Nazilli Bodrum Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 78 TL - turna.com

Nazilli Bodrum Otobüs Bileti Turna.com'da

Nazilli Bodrum Diğer Ulaşım Seçenekleri

Nazilli Bodrum Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
78,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
3 saat 10 dk

Nazilli Bodrum Otobüs Bileti (Tek Yön)

Nazilli Bodrum otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Adıyaman Anka Turizm
Nazilli - Bodrum
28 Eylül 2022, Çarşamba 06:40
Adıyaman Anka Turizm
Nazilli - Bodrum
29 Eylül 2022, Perşembe 06:40
Adıyaman Anka Turizm
Nazilli - Bodrum
30 Eylül 2022, Cuma 06:40
Adıyaman Anka Turizm
Nazilli - Bodrum
01 Ekim 2022, Cumartesi 06:40
Adıyaman Anka Turizm
Nazilli - Bodrum
02 Ekim 2022, Pazar 06:40
Adıyaman Anka Turizm
Nazilli - Bodrum
05 Ekim 2022, Çarşamba 06:40
Adıyaman Anka Turizm
Nazilli - Bodrum
10 Ekim 2022, Pazartesi 06:40
Adıyaman Anka Turizm
Nazilli - Bodrum
11 Ekim 2022, Salı 06:40
Adıyaman Anka Turizm
Nazilli - Bodrum
29 Ekim 2022, Cumartesi 06:40
Ağrı Seç Turizm
Nazilli - Bodrum
27 Eylül 2022, Salı 10:00
Ağrı Seç Turizm
Nazilli - Bodrum
28 Eylül 2022, Çarşamba 10:00
Ağrı Seç Turizm
Nazilli - Bodrum
29 Eylül 2022, Perşembe 10:00

Bodrum Varışlı Otobüs Biletleri

Bodrum otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Isparta Petrol
03 Ekim 2022, Pazartesi 00:45
Elazığ Murat Turizm
15 Kasım 2022, Salı 09:00
Aydın Ayar Seyahat
12 Ekim 2022, Çarşamba 00:45
Aydın Ayar Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 05:40
Mardin Dilmenler Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 05:00
Aydın Ayar Seyahat
05 Ekim 2022, Çarşamba 06:25
Yeşil Muş Ovası
03 Ekim 2022, Pazartesi 01:45
Güney Akdeniz
04 Ekim 2022, Salı 11:30
Adıyaman Anka Turizm
04 Ekim 2022, Salı 06:40
Düzce Güven Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 07:00
Metro Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 10:45
Ses Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 20:30

Nazilli Kalkışlı Otobüs Biletleri

Nazilli şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Adıyaman Anka Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 17:15
Güney Akdeniz
04 Ekim 2022, Salı 01:30
Öz Elbistan
08 Ekim 2022, Cumartesi 17:30
Yeşil Muş Ovası
05 Ekim 2022, Çarşamba 13:30
Adıyaman Anka Turizm
04 Ekim 2022, Salı 06:40
Güney Akdeniz
03 Ekim 2022, Pazartesi 14:15
Bizim Iğdır Seyahat
04 Ekim 2022, Salı 11:49
Güney Akdeniz
03 Ekim 2022, Pazartesi 01:30
Metro Turizm
24 Ekim 2022, Pazartesi 09:00
Özkaymak
07 Ekim 2022, Cuma 05:15
Aydın Ayar Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 20:00
Didim Seyahat
06 Ekim 2022, Perşembe 12:45

Nazilli Bodrum otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Nazilli Bodrum otobüs bileti tek yön en ucuz: 78 TL.

Ortalamanın altında Nazilli Bodrum otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Nazilli Bodrum sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %3 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Nazilli Bodrum arasındaki en kısa otobüs seferi 2 saat sürmektedir.

Nazilli şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Nazilli ve İsabeyli (Nazilli, Aydın).

Bodrum şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yalıkavak (Bodrum, Muğla), Turgutreis (Bodrum, Muğla), Gündoğan (Bodrum, Muğla), Bodrum, Güvercinlik (Bodrum, Muğla) ve Milas Bodrum Yolayrımı (Milas, Muğla).

Şehir Merkezinden Nazilli Otogarı'na Ulaşım

Nazilli ilçe merkezine 2 kilometre uzaklıkta yer alan Nazilli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 5-6 dakika yürüyerek ulaşmak mümkün. Nazilli’nin birçok noktasından, Aydın şehir merkezinden ve Aydın’ın birçok ilçesinden Nazilli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs ve taksi seçenekleriyle ulaşabilirsin.

Nazilli’nin 75. Yıl Bulvarı, Hürriyet Caddesi gibi birçok merkezi caddesinden ve mahallelerinden geçen sarı belediye otobüsleriyle Nazilli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kolayca ulaşabilirsin. Aydın şehir merkezinden Nazilli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmek için 302 numaralı sarı otobüslere binebilirsin. Otobüse binmek için Aykart satın alabilirsin.

Nazilli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden sefer düzenleyen bazı otobüs firmaları, Nazilli ilçe merkezindeki bilet satış ofislerinden terminale ücretsiz yolcu servisi hizmeti sunmaktadır. Otobüslerin hareket saatine göre kalkan servisler hakkında bilgi almak için otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

Aydın şehir merkezi, Kuşadası, Didim, Çine, Söke ilçelerinden minibüslerle Nazilli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne hızlı ve hesaplı bir şekilde ulaşabilirsin. Minibüsler, haftanın her günü sabah erken saatlerden akşam saatlerine kadar hizmet vermektedir.

Nazilli ilçe merkezindeki taksi duraklarından bulunduğun noktaya taksi çağırarak dilediğin saatte Nazilli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşabilirsin. Nazilli taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Bodrum Otogarı’ndan Şehir Merkezi’ne Ulaşım

Muğla ilinin turizm açısından en gözde şehri olan Bodrum’a ulaşım, yaz sezonunda oldukça hareketlidir. Bodrum Torba Mahallesi’nde bulunan Bodrum Otogarı, özellikle yaz sezonunda şehrin en hareketli noktalarından biridir. Çok sayıda otobüs firmasına ev sahipliği yapan Bodrum Otogarı’ndan şehir merkezine ve Bodrum’un Bitez, Yalıkavak, Gümüşlük, Turgutreis, Ortakent gibi birçok noktasına toplu taşıma ve taksi ulaşım seçenekleri ile kolayca ulaşım sağlanabilir.

Otobüs firmalarının yolcu servisleri ile Bodrum şehir merkezine ve merkez mahallelerine ücretsiz bir şekilde ulaşım imkanı bulunuyor. Bu ücretsiz hizmetten, firmanın biletli yolcuları faydalanabiliyor. Bodrum’a seyahat ettiğin otobüs firması ile iletişime geçerek servis saatlerini ve güzergahlarını öğrenebilirsin. 

Otogardan yarım saatte bir kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezine ve Bodrum’un Yalıkavak, Bitez, Göltürkbükü, Yalıçiftlik, Ortakent, Mazı, Turgutreis gibi birçok noktaya ulaşım sağlanıyor. Otobüslerin sefer saatlerine Bodrum Belediyesi’nin web sitesinden ulaşabilirsin. Belediye otobüsleri pazar günleri çalışmıyor. 

Her 15 dakikada bir kalkan MUTTAŞ minibüsleri ile Bodrum merkeze ve Bodrum’un birçok noktasına ulaşmak mümkün. 2-81 ve 2-82 Bodrum Merkez ve otogar arasında çalışan minibüs hattıdır. Diğer hatlar ise şöyle: 2-4, 2-33 Akyarlar, 2-1B, 2-48 Bitez Yalı Adliye, 2-13, 2-52 Gümbet, 2-14, 2-45 Gümüşlük, 2-47 Gündoğan, 2-60 İçmeler, 48-6 Milas, 2-6, 2-41 Yalıkavak, 2-11, 2-34 Turgutreis. Minibüsler, pazar günleri çalışmıyor. 

Pazar günleri ve geç saatlerde toplu taşıma imkanı olmadığı için haftanın her günü, 24 saat hizmet veren taksiler ile Bodrum şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. 

Nazilli Bodrum otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Nazilli Bodrum arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 2 saat sürmektedir.
  • Nazilli Bodrum arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Nazilli ve Bodrum arasında 24 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Isparta Petrol, Yeşil Muş Ovası ve Has Turizm A.Ş..
  • Nazilli şehrinden Bodrum şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: