Kars İzmir Otobüs Bileti Turna.com'da

Kars İzmir Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
1.750,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
22 saat 15 dk

Kars İzmir Otobüs Bileti (Tek Yön)

Kars İzmir otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Bizim Iğdır Seyahat
Kars - İzmir
25 Haziran 2024, Salı 12:30
Kars Kalesi
Kars - İzmir
25 Haziran 2024, Salı 11:00
Turgut Reis
Kars - İzmir
26 Haziran 2024, Çarşamba 11:00
Turgut Reis
Kars - İzmir
27 Haziran 2024, Perşembe 11:00
Kars Kalesi
Kars - İzmir
28 Haziran 2024, Cuma 11:00
Kars Kalesi
Kars - İzmir
29 Haziran 2024, Cumartesi 11:00
Kars Kalesi
Kars - İzmir
30 Haziran 2024, Pazar 11:00
Kars Kalesi
Kars - İzmir
01 Temmuz 2024, Pazartesi 11:00
Kars Kalesi
Kars - İzmir
02 Temmuz 2024, Salı 11:00
Kars Kalesi
Kars - İzmir
03 Temmuz 2024, Çarşamba 11:00
Turgut Reis
Kars - İzmir
04 Temmuz 2024, Perşembe 11:45
Kars Kalesi
Kars - İzmir
04 Temmuz 2024, Perşembe 11:00

İzmir Varışlı Otobüs Biletleri

İzmir otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Astor Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 01:00
Astor Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 03:45
Yeni Diyarbakır
04 Temmuz 2024, Perşembe 22:14
Aydın Muğla Koop
30 Haziran 2024, Pazar 08:00
Alaşehir Sarıkız Turizm
24 Temmuz 2024, Çarşamba 22:29
Yeşil Muş Ovası
29 Haziran 2024, Cumartesi 21:00
Star Batman
12 Temmuz 2024, Cuma 20:00
İstanbul Kalesi Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 00:30
Kütahyalılar Turizm
30 Ağustos 2024, Cuma 00:19
Metro Turizm
19 Ağustos 2024, Pazartesi 12:00
Yeni Aksaray
02 Temmuz 2024, Salı 02:45
As Turizm
01 Temmuz 2024, Pazartesi 21:30

Kars Kalkışlı Otobüs Biletleri

Kars şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Kars Kalesi
04 Temmuz 2024, Perşembe 09:30
Doğu Kars
29 Haziran 2024, Cumartesi 11:30
Özlem Ardahan
29 Haziran 2024, Cumartesi 15:45
Kars Kalesi
29 Haziran 2024, Cumartesi 11:00
Doğu Kars
01 Temmuz 2024, Pazartesi 11:31
Kars Kalesi
29 Haziran 2024, Cumartesi 09:30
Öz Has Bingöl
30 Haziran 2024, Pazar 10:45
Aras Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 10:15
Serhat Iğdır Turizm
30 Haziran 2024, Pazar 08:00
Özlem Ardahan
30 Haziran 2024, Pazar 15:45
Bizim Iğdır Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 10:00
Bizim Iğdır Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 12:30

Kars İzmir otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Kars İzmir otobüs bileti tek yön en ucuz: 1.900 TL.

Ortalamanın altında Kars İzmir otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 4 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Kars İzmir arasındaki en kısa otobüs seferi 22 saat 15 dakika sürmektedir.

Kars şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Susuz, Selim, Sarıkamış, Kars, Karakurt (Sarıkamış, Kars), Digor, Arpaçay, Akyaka ve Kağızman.

İzmir şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı, Payamlı ve Evka 3 (İzmir).

Kars İzmir uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Kars İzmir arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Kars Otogarı’na Ulaşım

Kars şehir merkezinden kısa mesafede yer alan Kars Otogarı’na ulaşım oldukça kolaydır. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri, özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksi seçenekleriyle Kars şehir merkezinden otogara 7/24 ulaşım imkanı vardır. 

Kars’ta hizmet veren otobüs firmalarının birçoğunun şehir merkezinden Kars Otogarı’na ücretsiz yolcu servisi vardır. Otobüs firmalarının merkezde yer alan bilet satış ofisleri önünden otobüs seferi saatlerine göre kalkan servisler ile Kars Otogarı’na ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Servis kalkış noktası ve servis saatleri hakkında bilgi almak için otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin. 

Şehir merkezindeki duraklardan ve Kars ilçelerinden otogara özel halk otobüsleriyle kolayca gitmek mümkün. İnönü Caddesi, Cumhuriyet Caddesi gibi merkezi noktalardaki duraklardan kalkan ve otogar istikametine giden özel halk otobüsleri ile çok kısa bir sürede Kars Otogarı’na ulaşabilirsin. Özel halk otobüsleri haftanın her günü, sabah erken saatlerde seferlere başlayıp akşam saatlerine kadar hizmet vermektedir. 

Minibüsler ile Kars’ın Digor, Arpaçay ve Susuz gibi birçok ilçesinden Kars şehir merkezine ve Kars Otogarı’na ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Merkezdeki duraklardan kalkan ve otogar istikametine giden minibüslerle hızlı ve hesaplı bir şekilde Kars Otogarı’na gidebilirsin. 

Haftanın 7 günü, 24 saat boyunca hizmet veren taksiler ile Kars Otogarı’na dilediğin zaman kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Merkezdeki taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırarak Kars Otogarı’na konforlu bir şekilde gidebilirsin. Kars Merkez taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin büyükşehirlerinden biri olan İzmir, ulaşım açısından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Otobüs, raylı ulaşım, vapur, minibüs, dolmuş, taksi gibi birçok ulaşım seçeneğine sahip olan İzmir’e otobüsle seyahat edenler, şehir merkezindeki semtlere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali Bornova’da yer alıyor. 150 bin metrekarelik alanda hizmet veren otogarda 80’e yakın şehirlerarası peron, 40’tan fazla ilçe peronu bulunuyor. İzmir’e otobüs yolculuğu sonunda Bornova’daki otogarda indikten sonra şehir merkezine gitmek için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. 

Şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım aracı, otobüs firmalarının sunduğu ücretsiz şehir içi servisleridir. Bornova, Karşıyaka, Hatay - Narlıdere, Alsancak, Buca - Gaziemir semtlerine birçok otobüs firmasının ücretsiz servisi bulunuyor. 

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden merkezi ilçelere ulaşım için belediyeye ait ESHOT otobüsleri, sıkça tercih edilen ulaşım araçlarından biridir. Otogardan İzmir’in farklı semtlerine sefer düzenleyen 14 adet ESHOT otobüs hattı vardır. Bu hatlar: 54 numaralı Otogar - Kemer Aktarma Merkezi, 60 numaralı Pınarbaşı - Kemer Aktarma Merkezi, 64 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Kemer Aktarma Merkezi, 117 numaralı Kavaklıdere - Kemer Aktarma Merkezi, 204 numaralı Bornova Metro - Havalimanı, 277 Otogar - Tınaztepe, 302 numaralı Otogar - Konak, 364 numaralı Gerikazanımcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 367 numaralı Ümit Mahallesi - Kemer Aktarma Merkezi, 505 numaralı Çamkule - Bornova Metro, 555 numaralı Otogar - Halkapınar Metro, 560 numaralı Pınarbaşı - Halkapınar Metro, 565 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 806 numaralı Kiraz - Otogar Metro hatlarıdır. ESHOT otobüslerini ve metroları kullanmak için İzmirim Kart edinmek gerekiyor. Güncel fiyatlar için İzmirim Kart web sitesini ziyaret edebilirsin.

İzmir Otogarı’ndan İzmir’in birçok yerine minibüs ve dolmuş seferleri de mevcut. Otobüslere göre daha hızlı ulaşım sağlayan dolmuş hatlarını şöyle sıralayabiliriz: Otogar - Şirinyer - Buca, Otogar - Gaziemir, Otogar - Bayraklı, Otogar - Bornova Stadyum, Otogar - Karşıyaka. İzmir Şehirlerarası Otobüs terminalinden kalkan dolmuş ve minibüslerle Halkapınar İstasyonu’na aktarma yaparak İzban ile Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım sağlanabiliyor. 

İzmir Otogarı’ndan İzmir’in gözde turizm bölgeleri olan Çeşme, Urla, Seferihisar ilçelerine birçok firmanın otobüs seferleri bulunuyor. Bu seferler, yaz aylarında tatilciler tarafından yoğun talep görüyor. 

Otogar’dan İzmir şehir merkezine ve ilçelerine konforlu bir şekilde ulaşmak için taksi ve araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilir. Otogar çevresinde bulunan araç kiralama ofislerinden veya online araç kiralama uygulamalarından kolayca araç kiralanabilir. 

Kars İzmir otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Kars İzmir arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 22 saat 15 dakika sürmektedir.
  • Kars İzmir arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Kars ve İzmir arasında 5 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Aras Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat, Turgut Reis, Kars Kalesi ve Iğdırlı Turizm.
  • Kars şehrinden İzmir şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: