Eskişehir-Mersin Otobüs Bileti Turna.com'da

Eskişehir Mersin Diğer Ulaşım Seçenekleri

Eskişehir Mersin Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
130,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
4 saat

Eskişehir Mersin Otobüs Bileti (Tek Yön)

Eskişehir Mersin otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
30 Temmuz 2021, Cuma 01:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
03 Ağustos 2021, Salı 21:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
04 Ağustos 2021, Çarşamba 21:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
05 Ağustos 2021, Perşembe 21:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
25 Temmuz 2021, Pazar 01:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
26 Temmuz 2021, Pazartesi 01:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
27 Temmuz 2021, Salı 01:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
28 Temmuz 2021, Çarşamba 01:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
29 Temmuz 2021, Perşembe 01:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
31 Temmuz 2021, Cumartesi 01:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
01 Ağustos 2021, Pazar 01:00
As Adana Seyahat
Eskişehir - Mersin
02 Ağustos 2021, Pazartesi 01:00

Eskişehir Mersin otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Eskişehir Mersin otobüs bileti tek yön en ucuz: 130 TL.

Ortalamanın altında Eskişehir Mersin otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 2 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Eskişehir Mersin akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %3 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Eskişehir Mersin arasındaki en kısa otobüs seferi 9 saat 45 dakika sürmektedir.

Eskişehir şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Eskişehir, Çifteler, Beylikova, Alpu, Eskişehir Tcdd Gar (Eskişehir), Gökbahçe (Seyitgazi, Eskişehir), Günyüzü, Han, Sivrihisar, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalıççık, Mihalgazi, Mahmudiye, Kümbet (İnönü, Eskişehir), Kırka (Seyitgazi, Eskişehir), Karaören (Seyitgazi, Eskişehir), İnönü, Eski Otogar (Odunpazarı, Eskişehir), Tilia City (Odunpazarı, Eskişehir), Hava Hastanesi (Odunpazarı, Eskişehir), Eskişehir Öğretmenevi (Odunpazarı, Eskişehir), Espark Avm (Tepebaşı, Eskişehir), Emek Mahallesi Muhtarlığı (Odunpazarı, Eskişehir), Hacı Hulusi Doğruyol Cami (Odunpazarı, Eskişehir) ve Belpınar (Eskişehir).

Mersin şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Çamlıyayla, Bozyazı, Aydıncık (Mersin), Anamur, Erdemli, Gülnar, Zeyne (Gülnar, Mersin), Tekeli (Mut, Mersin), Mut, Mezitli, Mersin, Kızkalesi (Erdemli, Mersin), Kaledran (Anamur, Mersin), Büyükeceli (Gülnar, Mersin), Huzurkent (Akdeniz, Mersin) ve Limonlu (Erdemli, Mersin).

Eskişehir Mersin otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Eskişehir Mersin arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 9 saat 45 dakika sürmektedir.
  • Eskişehir Mersin arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Eskişehir ve Mersin arasında 9 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Köksallar Seyahat, Mersin Nur Turizm, Mersin Vif Turizm, As Adana Seyahat ve Lüks Mersin.
  • Eskişehir şehrinden Mersin şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.