Gaziantep Gebze Otobüs Bileti Turna.com'da

Gaziantep Gebze Diğer Ulaşım Seçenekleri

Gaziantep Gebze Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
370,00 TL
En Ucuz Ay
Mayıs
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
3 saat 15 dk

Gaziantep Gebze Otobüs Bileti (Tek Yön)

Gaziantep Gebze otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
14 Mayıs 2022, Cumartesi 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
15 Mayıs 2022, Pazar 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
16 Mayıs 2022, Pazartesi 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
23 Mayıs 2022, Pazartesi 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
24 Mayıs 2022, Salı 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
25 Mayıs 2022, Çarşamba 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
26 Mayıs 2022, Perşembe 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
27 Mayıs 2022, Cuma 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
28 Mayıs 2022, Cumartesi 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
04 Haziran 2022, Cumartesi 01:30
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
06 Haziran 2022, Pazartesi 01:30
Has Diyarbakır Seyahat
Gaziantep - Gebze
15 Haziran 2022, Çarşamba 01:30

Gebze Varışlı Otobüs Biletleri

Gebze otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Güney Akdeniz
19 Mayıs 2022, Perşembe 06:30
Varan Turizm
19 Mayıs 2022, Perşembe 12:15
Isparta Petrol
20 Mayıs 2022, Cuma 03:30
Isparta Petrol
26 Mayıs 2022, Perşembe 16:00
Antalya Toros
23 Mayıs 2022, Pazartesi 06:30
Villa Seyahat
18 Mayıs 2022, Çarşamba 11:00
Metro Turizm
18 Mayıs 2022, Çarşamba 13:00
Kale Seyahat
18 Mayıs 2022, Çarşamba 10:30
Öz Vezirköprü Turizm
18 Mayıs 2022, Çarşamba 16:45
Öz Vezirköprü Turizm
18 Mayıs 2022, Çarşamba 17:30
Köksallar Seyahat
18 Mayıs 2022, Çarşamba 09:00
Malatya Kayısıkent Turizm
13 Haziran 2022, Pazartesi 00:29

Gaziantep Kalkışlı Otobüs Biletleri

Gaziantep şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Özlem Diyarbakır
10 Haziran 2022, Cuma 13:15
Özlem Van Turizm
02 Ağustos 2022, Salı 21:15
Lüks Hatay Birlik Turizm
20 Haziran 2022, Pazartesi 05:30
Özlem Diyarbakır
19 Haziran 2022, Pazar 16:30
Mardin Seyahat
18 Mayıs 2022, Çarşamba 07:45
Mardin Dilmenler Seyahat
08 Ağustos 2022, Pazartesi 21:32
Özlem Cizre Nuh
03 Ağustos 2022, Çarşamba 02:00
Güney Akdeniz
18 Mayıs 2022, Çarşamba 15:45
Lider Anadolu
18 Haziran 2022, Cumartesi 04:00
Özlem Diyarbakır
30 Haziran 2022, Perşembe 19:30
Siirt Kurtalan Ekspres
05 Haziran 2022, Pazar 20:00
Özlem Batman Turizm
22 Haziran 2022, Çarşamba 07:30

Gaziantep Gebze otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Gaziantep Gebze otobüs bileti tek yön en ucuz: 370 TL.

Ortalamanın altında Gaziantep Gebze otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Gaziantep Gebze arasındaki en kısa otobüs seferi 13 saat sürmektedir.

Gaziantep şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yavuzeli, Şehitkamil, Şahinbey, Oğuzeli, Nurdağı, Nizip, Karkamış, İslahiye, Gaziantep, Araban, Altınüzüm (İslahiye, Gaziantep), Kömürler (Nurdağı, Gaziantep) ve Gaziantep Adliye Sarayı (Şehitkamil, Gaziantep).

Gebze şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Gebze.

Gaziantep Gebze otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Gaziantep Gebze arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 13 saat sürmektedir.
  • Gaziantep Gebze arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Gaziantep ve Gebze arasında 25 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Astor Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Özlem Batman Turizm, Özlem Diyarbakır ve Has Diyarbakır Seyahat.
  • Gaziantep şehrinden Gebze şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.