Nevşehir Van Otobüs Bileti Turna.com'da

Nevşehir Van Diğer Ulaşım Seçenekleri

Nevşehir Van Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
450,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
13 saat

Nevşehir Van Otobüs Bileti (Tek Yön)

Nevşehir Van otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Patnos İtimat
Nevşehir - Van
29 Haziran 2022, Çarşamba 22:30
Patnos İtimat
Nevşehir - Van
30 Haziran 2022, Perşembe 22:30
Patnos İtimat
Nevşehir - Van
04 Temmuz 2022, Pazartesi 22:30
Patnos İtimat
Nevşehir - Van
05 Temmuz 2022, Salı 22:30
Patnos İtimat
Nevşehir - Van
06 Temmuz 2022, Çarşamba 22:30
Patnos İtimat
Nevşehir - Van
07 Temmuz 2022, Perşembe 22:30
Patnos İtimat
Nevşehir - Van
08 Temmuz 2022, Cuma 22:30
Öz Erciş Seyahat
Nevşehir - Van
02 Temmuz 2022, Cumartesi 00:30
Öz Erciş Seyahat
Nevşehir - Van
09 Temmuz 2022, Cumartesi 00:30
Vangölü Turizm
Nevşehir - Van
27 Haziran 2022, Pazartesi 23:30
Öz Erciş Seyahat
Nevşehir - Van
03 Temmuz 2022, Pazar 00:30
Öz Erciş Seyahat
Nevşehir - Van
06 Temmuz 2022, Çarşamba 00:30

Van Varışlı Otobüs Biletleri

Van otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Öz Erciş Seyahat
21 Temmuz 2022, Perşembe 07:00
Vanyolu Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 23:00
Turgut Reis
20 Temmuz 2022, Çarşamba 11:00
Vanyolu Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 04:00
Öz Erciş Seyahat
01 Temmuz 2022, Cuma 03:50
Vanyolu Seyahat
05 Temmuz 2022, Salı 08:00
Patnos İtimat
08 Temmuz 2022, Cuma 18:00
Özlem Van Turizm
14 Ağustos 2022, Pazar 15:30
Metro Turizm
30 Haziran 2022, Perşembe 11:00
Muş Murat Turizm
02 Temmuz 2022, Cumartesi 08:00
Vanyolu Seyahat
02 Temmuz 2022, Cumartesi 08:00
Doğu Kars
30 Haziran 2022, Perşembe 20:30

Nevşehir Kalkışlı Otobüs Biletleri

Nevşehir şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Yeşil Muş Ovası
01 Eylül 2022, Perşembe 00:14
Ağrı Seç Turizm
28 Haziran 2022, Salı 00:30
Kırşehir Şanal
29 Haziran 2022, Çarşamba 09:30
Öncü Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 07:00
Yeni Aksaray
23 Ağustos 2022, Salı 09:30
Yeni Aksaray
13 Eylül 2022, Salı 21:00
Bizim Iğdır Seyahat
09 Temmuz 2022, Cumartesi 19:45
Yeşil Muş Ovası
27 Temmuz 2022, Çarşamba 00:15
Nevşehir Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 09:30
Özlem Cizre Nuh
06 Temmuz 2022, Çarşamba 13:15
Nevşehir Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 17:15
Yeşil Muş Ovası
28 Haziran 2022, Salı 00:45

Nevşehir Van otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Nevşehir Van otobüs bileti tek yön en ucuz: 450 TL.

Ortalamanın altında Nevşehir Van otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Nevşehir Van arasındaki en kısa otobüs seferi 14 saat 30 dakika sürmektedir.

Nevşehir şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Gülşehir, Göreme (Nevşehir), Derinkuyu, Çavuşin (Avanos, Nevşehir), Avanos, Acıgöl, Hacıbektaş, Kalaba (Avanos, Nevşehir), Kaymaklı (Nevşehir), Kapadokya (Ürgüp, Nevşehir), Ürgüp, Uçhisar (Nevşehir), Topaklı (Avanos, Nevşehir), Ortahisar, Nevşehir, Kozaklı ve İlicek (Hacıbektaş, Nevşehir).

Van şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Ziyaret (Van), Van, Saray (Van), Özalp, Muradiye, Gürpınar, Erciş, Edremit (Van), Çatak, Çaldıran, Başkale, Bahçesaray, Gevaş, Karasu Market (Başkale, Van), Ferit Melen Havalimanı (Edremit, Van), Çiçekli (Edremit, Van) ve Güzelsu (Gürpınar, Van).

Nevşehir Van uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Nevşehir Van arasında seyahat edebilirsin.

Van Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Van’ın Tuşba ilçesinde yer alan, Van Otogarı’ndan yaklaşık 12 kilometre uzaklıktaki Van şehir merkezine ulaşım için otobüs firmalarının şehir içi servisleri, minibüs ve taksi seçenekleri bulunuyor. Van Otogarı’ndan şehir merkezine araçla ulaşım, 20-25 dakika sürüyor. 

Van’a otobüs ile seyahat ettikten sonra son durak olan Van Otogarı’ndan şehir merkezine otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servislerini kullanabilirsin. Otogardan kalkan şehir içi servisleriyle Van Merkez’deki duraklara ve belirli noktalara kolaylıkla ulaşabilirsin. Şehir içi servislerini kullanabilmek için firmanın biletli yolcusu olmak gerekiyor. Şehir içi servislerinin saatleri ve güzergahları için otogardaki firma görevlilerinden detaylı bilgi alabilirsin. 

Van’da en yaygın ulaşım aracı minibüstür. Minibüslerle Van’ın pek çok ilçesine kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Otogardan kalkan ve şehir merkezi istikametine giden sarı renkli minibüsler ve mavi renkli midibüslere binerek yaklaşık 20 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsin. 

Van Otogarı’ndan şehir merkezine belediye otobüsleriyle ulaşmak için 541, 542, 543 ve E1 mor otobüslere binebilirsin. Otogardan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’ne gidecek öğrenciler de bu hatları kullanabilir. Van’da gideceğiniz güzergaha göre minibüs, servis veya taksi kullanarak belediye otobüsü duraklarına gidebilir, belediye otobüslerine aktarma yapabilirsin. 

Şehir merkezine gitmek için bir diğer ulaşım alternatifi ise taksidir. Otogardan şehir merkezine gitmek isteyenler ile paylaşımlı olarak taksi tutabilir, taksi ücretini kişi başı fiyatlarla daha ekonomik hale getirebilirsin. 

Van Otogarı’ndan 6 km uzalıktaki Van Ferit Melen Havalimanı’na minibüs ve taksi ile kolayca ulaşım sağlanabilir.

Nevşehir Van otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Nevşehir Van arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 14 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Nevşehir Van arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Nevşehir ve Van arasında 3 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Öz Erciş Seyahat, Vangölü Turizm ve Patnos İtimat.
  • Nevşehir şehrinden Van şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Pazar en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.