Manisa Aksaray Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 290 TL - turna.com

Manisa Aksaray Otobüs Bileti Turna.com'da

Manisa Aksaray Diğer Ulaşım Seçenekleri

Manisa Aksaray Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
290,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat

Manisa Aksaray Otobüs Bileti (Tek Yön)

Manisa Aksaray otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Beydağı Turizm
Manisa - Aksaray
22 Eylül 2022, Perşembe 17:00
Malatya Kayısıkent Turizm
Manisa - Aksaray
22 Eylül 2022, Perşembe 18:40
Elazığ Hazar Turizm
Manisa - Aksaray
22 Eylül 2022, Perşembe 16:45
Malatya Kayısıkent Turizm
Manisa - Aksaray
30 Eylül 2022, Cuma 18:40

Aksaray Varışlı Otobüs Biletleri

Aksaray otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Mersin Nur Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 12:00
Özlem Batman Turizm
26 Eylül 2022, Pazartesi 07:30
Yeni Aksaray
29 Eylül 2022, Perşembe 16:00
Niğde Vip Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 09:30
Yeni Aksaray
20 Ekim 2022, Perşembe 09:30
Elazığ Hazar Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 16:00
Lüks Mersin
24 Eylül 2022, Cumartesi 09:29
Topçam Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 19:00
Yeni As Bayburt
25 Eylül 2022, Pazar 12:15
Adıyaman Anka Turizm
25 Eylül 2022, Pazar 16:30
Lüks Mersin
24 Eylül 2022, Cumartesi 17:00

Manisa Kalkışlı Otobüs Biletleri

Manisa şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Astor Seyahat
27 Eylül 2022, Salı 16:45
Isparta Petrol
30 Eylül 2022, Cuma 07:30
Alaşehir Sarıkız Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 04:30
Balıkesir Hakser Turizm
08 Ekim 2022, Cumartesi 22:30
Yeni Aksaray
25 Kasım 2022, Cuma 20:45
Beydağı Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 19:10
Balıkesir Uludağ
24 Eylül 2022, Cumartesi 06:00
İstanbul Kalesi Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 13:45
Kula Birlik
27 Eylül 2022, Salı 09:50
Aydın Ayar Seyahat
25 Eylül 2022, Pazar 15:15
Alaşehir Sarıkız Turizm
25 Eylül 2022, Pazar 13:45

Manisa Aksaray otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Manisa Aksaray otobüs bileti tek yön en ucuz: 300 TL.

Ortalamanın altında Manisa Aksaray otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 4 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Manisa Aksaray akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %6 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Manisa Aksaray arasındaki en kısa otobüs seferi 9 saat 58 dakika sürmektedir.

Manisa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Gelenbe (Kırkağaç, Manisa), Ahmetli, Saraycık (Demirci, Manisa), Salihli, Nebiler (Manisa), Medar (Akhisar, Manisa), Manisa, Kula, Köprübaşı (Manisa), Kırkağaç, Güveli (Demirci, Manisa), Güneşli (Gördes, Manisa), Gördes, Dombaylı (Salihli, Manisa), Demirci, Deliçoban (Gördes, Manisa), Çobanhasan (Akhisar, Manisa), Cıcıklı (Köprübaşı, Manisa), Borlu (Köprübaşı, Manisa), Demirköprü Barajı (Salihli, Manisa), Bakır (Kırkağaç, Manisa), Alaşehir, Akhisar, Gölmarmara, Sarıgöl, Saruhanlı, Sayık (Demirci, Manisa), Selendi, Turgutlu, Taytan (Salihli, Manisa), Süleymanlı (Akhisar, Manisa), Soma, Armutlu (Demirci, Manisa), Gürsu (Alaşehir, Manisa), Yenice (Köprübaşı, Manisa), Akkeçili (Alaşehir, Manisa), Akçapınar (Turgutlu, Manisa), Avşar (Turgutlu, Manisa), Gökkaya (Ahmetli, Manisa), Ortaköy (Salihli, Manisa), Sart (Salihli, Manisa), Kozaklı (Köprübaşı, Manisa), Derbent (Turgutlu, Manisa), Kılavuzlar Kahve (Demirci, Manisa), Harta (Kırkağaç, Manisa), Piyadeler (Alaşehir, Manisa), Mersindere (Salihli, Manisa) ve Çağlayan (Alaşehir, Manisa).

Aksaray şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Bozcamahmut (Eskil, Aksaray), Bağlıkaya (Aksaray), Taşpınar (Aksaray), Sultanhanı (Aksaray), Sarıyahşi, Ortaköy (Aksaray), Gülağaç, Güzelyurt, Eskil, Alayhan (Aksaray), Aksaray, Ağaçören, Eşmekaya (Eskil, Aksaray) ve Orhan Ağaçlı Dinlenme Tesisleri (Aksaray).

Şehir Merkezinden Manisa Otogarı’na Ulaşım

Manisa şehir merkezinde yer alan Manisa Otogarı’na ulaşım için pek çok seçenek bulunuyor. Merkezden yürüyerek ulaşılabilen otogara; otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, Manulaş belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile de ulaşım sağlanabiliyor. 

Manisa Otogarı’nda faaliyet gösteren birçok otobüs firması, şehir merkezindeki bilet satış ofislerinden her yarım saatte bir otogara ücretsiz yolcu servisi hizmeti sunuyor. Firmaların yalnızca biletli yolcularının faydalanabildiği bu hizmet ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. 

Manulaş belediye otobüsleriyle şehir merkezinden ve Manisa ilçelerinden otogara ulaşım oldukça kolaydır. Devlet hastanesi, Üniversite gibi birçok noktadan geçen belediye otobüslerine binmek için şehir merkezinde yer alan Kart satış ve dolum noktalarından Manisa Kart satın alabilirsin.

Celal Bayar Üniversitesi’nden otogara gitmek için kampüs önünden kalkan Manulaş belediye otobüslerine, minibüslere ve üniversite servislerine binebilirsin. 

Manisa’nın Akhisar, Soma, Kula, Kırkağaç, Salihli gibi birçok ilçesinden merkeze ve otogara minibüs ile ulaşım mevcuttur. Haftanın her günü sık aralıklarla çalışan minibüsler ile Manisa Otogarı’na kolayca ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin.

Merkezden Manisa Otogarı’na taksiyle gitmek istiyorsan merkezdeki taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırabilirsin. Otogar, Manisa şehir merkezinde yer aldığı için taksi ücreti oldukça uygun olacaktır. Manisa taksi durakları ile ilgili adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Aksaray Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Aksaray Otogarı’ndan 5 kilometre mesafedeki şehir merkezine ulaşım için otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisi, minibüs ve taksi seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler ile otogardan şehir merkezine kısa sürede ve kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. 

Aksaray Otogarı’nda faaliyet gösteren otobüs firmalarının Aksaray şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Bu hizmet, firmalarının biletli yolcularına mahsustur. Aksaray otobüs bileti satın aldığın otobüs firmasından şehir içi ücretsiz yolcu servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsin. 

Aksaray Otogarı’ndan Aksaray şehir merkezine ve Aksaray’ın Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi, Sultanhamamı ilçelerine minibüs ile ulaşmak mümkün. Aksaray Otogarı önünden kalkan minibüsler, gün boyu sık aralıklarla ve geç saatlere kadar şehir içi ulaşımı sağlar. Aksaray merkeze ekonomik bir şekilde ulaşmak için minibüs yolculuğu yapabilirsin.

Otogardan Aksaray şehir merkezine ulaşım için taksi yolculuğunu da tercih edebilirsin. Otogar, şehir merkezi arası mesafe kısa olduğu için şehir merkezine taksi ile gitmek hem ekonomik hem de toplu taşımaya göre daha konforlu olacaktır. Taksi yolculuğu ile Aksaray’ın birçok noktasına kolayca ulaşım sağlayabilirsin.

Aksaray Otogarı’ndan Aksaray Üniversitesi’ne gitmek için servis, minibüs veya taksi ile şehir merkezine ulaştıktan sonra halk otobüsü veya minibüse aktarma yaparak merkez kampüse kısa sürede ulaşabilirsin.

Manisa Aksaray otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Manisa Aksaray arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 9 saat 58 dakika sürmektedir.
 • Manisa Aksaray arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Manisa ve Aksaray arasında 20 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Isparta Petrol, Muş Yolu Turizm, Öz Erciş Seyahat, Vangölü Turizm ve Turgut Reis.
 • Manisa şehrinden Aksaray şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: