Manisa Uşak Otobüs Bileti Turna.com'da

Manisa Uşak Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
80,00 TL
En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 14 dk

Manisa Uşak Otobüs Bileti (Tek Yön)

Manisa Uşak otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Yeni Aksaray
Manisa - Uşak
30 Eylül 2023, Cumartesi 20:45
Yeni Aksaray
Manisa - Uşak
01 Ekim 2023, Pazar 20:45
Niksarkale
Manisa - Uşak
30 Eylül 2023, Cumartesi 16:45
Niksarkale
Manisa - Uşak
01 Ekim 2023, Pazar 16:45
Beydağı Turizm
Manisa - Uşak
30 Eylül 2023, Cumartesi 19:45
Beydağı Turizm
Manisa - Uşak
01 Ekim 2023, Pazar 19:45
Metro Turizm
Manisa - Uşak
30 Eylül 2023, Cumartesi 01:00
Metro Turizm
Manisa - Uşak
01 Ekim 2023, Pazar 01:00
Metro Turizm
Manisa - Uşak
30 Eylül 2023, Cumartesi 00:15
Metro Turizm
Manisa - Uşak
01 Ekim 2023, Pazar 00:15
Lüks Aksel Seyahat
Manisa - Uşak
02 Ekim 2023, Pazartesi 10:15
Metro Turizm
Manisa - Uşak
02 Ekim 2023, Pazartesi 10:00

Uşak Varışlı Otobüs Biletleri

Uşak otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Cizre Nuh İtimat
06 Ekim 2023, Cuma 21:00
Malatya Medine Turizm
08 Ekim 2023, Pazar 14:00
Star Batman
09 Ekim 2023, Pazartesi 14:30
Metro Turizm
07 Ekim 2023, Cumartesi 12:00
Yeni As Bayburt
09 Ekim 2023, Pazartesi 23:15

Manisa Kalkışlı Otobüs Biletleri

Manisa şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Alaşehir Sarıkız Turizm
03 Ocak 2024, Çarşamba 15:00
İstanbul Kalesi Seyahat
10 Ekim 2023, Salı 10:15
Astor Seyahat
06 Ekim 2023, Cuma 16:45
Muş Yolu Turizm
09 Ekim 2023, Pazartesi 12:45
Balıkesir Uludağ
06 Ekim 2023, Cuma 03:45
Ali Osman Ulusoy
06 Ekim 2023, Cuma 09:00
Alaşehir Sarıkız Turizm
06 Ekim 2023, Cuma 08:15
Halı Kent Turizm
06 Ekim 2023, Cuma 23:45
Yeni Sivas Turizm
07 Ekim 2023, Cumartesi 19:15

Manisa Uşak otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Manisa Uşak otobüs bileti tek yön en ucuz: 80 TL.

Ortalamanın altında Manisa Uşak otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Manisa Uşak sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %37 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Manisa Uşak arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat 14 dakika sürmektedir.

Manisa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Gelenbe (Kırkağaç, Manisa), Ahmetli, Saraycık (Demirci, Manisa), Salihli, Nebiler (Manisa), Medar (Akhisar, Manisa), Manisa, Kula, Köprübaşı (Manisa), Kırkağaç, Güveli (Demirci, Manisa), Güneşli (Gördes, Manisa), Gördes, Dombaylı (Salihli, Manisa), Demirci, Deliçoban (Gördes, Manisa), Çobanhasan (Akhisar, Manisa), Cıcıklı (Köprübaşı, Manisa), Borlu (Köprübaşı, Manisa), Demirköprü Barajı (Salihli, Manisa), Bakır (Kırkağaç, Manisa), Alaşehir, Akhisar, Gölmarmara, Sarıgöl, Saruhanlı, Sayık (Demirci, Manisa), Selendi, Turgutlu, Taytan (Salihli, Manisa), Süleymanlı (Akhisar, Manisa), Soma, Armutlu (Demirci, Manisa), Gürsu (Alaşehir, Manisa), Yenice (Köprübaşı, Manisa), Akkeçili (Alaşehir, Manisa), Akçapınar (Turgutlu, Manisa), Avşar (Turgutlu, Manisa), Gökkaya (Ahmetli, Manisa), Ortaköy (Salihli, Manisa), Sart (Salihli, Manisa), Kozaklı (Köprübaşı, Manisa), Derbent (Turgutlu, Manisa), Kılavuzlar Kahve (Demirci, Manisa), Harta (Kırkağaç, Manisa), Piyadeler (Alaşehir, Manisa), Mersindere (Salihli, Manisa) ve Çağlayan (Alaşehir, Manisa).

Uşak şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Uşak, Ulubey (Uşak), Sivaslı, Karahallı, Eşme ve Banaz.

Şehir Merkezinden Manisa Otogarı’na Ulaşım

Manisa şehir merkezinde yer alan Manisa Otogarı’na ulaşım için pek çok seçenek bulunuyor. Merkezden yürüyerek ulaşılabilen otogara; otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, Manulaş belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile de ulaşım sağlanabiliyor. 

Manisa Otogarı’nda faaliyet gösteren birçok otobüs firması, şehir merkezindeki bilet satış ofislerinden her yarım saatte bir otogara ücretsiz yolcu servisi hizmeti sunuyor. Firmaların yalnızca biletli yolcularının faydalanabildiği bu hizmet ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. 

Manulaş belediye otobüsleriyle şehir merkezinden ve Manisa ilçelerinden otogara ulaşım oldukça kolaydır. Devlet hastanesi, Üniversite gibi birçok noktadan geçen belediye otobüslerine binmek için şehir merkezinde yer alan Kart satış ve dolum noktalarından Manisa Kart satın alabilirsin.

Celal Bayar Üniversitesi’nden otogara gitmek için kampüs önünden kalkan Manulaş belediye otobüslerine, minibüslere ve üniversite servislerine binebilirsin. 

Manisa’nın Akhisar, Soma, Kula, Kırkağaç, Salihli gibi birçok ilçesinden merkeze ve otogara minibüs ile ulaşım mevcuttur. Haftanın her günü sık aralıklarla çalışan minibüsler ile Manisa Otogarı’na kolayca ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin.

Merkezden Manisa Otogarı’na taksiyle gitmek istiyorsan merkezdeki taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırabilirsin. Otogar, Manisa şehir merkezinde yer aldığı için taksi ücreti oldukça uygun olacaktır. Manisa taksi durakları ile ilgili adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Uşak Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ege Bölgesi’nin en yoğun otogarlarından birine sahip olan Uşak Otogarı’nda çok sayıda otobüs firması hizmet veriyor. Ege Bölgesi’ne ve Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenlenen Uşak Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım için birçok ulaşım alternatifi bulunuyor. Otogardan yaklaşık 2 kilometre mesafedeki Uşak şehir merkezine yürüyerek ulaşmak mümkün. Ayrıca; otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, minibüs ve taksi ile Uşak’ın birçok noktasına kolayca ulaşım sağlanabiliyor. 

Uşak’ta hizmet veren birçok otobüs firmasının Uşak Otogarı’ndan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunuyor. Otogardan belirli aralıkla kalkan servisler ile Uşak Merkez’deki ana noktalara ve duraklaya kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Uşak otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti ile ilgili bilgi alabilirsin. 

Uşak içerisinde en yaygın ulaşım aracı minibüstür. Minibüslerle Uşak Merkez’e ve Uşak’ın Eşme, Ulubey, Sivaslı, Banaz gibi birçok ilçesine kolayca ve hesaplı bir şekilde ulaşım sağlamak mümkün. Otogardan kalkan ve merkez istikametine giden minibüslerle şehir merkezindeki noktalara 5 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlayabilirsin. 

Otogardan Uşak Üniversitesi’ne gitmek için otogardan kalkan ve üniversite istikametine giden minibüslere ve otogar kavşağından geçen 2 numaralı üniversite servislerine binerek kampüse kısa sürede ulaşabilirsin. Detaylı bilgi için Uşak Üniversitesi web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Haftanın her günü, 24 saat hizmet veren taksiler ile Uşak Otogarı’ndan şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. Otogarda yer alan taksi durağından taksiye binerek kısa mesafede olan Uşak Merkez’deki birçok noktaya uygun bir ücretle gidebilirsin. 

Manisa Uşak otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Manisa Uşak arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 1 saat 14 dakika sürmektedir.
 • Manisa Uşak arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Manisa ve Uşak arasında 50 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm, Buzlu Turizm, Özkaymak, Başkent Turizm ve Ben Turizm.
 • Manisa şehrinden Uşak şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: