocaeli), Çubuklu (İzmit, Kocaeli), Kandıra Cezaevi (Kandıra, Kocaeli), Alikahya (İzmit, Kocaeli), Çayırova ve Beylikbağı (Gebze, Kocaeli).

Şehir Merkezinden Ordu Otogarı’na Ulaşım

Ordu şehir merkezinden Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 5 dakikalık bir yürüyüş ile ulaşmak mümkün. Şehir merkezindeki birçok noktadan terminale yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi gibi birçok ulaşım seçeneği mevcuttur. Bu seçeneklerden senin için en ideal olanı seçerek otogara kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 

Otobüs firmalarının terminal servisleriyle şehir merkezinden Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ücretsiz olarak ulaşabilirsin. Otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis kalkış noktası ve servis saatleri hakkında bilgi alabilirsin. 

Şehir merkezindeki duraklardan 57, 58 ve 58A numaralı belediye otobüslerine binerek Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kısa sürede ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Belediye otobüsüne binmek için şehir merkezinde yer alan Ordum Kart satış noktasından Ordum Kart satın alabilirsin. 

Ordu Üniversitesi’nden terminale gitmek için Kampüs duraklarından geçen 57 numaralı otobüslere binebilirsin. 

Ordu’nun birçok ilçesinden şehir merkezine ve Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne minibüsler ile ulaşmak mümkün. Ordu şehir merkezinden terminal istikametine giden minibüslere binerek dakikalar içinde Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşabilirsin.

Ordu şehir merkezinde, bulunduğun yere taksi çağırarak Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne daha hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Ordu Merkez taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerini web’den bulabilirsin.

Kocaeli İzmit Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmit Yahyakaptan Mahallesinden yer alan Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden 5 kilometre uzaklıktaki İzmit şehir merkezine ulaşmak için çok sayıda seçenek bulunuyor. Otobüslerin şehir içi ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, tramvay, minibüs ve taksi ile yaklaşık 10 dakikada şehir merkezine ulaşmak mümkün. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyet gösteren otobüs firmalarının otogardan şehir merkezine, Alikahya ve Yahyakaptan mahallelerine ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Bu servisleri, terminale otobüs yolculuğu ile gelen firmanın biletli yolcular kullanabiliyor. Servis güzergahları ve kalkış saatleri için seyahat ettiğin otobüs firmasının yetkililerinden bilgi alabilirsin. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali çıkışında yer alan otobüs ve minibüs duraklarından İzmit şehir merkezi ve Kocaeli’nin birçok ilçesine ve mahallesine belediye otobüsü, özel halk otobüsü ve minibüs hattı mevcuttur. Belediye otobüsleri, haftanın her günü 06.30’da başlayıp 22.30’a kadar hizmet veriyor. Belediye otobüslerini kullanmak için UlaşımPark noktalarından Kocaeli Kart satın almak gerekiyor. Otogardan İzmit şehir merkezi istikametine giden başlıca otobüs hatları: 10, 12, 23, 24, 28, 29T, 118, 135, 151, 154, 255, 265. Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Sabiha Gökçen Havalimanı’na 250 numaralı otobüs ile direkt ulaşım sağlanıyor. Ayrıca 200 numaralı belediye otobüsleriyle İstanbul Kartal ve Pendik’e en hızlı şekilde ulaşmak mümkün. 

Otogardan Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’ne gitmek isteyen öğrenciler 23 ve 24 numaralı belediye otobüslerine binebilir. 

Şehir içi ulaşım için son dönemde en çok tercih edilen ulaşım seçeneği, tramvay yolculuğudur. Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali çıkışında bulunan tramvay istasyonundan tramvaya binerek kısa bir sürede şehir merkezine ulaşım sağlanıyor. Tramvaya Kocaeli Kart ile biniliyor. İstasyondaki kart satış noktalarından Kocaeli Kart veya tek kullanımlık kart satın alınabilir. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali yanında bulunan duraklardan şehir merkezine ve civardaki ilçelere giden birçok minibüs hattı da hizmet vermektedir. Minibüs hatlarıyla İzmit şehir merkezine, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel, Körfez, Yarımca, Derince, Gebze istikametine sık aralıklarla seferler düzenleniyor.

İzmit şehir merkezine ulaşım için toplu taşıma kullanmayı tercih etmiyorsan Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki taksi durağından taksiye binerek şehir merkezine kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin.

Ordu İzmit (Kocaeli) otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Ordu İzmit (Kocaeli) arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 8 saat sürmektedir.
 • Ordu İzmit (Kocaeli) arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Ordu ve İzmit (Kocaeli) arasında 23 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ali Osman Ulusoy, Fındıkkale Turizm, Metro Turizm, Kanberoğlu ve Görele Seyahat.
 • Ordu şehrinden İzmit (Kocaeli) şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cumartesi en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: