Kars Iğdır Otobüs Bileti Turna.com'da

Kars Iğdır Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
200,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 10 dk

Kars Iğdır Otobüs Bileti (Tek Yön)

Kars Iğdır otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Serhat Iğdır Turizm
Kars - Iğdır
19 Haziran 2024, Çarşamba 08:00
Serhat Iğdır Turizm
Kars - Iğdır
21 Haziran 2024, Cuma 08:00
Aras Seyahat
Kars - Iğdır
22 Haziran 2024, Cumartesi 05:15
Serhat Iğdır Turizm
Kars - Iğdır
22 Haziran 2024, Cumartesi 08:00
Aras Seyahat
Kars - Iğdır
23 Haziran 2024, Pazar 05:15
Serhat Iğdır Turizm
Kars - Iğdır
24 Haziran 2024, Pazartesi 08:00
Serhat Iğdır Turizm
Kars - Iğdır
25 Haziran 2024, Salı 08:00
Serhat Iğdır Turizm
Kars - Iğdır
27 Haziran 2024, Perşembe 08:00
Serhat Iğdır Turizm
Kars - Iğdır
28 Haziran 2024, Cuma 08:00
Serhat Iğdır Turizm
Kars - Iğdır
30 Haziran 2024, Pazar 08:00
Serhat Iğdır Turizm
Kars - Iğdır
05 Temmuz 2024, Cuma 08:00
Serhat Iğdır Turizm
Kars - Iğdır
15 Ağustos 2024, Perşembe 08:00

Iğdır Varışlı Otobüs Biletleri

Iğdır otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Yeni Diyarbakır
23 Haziran 2024, Pazar 03:30
Öz Has Bingöl
02 Temmuz 2024, Salı 04:50
Aras Seyahat
25 Haziran 2024, Salı 01:00
Bizim Iğdır Seyahat
23 Haziran 2024, Pazar 11:00
Vangölü Turizm
27 Haziran 2024, Perşembe 09:30
Öz Diyarbakır
23 Haziran 2024, Pazar 00:45
Star Diyarbakır
23 Haziran 2024, Pazar 04:00
Yeni Diyarbakır
23 Haziran 2024, Pazar 01:00
Yeşil Erciş Seyahat
02 Temmuz 2024, Salı 04:00
Aras Seyahat
23 Haziran 2024, Pazar 05:15
Bizim Iğdır Seyahat
23 Haziran 2024, Pazar 12:00
Bizim Iğdır Seyahat
23 Haziran 2024, Pazar 13:30

Kars Kalkışlı Otobüs Biletleri

Kars şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Özlem Ardahan
23 Haziran 2024, Pazar 15:45
Öz Has Bingöl
23 Haziran 2024, Pazar 10:45
Aras Seyahat
23 Haziran 2024, Pazar 05:15
Doğu Kars
25 Haziran 2024, Salı 15:00
Yeşil Artvin Ekspres
23 Haziran 2024, Pazar 10:00
Bizim Iğdır Seyahat
24 Haziran 2024, Pazartesi 09:15
Bizim Iğdır Seyahat
23 Haziran 2024, Pazar 09:15
Kars Kalesi
24 Haziran 2024, Pazartesi 09:30
Bizim Iğdır Seyahat
25 Haziran 2024, Salı 12:30
Doğu Kars
23 Haziran 2024, Pazar 11:30
Bizim Iğdır Seyahat
23 Haziran 2024, Pazar 12:30
Kars Kalesi
23 Haziran 2024, Pazar 09:30

Kars Iğdır otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Kars Iğdır otobüs bileti tek yön en ucuz: 200 TL.

Ortalamanın altında Kars Iğdır otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 2 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Kars Iğdır arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Kars şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Susuz, Selim, Sarıkamış, Kars, Karakurt (Sarıkamış, Kars), Digor, Arpaçay, Akyaka ve Kağızman.

Iğdır şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Tuzluca, Karakoyunlu, Iğdır, Aralık ve Dörtyol (Iğdır).

Şehir Merkezinden Kars Otogarı’na Ulaşım

Kars şehir merkezinden kısa mesafede yer alan Kars Otogarı’na ulaşım oldukça kolaydır. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri, özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksi seçenekleriyle Kars şehir merkezinden otogara 7/24 ulaşım imkanı vardır. 

Kars’ta hizmet veren otobüs firmalarının birçoğunun şehir merkezinden Kars Otogarı’na ücretsiz yolcu servisi vardır. Otobüs firmalarının merkezde yer alan bilet satış ofisleri önünden otobüs seferi saatlerine göre kalkan servisler ile Kars Otogarı’na ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Servis kalkış noktası ve servis saatleri hakkında bilgi almak için otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin. 

Şehir merkezindeki duraklardan ve Kars ilçelerinden otogara özel halk otobüsleriyle kolayca gitmek mümkün. İnönü Caddesi, Cumhuriyet Caddesi gibi merkezi noktalardaki duraklardan kalkan ve otogar istikametine giden özel halk otobüsleri ile çok kısa bir sürede Kars Otogarı’na ulaşabilirsin. Özel halk otobüsleri haftanın her günü, sabah erken saatlerde seferlere başlayıp akşam saatlerine kadar hizmet vermektedir. 

Minibüsler ile Kars’ın Digor, Arpaçay ve Susuz gibi birçok ilçesinden Kars şehir merkezine ve Kars Otogarı’na ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Merkezdeki duraklardan kalkan ve otogar istikametine giden minibüslerle hızlı ve hesaplı bir şekilde Kars Otogarı’na gidebilirsin. 

Haftanın 7 günü, 24 saat boyunca hizmet veren taksiler ile Kars Otogarı’na dilediğin zaman kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Merkezdeki taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırarak Kars Otogarı’na konforlu bir şekilde gidebilirsin. Kars Merkez taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Iğdır Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Iğdır’a seyahat etmek için en ekonomik ve en çok tercih edilen ulaşım alternatifi otobüs yolculuğudur. Türkiye genelinde birçok otobüs firması, Iğdır Otogarı’na düzenli olarak otobüs seferleri gerçekleştirmektedir. Iğdır Otogarı, şehir merkezinde yer aldığı için şehir merkezindeki birçok noktaya yürüyerek kısa sürede ulaşmak mümkün. Şehrin belirli noktalarına ulaşım için otobüs firmalarının yolcu servisleri, otobüs, minibüs ve taksi seçeneklerinden dilediğini tercih edebilirsin.

Iğdır’da hizmet veren otobüs firmalarının bazılarının otogardan şehrin belirli noktalarına ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Iğdır otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.

Iğdır Otogarı önünden sık aralıklarla geçen minibüslerle şehrin birçok noktasına ve Iğdır’ın Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca ilçelerine kolay ve hesaplı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Minibüsler, haftanın her günü hizmet vermektedir.

Şehir merkezindeki duraklardan kalkan özel halk otobüslerine binerek Iğdır’ın birçok bölgesine ulaşabilirsin. Gece geç saatlerde, otogardan ulaşım seçeceğinin az olması nedeniyle 7/24 hizmet veren taksilere binerek dilediğin yere kolayca ulaşabilirsin.

Kars Iğdır otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Kars Iğdır arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 1 saat 10 dakika sürmektedir.
  • Kars Iğdır arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Kars ve Iğdır arasında 8 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Serhat Iğdır Turizm, Aras Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat, Metro Turizm ve Iğdırlı Turizm.
  • Kars şehrinden Iğdır şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: