İzmir-Adana Otobüs Bileti Turna.com'da

İzmir Adana Diğer Ulaşım Seçenekleri

İzmir Adana Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
120,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
5 saat 31 dk

İzmir Adana Otobüs Bileti (Tek Yön)

İzmir Adana otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Mardin Dilmenler Seyahat
İzmir - Adana
14 Şubat 2022, Pazartesi 12:59
Mardin Dilmenler Seyahat
İzmir - Adana
11 Mart 2022, Cuma 12:59
Mardin Dilmenler Seyahat
İzmir - Adana
12 Mart 2022, Cumartesi 12:59
Yeni Diyarbakır
İzmir - Adana
03 Şubat 2022, Perşembe 16:30
Yeni Diyarbakır
İzmir - Adana
12 Şubat 2022, Cumartesi 16:30
Yeni Diyarbakır
İzmir - Adana
19 Mart 2022, Cumartesi 16:30
Yeni Diyarbakır
İzmir - Adana
31 Ocak 2022, Pazartesi 16:30
Yeni Diyarbakır
İzmir - Adana
11 Şubat 2022, Cuma 16:30
Yeni Diyarbakır
İzmir - Adana
17 Şubat 2022, Perşembe 16:30
Lüks Ereğli Turizm
İzmir - Adana
21 Mart 2022, Pazartesi 21:30
Lüks Ereğli Turizm
İzmir - Adana
01 Nisan 2022, Cuma 21:30
Kontur Turizm
İzmir - Adana
16 Ocak 2022, Pazar 15:00

Adana Varışlı Otobüs Biletleri

Adana otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Isparta Petrol
19 Ocak 2022, Çarşamba 18:30
Öz Erciş Seyahat
26 Ocak 2022, Çarşamba 17:30
Isparta Petrol
21 Ocak 2022, Cuma 04:00
Martur Trz.Ltd.Şti.
24 Ocak 2022, Pazartesi 03:30
Isparta Petrol
21 Ocak 2022, Cuma 21:00
Ben Turizm
11 Şubat 2022, Cuma 01:00
Has Diyarbakır Seyahat
28 Ocak 2022, Cuma 20:30
Has Diyarbakır Seyahat
20 Ocak 2022, Perşembe 14:00
Mersin Nur Turizm
19 Ocak 2022, Çarşamba 02:40
Mardin Dilmenler Seyahat
14 Şubat 2022, Pazartesi 12:59
Lüks Adana
19 Ocak 2022, Çarşamba 05:45
Vangölü Turizm
08 Şubat 2022, Salı 11:30

İzmir Kalkışlı Otobüs Biletleri

İzmir şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Mardin Dilmenler Seyahat
27 Ocak 2022, Perşembe 12:59
Bizim Iğdır Seyahat
30 Ocak 2022, Pazar 11:30
Mardin Dilmenler Seyahat
14 Şubat 2022, Pazartesi 12:59
Isparta Petrol
22 Ocak 2022, Cumartesi 07:30
Efetur
19 Ocak 2022, Çarşamba 04:15
Isparta Petrol
19 Ocak 2022, Çarşamba 17:30
Aydın Ayar Seyahat
26 Ocak 2022, Çarşamba 17:00
Mardin Seyahat
20 Şubat 2022, Pazar 13:00
Lüks Yalova Seyahat
11 Şubat 2022, Cuma 13:00
Esadaş
19 Ocak 2022, Çarşamba 10:00
Mek Ağrı
21 Şubat 2022, Pazartesi 12:00
Anadolu Ulaşım
05 Şubat 2022, Cumartesi 17:00

İzmir Adana otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde İzmir Adana otobüs bileti tek yön en ucuz: 120 TL.

Ortalamanın altında İzmir Adana otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 25 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

İzmir Adana akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %3 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

İzmir Adana arasındaki en kısa otobüs seferi 9 saat 59 dakika sürmektedir.

İzmir şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çeşme, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Alaçatı (Çeşme, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Ilıca (Çeşme, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı, Payamlı ve Evka 3 (İzmir).

Adana şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Adana, Feke, İmamoğlu, Aladağ, Kozan, Pozantı, Karaisalı, Karataş, Yenice (Yüreğir, Adana), Yumurtalık, Saimbeyli, Seyhan, Tufanbeyli, Yeni Misis (Yüreğir, Adana) ve Yüreğir.

İzmir Adana uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde İzmir Adana arasında seyahat edebilirsin.

İzmir'den Adana'ya seyahat etmenin ekonomik yolu otobüs yolculuğudur. İzmir-Adana otobüs seferlerinden dilediğini seçerek Adana'ya konforlu bir otobüs yolculuğu yapabilirsin. İzmir-Adana otobüs yolculuğu süresi yaklaşık 14 saattir. İzmir-Adana otobüs seferleri lüks ve donanımlı otobüslerle gerçekleştirildiği için yolculuklar keyifli geçmektedir. İzmir-Adana otobüs seferi süresince dinlenme tesislerinde 1 veya 2 defa mola verilmektedir.

En ucuz İzmir-Adana otobüs bileti için otobüs seferlerini karşılaştırarak senin için en uygun otobüs firmasını ve seferini seçebilirsin. İzmir Otogarı'na İzmir'in birçok semtinden kalkan belediye otobüsleriyle ulaşabilirsin. İzmir'den Adana'ya vardığında Adana şehir merkezine, ilçelerine ve Adana'ya yakın mesafede bulunan Mersin iline toplu taşıma ile kolayca ulaşabilirsin. Adana-Mersin otobüs bileti için de turna.com üzerinden arama yapabilirsin.

İzmir Adana otobüs bileti ile ilgili sorular

  • İzmir Adana arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 9 saat 59 dakika sürmektedir.
  • İzmir Adana arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    İzmir ve Adana arasında 47 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Özkaymak, Kontur Turizm, Güney Akdeniz, Isparta Petrol ve Ben Turizm.
  • İzmir şehrinden Adana şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Perşembe en ucuz gün iken Salı en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.