Nevşehir-Konya Otobüs Bileti Turna.com'da

Nevşehir Konya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Nevşehir Konya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
50,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
11 saat 45 dk

Nevşehir Konya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Nevşehir Konya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Öz Elbistan
Nevşehir - Konya
24 Temmuz 2021, Cumartesi 01:00
Malatya Kayısıkent Turizm
Nevşehir - Konya
24 Temmuz 2021, Cumartesi 01:00
Öz Elbistan
Nevşehir - Konya
25 Temmuz 2021, Pazar 01:00
Metro Turizm
Nevşehir - Konya
29 Temmuz 2021, Perşembe 20:30
Malatya Zafer Turizm
Nevşehir - Konya
29 Temmuz 2021, Perşembe 00:00
Malatya Zafer Turizm
Nevşehir - Konya
02 Ağustos 2021, Pazartesi 00:00
Malatya Zafer Turizm
Nevşehir - Konya
11 Ağustos 2021, Çarşamba 00:00
Malatya Zafer Turizm
Nevşehir - Konya
20 Ağustos 2021, Cuma 00:00
Malatya Zafer Turizm
Nevşehir - Konya
21 Ağustos 2021, Cumartesi 00:00
Malatya Kayısıkent Turizm
Nevşehir - Konya
29 Ağustos 2021, Pazar 01:00
Malatya Kayısıkent Turizm
Nevşehir - Konya
12 Eylül 2021, Pazar 01:00
Malatya Kayısıkent Turizm
Nevşehir - Konya
14 Eylül 2021, Salı 01:00

Nevşehir Konya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Nevşehir Konya otobüs bileti tek yön en ucuz: 50 TL.

Ortalamanın altında Nevşehir Konya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Nevşehir Konya akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %5 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Nevşehir Konya arasındaki en kısa otobüs seferi 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Nevşehir şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Gülşehir, Göreme (Nevşehir), Derinkuyu, Çavuşin (Avanos, Nevşehir), Avanos, Acıgöl, Hacıbektaş, Kalaba (Avanos, Nevşehir), Kaymaklı (Nevşehir), Kapadokya (Ürgüp, Nevşehir), Ürgüp, Uçhisar (Nevşehir), Topaklı (Avanos, Nevşehir), Ortahisar, Nevşehir, Kozaklı ve İlicek (Hacıbektaş, Nevşehir).

Konya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Selçuklu, Sarayönü, Meram, Ladik (Sarayönü, Konya), Kulu Makası (Kulu, Konya), Kulu, Konya, Karapınar (Konya), Kadınhanı, Ilgın, Hüyük, Hadim, Güneysınır, Ereğli (Konya), Emirgazi, Doğanhisar, Derebucak, Derbent, Çumra, Çeltik, Halkapınar, Seydişehir, Tavşançalı (Kulu, Konya), Taşkent, Yunak, Yeniceoba (Cihanbeyli, Konya), Yalıhüyük, Tuzlukçu, Zengen (Ereğli, Konya), Çakmak (Ereğli, Konya), Cihanbeyli, Bozkır, Beyşehir, Altınekin, Akşehir Şapçı Dinlenme Tesisleri (Akşehir, Konya), Akşehir, Akseki (Meram, Konya), Akören, Ahırlı, İçeriçumra (Çumra, Konya), Karatay Otobüs Terminali (Karatay, Konya), Konya Tren Garı (Meram, Konya), Dedeman Konya (Selçuklu, Konya), Argıt Hanı (Ilgın, Konya), Kıreli (Hüyük, Konya), Ereğli Yolayrımı (Ereğli, Konya) ve Konya Eski Garaj.

Nevşehir Konya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Nevşehir Konya arasında seyahat edebilirsin.

Nevşehir Konya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Nevşehir Konya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 2 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Nevşehir Konya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Nevşehir ve Konya arasında 31 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm, Yeni Aksaray, Isparta Petrol, Yükseller Aksaray Birlik ve Tokat Yıldızı.
  • Nevşehir şehrinden Konya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.