Erzincan Manisa Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 450 TL - turna.com

Erzincan Manisa Otobüs Bileti Turna.com'da

Erzincan Manisa Diğer Ulaşım Seçenekleri

Erzincan Manisa Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
450,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
6 saat

Erzincan Manisa Otobüs Bileti (Tek Yön)

Erzincan Manisa otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Bizim Iğdır Seyahat
Erzincan - Manisa
23 Eylül 2022, Cuma 19:00
Aras Seyahat
Erzincan - Manisa
26 Eylül 2022, Pazartesi 17:15

Manisa Varışlı Otobüs Biletleri

Manisa otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Ben Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 17:30
Aydın Ayar Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 02:30
Alaşehir Sarıkız Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 10:15
Balıkesir Hakser Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 03:30
Yeni Aksaray
16 Aralık 2022, Cuma 01:45
Astor Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 01:00
Balıkesir Uludağ
24 Eylül 2022, Cumartesi 08:30
Alaşehir Sarıkız Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 13:20
Kula Birlik
05 Kasım 2022, Cumartesi 12:15
İstanbul Kalesi Seyahat
26 Eylül 2022, Pazartesi 09:30
Aydın Ayar Seyahat
27 Eylül 2022, Salı 10:00
Barış Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 22:30

Erzincan Kalkışlı Otobüs Biletleri

Erzincan şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Sıla Ardahan Kalesi
24 Eylül 2022, Cumartesi 01:45
Barış Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 07:59
Bizim Iğdır Seyahat
25 Eylül 2022, Pazar 21:00
Bizim Iğdır Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 17:00
Ağrı Seç Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 17:00
Bizim Iğdır Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 16:59
Öz Erciş Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 19:30
Turgut Reis
24 Eylül 2022, Cumartesi 01:45
Bizim Iğdır Seyahat
25 Eylül 2022, Pazar 01:36
Can Dersim Tuncelililer
24 Eylül 2022, Cumartesi 14:30
Lider Ağrı Doğuş Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 18:00
Sıla Ardahan Kalesi
24 Eylül 2022, Cumartesi 18:40

Erzincan Manisa otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Erzincan Manisa otobüs bileti tek yön en ucuz: 450 TL.

Ortalamanın altında Erzincan Manisa otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Erzincan Manisa arasındaki en kısa otobüs seferi 15 saat 18 dakika sürmektedir.

Erzincan şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Üzümlü (Erzincan), Tercan, Refahiye, Otlukbeli, Mutu (Erzincan), Kemaliye, Kemah, İliç, Erzincan, Çayırlı, Altunkent (Tercan, Erzincan), Altköy (Refahiye, Erzincan), Mercan (Tercan, Erzincan), Ula (Erzincan) ve Ulalar (Erzincan).

Manisa şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Gelenbe (Kırkağaç, Manisa), Ahmetli, Saraycık (Demirci, Manisa), Salihli, Nebiler (Manisa), Medar (Akhisar, Manisa), Manisa, Kula, Köprübaşı (Manisa), Kırkağaç, Güveli (Demirci, Manisa), Güneşli (Gördes, Manisa), Gördes, Dombaylı (Salihli, Manisa), Demirci, Deliçoban (Gördes, Manisa), Çobanhasan (Akhisar, Manisa), Cıcıklı (Köprübaşı, Manisa), Borlu (Köprübaşı, Manisa), Demirköprü Barajı (Salihli, Manisa), Bakır (Kırkağaç, Manisa), Alaşehir, Akhisar, Gölmarmara, Sarıgöl, Saruhanlı, Sayık (Demirci, Manisa), Selendi, Turgutlu, Taytan (Salihli, Manisa), Süleymanlı (Akhisar, Manisa), Soma, Armutlu (Demirci, Manisa), Gürsu (Alaşehir, Manisa), Yenice (Köprübaşı, Manisa), Akkeçili (Alaşehir, Manisa), Akçapınar (Turgutlu, Manisa), Avşar (Turgutlu, Manisa), Gökkaya (Ahmetli, Manisa), Ortaköy (Salihli, Manisa), Sart (Salihli, Manisa), Kozaklı (Köprübaşı, Manisa), Derbent (Turgutlu, Manisa), Kılavuzlar Kahve (Demirci, Manisa), Harta (Kırkağaç, Manisa), Piyadeler (Alaşehir, Manisa), Mersindere (Salihli, Manisa) ve Çağlayan (Alaşehir, Manisa).

Şehir Merkezinden Erzincan Otogarı’na Ulaşım ​​

Şehir merkezinden sadece 5 kilometre mesafede yer alan Erzincan Otogarı’na ulaşım alternatifleri; otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi alternatifleri mevcuttur. Bu ulaşım alternatiflerinden dilediğini seçerek Erzincan Otogarı’na 10-20 dakikada kolayca ulaşabilirsin. 

Erzincan Otogarı’nda hizmet veren otobüs firmalarının çoğunun Erzincan şehir merkezinden otogara, ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Erzincan merkezdeki bilet satış ofislerinin önünden kalkan servisler ile otogara kısa sürede ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. Bu hizmetten, otobüs firmalarının biletli yolcuları faydalanabiliyor. Otobüs biletini alırken firma ile iletişime geçerek servis saatleri ve kalkış noktası hakkında bilgi alabilirsin. 

Erzincan merkezden kalkan veya merkezdeki duraklardan geçen 1,2, ve 6 numaralı belediye otobüsleri ile Erzincan Otogarı’na 15-20 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsin. Erzincan’ın ilçelerinden otogara gitmek için belediye otobüsü ile şehir merkezine gelerek buradan otogar istikametine giden belediye otobüslerine aktarma yapabilirsin. 

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Merkez Kampüsü’nden Erzincan Otogarı’na gitmek için; kampüs önünden kalkan 14 ve 14A hatlı otobüslerle şehir merkezine gelip buradan otogara giden 1,2 ve 6 numaralı otobüslerden birine binebilirsin. 

Şehir merkezinden Erzincan Otogarı’na gitmenin bir diğer yolu ise minibüstür. Haftanın her günü, geç saatlere kadar çalışan minibüsler ile Erzincan’ın Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan ve Üzümlü ilçelerinden şehir merkezine geldikten sonra, otogara giden minibüslere veya otobüslere aktarma yaparak Erzincan Otogarı’na ulaşabilirsin. 

Erzincan Otogarı’na daha hızlı ve konforlu bir şekilde gitmek için taksi yolculuğunu tercih edebilirsin. Erzincan merkez - otogar arasında çok uzun bir mesafe olmadığı için bu güzergahta taksi yolculuğu yapmak oldukça ekonomiktir.

Manisa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Manisa merkeze çok yakın bir konumda yer alan Manisa Otogarı’ndan şehir merkezine ve çevre ilçelere ulaşım için birçok seçenek bulunuyor. Kısa bir yürüyüş ile kolayca ulaşılabilen şehir merkezine; otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisi, belediye otobüsü, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi ile de ulaşmak mümkün.

Manisa Otogarı’nda faaliyet gösteren bazı otobüs firmalarının Manisa’nın merkezi noktalarına ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Manisa’ya seyahat edeceğin otobüs firması ile iletişime geçerek şehir içi ücretsiz yolcu servisi hizmetinin olup olmadığını öğrenebilirsin. 

Manisa Otogarı’ndan kalkan 10 ve 11 numaralı Manulaş otobüsleri le Manisa şehir merkezinde yer alan Devlet Hastanesi, Ulupark, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Cemal Ergün Caddesi gibi merkezi yerlere kolayca ulaşabilirsin. Belediye otobüsüne binmek için otogarda yer alan Manisa Kart satış ve dolum noktasından Manisa Kart satın alabilirsin. Otogardan 5 kilometre mesafede yer alanManisa Celal Bayar Üniversitesi’ne belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile 10 dakika gibi bir sürede ulaşabilirsin. 

Manisa şehir merkezi ve ilçeler arasında çalışan minibüsler ile şehir merkezine ve Akhisar, Kula, Kırkağaç, Salihli, Soma gibi ilçelere kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Mersin Otogarı önünden kalkan minibüslere binerek şehrin merkezi noktalarına ve ilçelere kolayca gidebilirsin. 

Manisa Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmiyorsan taksi ile ulaşım seçeceğini değerlendirebilirsin. Otogarda yer alan taksi durağından taksiye binerek Manisa şehir merkezine kısa sürede ve rahat bir şekilde ulaşabilirsin. Otogar - şehir merkezi arası mesafe kısa olduğu için taksi ücreti yüksek olmayacaktır. 

Erzincan Manisa otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Erzincan Manisa arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 15 saat 18 dakika sürmektedir.
 • Erzincan Manisa arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Erzincan ve Manisa arasında 12 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Esadaş, Iğdırlı Turizm, Bizim Iğdır Seyahat, Aras Seyahat ve Palandöken Seyahat.
 • Erzincan şehrinden Manisa şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: