Gaziantep Alanya Otobüs Bileti Turna.com'da

Gaziantep Alanya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Gaziantep Alanya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
260,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
2 saat

Gaziantep Alanya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Gaziantep Alanya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Cizre Nuh İtimat
Gaziantep - Alanya
03 Ağustos 2022, Çarşamba 17:30
Özlem Diyarbakır
Gaziantep - Alanya
10 Ağustos 2022, Çarşamba 19:30
Cizre Nuh İtimat
Gaziantep - Alanya
09 Ağustos 2022, Salı 17:30
Cizre Nuh İtimat
Gaziantep - Alanya
30 Ağustos 2022, Salı 17:30
Cizre Nuh İtimat
Gaziantep - Alanya
31 Ağustos 2022, Çarşamba 17:30
Lüks Batman
Gaziantep - Alanya
02 Eylül 2022, Cuma 21:00
Vangölü Turizm
Gaziantep - Alanya
18 Temmuz 2022, Pazartesi 23:00
Can Diyarbakır Turizm
Gaziantep - Alanya
21 Temmuz 2022, Perşembe 03:00
Can Diyarbakır Turizm
Gaziantep - Alanya
24 Temmuz 2022, Pazar 03:00
Can Diyarbakır Turizm
Gaziantep - Alanya
26 Temmuz 2022, Salı 03:00
Seyran Güneydoğu Seyahat
Gaziantep - Alanya
01 Ağustos 2022, Pazartesi 03:10
Cizre Nuh İtimat
Gaziantep - Alanya
02 Ağustos 2022, Salı 17:30

Alanya Varışlı Otobüs Biletleri

Alanya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

As Adana Seyahat
31 Ağustos 2022, Çarşamba 22:30
Cizre Nuh İtimat
03 Ağustos 2022, Çarşamba 17:30
Buzlu Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 02:45
Yeni Aksaray
12 Ağustos 2022, Cuma 01:00
Düzce Güven Seyahat
19 Temmuz 2022, Salı 01:00
Seyran Güneydoğu Seyahat
25 Temmuz 2022, Pazartesi 01:15
Buzlu Turizm
16 Temmuz 2022, Cumartesi 00:45
Isparta Petrol
31 Temmuz 2022, Pazar 21:30
Özlem Diyarbakır
15 Temmuz 2022, Cuma 16:30
Isparta Petrol
30 Temmuz 2022, Cumartesi 21:00
Isparta Petrol
02 Eylül 2022, Cuma 21:30
Kırşehir Şanal
30 Temmuz 2022, Cumartesi 23:00

Gaziantep Kalkışlı Otobüs Biletleri

Gaziantep şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Özlem Cizre Nuh
03 Ağustos 2022, Çarşamba 02:00
Özlem Van Turizm
02 Ağustos 2022, Salı 21:15
Turay Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 04:30
Adıyaman Ünal
13 Temmuz 2022, Çarşamba 18:15
Özlem İstanbul Turizm
04 Temmuz 2022, Pazartesi 22:30
Özlem Diyarbakır
23 Temmuz 2022, Cumartesi 16:30
Özlem Van Turizm
16 Ağustos 2022, Salı 04:18
Öz Elazığlılar Seyahat
21 Temmuz 2022, Perşembe 03:45
Lider Anadolu
04 Temmuz 2022, Pazartesi 04:30
Mardin Seyahat
07 Temmuz 2022, Perşembe 16:30
Özlem Cizre Nuh
22 Temmuz 2022, Cuma 18:30
Has Diyarbakır Seyahat
16 Temmuz 2022, Cumartesi 01:30

Gaziantep Alanya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Gaziantep Alanya otobüs bileti tek yön en ucuz: 260 TL.

Ortalamanın altında Gaziantep Alanya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 29 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Gaziantep Alanya arasındaki en kısa otobüs seferi 9 saat 45 dakika sürmektedir.

Gaziantep şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yavuzeli, Şehitkamil, Şahinbey, Oğuzeli, Nurdağı, Nizip, Karkamış, İslahiye, Gaziantep, Araban, Altınüzüm (İslahiye, Gaziantep), Kömürler (Nurdağı, Gaziantep) ve Gaziantep Adliye Sarayı (Şehitkamil, Gaziantep).

Alanya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Konaklı (Alanya, Antalya), Mahmutlar (Alanya, Antalya), Kale (Alanya, Antalya), Okurcalar (Alanya, Antalya), Avsallar (Alanya, Antalya) ve Alanya.

Gaziantep Alanya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Gaziantep Alanya arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Gaziantep Otogarına Ulaşım

Gaziantep şehir merkezine 6 kilometre mesafede bulunan Gaziantep Otogarı’na ulaşım için birçok seçenek mevcuttur. Kısa mesafede olduğu için kolay ulaşım sağlanabilen Gaziantep Otogarı’na belediye otobüsü, minibüs, taksi, özel araç gibi ulaşım seçenekleriyle kısa sürede gidilebilir. 

Şehirlerarası otobüs seferleri düzenleyen firmaların birçok ilde ücretsiz şehir içi servisleri oluyor; fakat bu uygulama Gaziantep’te bir süre önce kaldırıldı. Gaziantep Otogarı’na giden yolcular servise alternatif olarak belediye otobüsü, tramvay ve taksi alternatiflerini kullanıyor.

Şehir merkezinden ve çevredeki ilçelerden Gaziantep Otogarı’na belediye otobüsü ile gitmek için otogara giden hatları şöyle sıralayalım: M01 Kayaönü - Otogar, Mavikent - Otogar, M02 Yeditepe - Otogar, M06 Yeni Çocuk Hastanesi - Otogar, M09 İpekevler - Otogar, M15 Narlıtepe - Otogar, M16 Mavikent - Otogar, M15-1 Güzelvadi - Otogar. 

Gaziantep Havalimanı’ndan otogara direkt ulaşım için havalimanı çıkışındaki Havaş durağından Havaş servisine binmek gerekiyor. Havalimanından otogara, yaklaşık 1 saatte ulaşım sağlanıyor. Havaş sefer saatleri, durakları ve güncel fiyatlarını havalimanından veya web sitesinden öğrenebilirsin.

Şehir merkezi, otogar arası kısa mesafe olduğundan dolayı, ekonomik olması nedeniyle taksi ile ulaşım da sıklıkla tercih edilmektedir. Otogara taksi ile gitmek için için şehir merkezindeki taksi duraklarını arayarak veya otel resepsiyonu yardımıyla taksi çağırabilirsin. 

Alanya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

Antalya’nın popüler turizm beldelerinden biri olan Alanya, ilin en yoğun otogarlarından birine sahiptir. Alanya’nın merkezinde yer alan Alanya Otogarı’ndan tatil beldelerine ve Antalya ilçelerine ulaşım için birçok seçenek mevcuttur. Otobüs firmalarının yolcu servisi, halk otobüsü, dolmuş ve taksi ile Alanya’nın hemen her noktasına kolayca ulaşmak mümkün. 

Alanya Otogarı’nda hizmet veren otobüs firmalarının bazılarının Alanya beldelerine ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Otogardan belirli saatlerde kalkan servisler Mahmutlar, Payallar, Avsallar, İncekum, Türkler gibi yoğun otel ve tatil sitesi bulunan beldelere, biletli yolcularını ücretsiz olarak ulaştırıyor. Alanya otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında bilgi alabilirsin. 

Alanya Otogarı’dan saat başı kalkan ve 7/24 hizmet veren halk otobüsleriyle Alanya’nın Payallar, Avsallar, İncekum, Türkler, Mahmutlar, Demirtaş gibi birçok beldesine kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Alanya halk otobüslerinde Kent Kart ile ödeme ve nakit ödeme gibi seçenekler bulunuyor. Alanya merkezde yer alan Kent Kart satış noktalarından Alanya Kent Kart satın alabilirsin.

Alanya merkezden birçok beldeye dolmuş ile ulaşım da oldukça yaygındır. 24 saat hizmet veren ve yaz sezonunda kısa aralıklarla kalkan dolmuşlar ile Alanya’nın birçok noktasına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. 

Alanya Otogarı’ndan ve Alanya ilçe merkezindeki taksi duraklarından günün her saatinde taksiye binerek gitmek istediğin noktaya hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Alanya’ya tatile geldiysen ve valizlerinle toplu taşımaya binmeyi tercih etmiyorsan taksi yolculuğu, senin için en iyi ulaşım alternatifidir.

Alanya Otogarı’ndan Gazipaşa Havalimanı’na gitmek için Alanya Otogarı’nın önünden kalkan HAVAŞ servislerine veya Alanya - Gazipaşa dolmuşlarına binebilirsin. Alanya Otogarı’ndan Gazipaşa Havalimanı’na yolculuk süresi, yaklaşık 1 saattir.

Gaziantep Alanya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Gaziantep Alanya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 9 saat 45 dakika sürmektedir.
  • Gaziantep Alanya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Gaziantep ve Alanya arasında 29 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Özlem Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm, Astor Seyahat, Özel Diyarbakır ve Özlem Cizre Nuh.
  • Gaziantep şehrinden Alanya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Pazar en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.