Erzincan Konya Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 380 TL - turna.com

Erzincan Konya Otobüs Bileti Turna.com'da

Erzincan Konya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Erzincan Konya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
380,00 TL
En Ucuz Ay
Ocak
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
2 saat

Erzincan Konya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Erzincan Konya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Bizim Iğdır Seyahat
Erzincan - Konya
03 Ekim 2022, Pazartesi 17:00
Bizim Iğdır Seyahat
Erzincan - Konya
04 Ekim 2022, Salı 17:00
Bizim Iğdır Seyahat
Erzincan - Konya
06 Ekim 2022, Perşembe 16:00
Bizim Iğdır Seyahat
Erzincan - Konya
15 Ekim 2022, Cumartesi 16:00
Bizim Iğdır Seyahat
Erzincan - Konya
06 Kasım 2022, Pazar 17:00

Konya Varışlı Otobüs Biletleri

Konya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Isparta Petrol
07 Ekim 2022, Cuma 00:45
Marses Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 17:00
Ben Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 16:30
Adıyaman Anka Turizm
08 Ekim 2022, Cumartesi 18:45
Lider Muş Tur
15 Ekim 2022, Cumartesi 12:28
Lüks Ereğli Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 07:30
Elazığ Hazar Turizm
08 Ekim 2022, Cumartesi 20:31
Beydağı Turizm
12 Ekim 2022, Çarşamba 19:15
Beydağı Turizm
28 Ekim 2022, Cuma 18:00
Villa Seyahat
09 Ekim 2022, Pazar 13:59
Özkaymak
08 Ekim 2022, Cumartesi 01:00

Erzincan Kalkışlı Otobüs Biletleri

Erzincan şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Sıla Ardahan Kalesi
22 Ekim 2022, Cumartesi 01:45
Turay Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 02:00
Bizim Iğdır Seyahat
07 Ekim 2022, Cuma 21:00
Bizim Iğdır Seyahat
07 Ekim 2022, Cuma 17:00
Ağrı Seç Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 17:00
Doğu Kars
09 Ekim 2022, Pazar 19:01
Turgut Reis
07 Ekim 2022, Cuma 02:00
Can Ardahan Turizm
08 Ekim 2022, Cumartesi 18:00
Ağrı Seç Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 18:30
Doğu Kars
07 Ekim 2022, Cuma 21:55

Erzincan Konya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Erzincan Konya otobüs bileti tek yön en ucuz: 380 TL.

Ortalamanın altında Erzincan Konya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 7 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Erzincan Konya arasındaki en kısa otobüs seferi 10 saat 29 dakika sürmektedir.

Erzincan şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Üzümlü (Erzincan), Tercan, Refahiye, Otlukbeli, Mutu (Erzincan), Kemaliye, Kemah, İliç, Erzincan, Çayırlı, Altunkent (Tercan, Erzincan), Altköy (Refahiye, Erzincan), Mercan (Tercan, Erzincan), Ula (Erzincan) ve Ulalar (Erzincan).

Konya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Selçuklu, Sarayönü, Meram, Ladik (Sarayönü, Konya), Kulu Makası (Kulu, Konya), Kulu, Konya, Karapınar (Konya), Kadınhanı, Ilgın, Hüyük, Hadim, Güneysınır, Ereğli (Konya), Emirgazi, Doğanhisar, Derebucak, Derbent, Çumra, Çeltik, Halkapınar, Seydişehir, Tavşançalı (Kulu, Konya), Taşkent, Yunak, Yeniceoba (Cihanbeyli, Konya), Yalıhüyük, Tuzlukçu, Zengen (Ereğli, Konya), Çakmak (Ereğli, Konya), Cihanbeyli, Bozkır, Beyşehir, Altınekin, Akşehir Şapçı Dinlenme Tesisleri (Akşehir, Konya), Akşehir, Akseki (Meram, Konya), Akören, Ahırlı, İçeriçumra (Çumra, Konya), Karatay Otobüs Terminali (Karatay, Konya), Konya Tren Garı (Meram, Konya), Dedeman Konya (Selçuklu, Konya), Argıt Hanı (Ilgın, Konya), Kıreli (Hüyük, Konya), Ereğli Yolayrımı (Ereğli, Konya) ve Konya Eski Garaj.

Erzincan Konya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Erzincan Konya arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Erzincan Otogarı’na Ulaşım ​​

Şehir merkezinden sadece 5 kilometre mesafede yer alan Erzincan Otogarı’na ulaşım alternatifleri; otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi alternatifleri mevcuttur. Bu ulaşım alternatiflerinden dilediğini seçerek Erzincan Otogarı’na 10-20 dakikada kolayca ulaşabilirsin. 

Erzincan Otogarı’nda hizmet veren otobüs firmalarının çoğunun Erzincan şehir merkezinden otogara, ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Erzincan merkezdeki bilet satış ofislerinin önünden kalkan servisler ile otogara kısa sürede ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. Bu hizmetten, otobüs firmalarının biletli yolcuları faydalanabiliyor. Otobüs biletini alırken firma ile iletişime geçerek servis saatleri ve kalkış noktası hakkında bilgi alabilirsin. 

Erzincan merkezden kalkan veya merkezdeki duraklardan geçen 1,2, ve 6 numaralı belediye otobüsleri ile Erzincan Otogarı’na 15-20 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsin. Erzincan’ın ilçelerinden otogara gitmek için belediye otobüsü ile şehir merkezine gelerek buradan otogar istikametine giden belediye otobüslerine aktarma yapabilirsin. 

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Merkez Kampüsü’nden Erzincan Otogarı’na gitmek için; kampüs önünden kalkan 14 ve 14A hatlı otobüslerle şehir merkezine gelip buradan otogara giden 1,2 ve 6 numaralı otobüslerden birine binebilirsin. 

Şehir merkezinden Erzincan Otogarı’na gitmenin bir diğer yolu ise minibüstür. Haftanın her günü, geç saatlere kadar çalışan minibüsler ile Erzincan’ın Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan ve Üzümlü ilçelerinden şehir merkezine geldikten sonra, otogara giden minibüslere veya otobüslere aktarma yaparak Erzincan Otogarı’na ulaşabilirsin. 

Erzincan Otogarı’na daha hızlı ve konforlu bir şekilde gitmek için taksi yolculuğunu tercih edebilirsin. Erzincan merkez - otogar arasında çok uzun bir mesafe olmadığı için bu güzergahta taksi yolculuğu yapmak oldukça ekonomiktir.

Konya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Konya’nın Selçuklu ilçesinde yer alan Konya Otogarı’ndan 5 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım seçenekleri; belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisleri, tramvay ve taksidir. Otogardan kısa süren bir yolculuk ile Konya şehir merkezine ulaşmak mümkün. 

Belediye otobüsleri ile gece geç saatlere kadar otogardan Konya şehir merkezine ulaşım imkanı bulunuyor. Konya Otogarı’ndan şehir merkezine 59B, 60A, 96A ve 77B hatlı otobüslerle ulaşım sağlayabilirsin.  Konya Belediyesi’ne ait toplu taşıma araçlarında ödeme Elkart ile yapılır. Otogardaki Elkart satış noktasından Elkart satın alabilirsin. 

Konya’da faaliyet gösteren otobüs firmalarının birçoğu, yolcularını ücretsiz olarak şehir merkezine bırakıyor. Ücretsiz şehir içi servisi hizmetinden Konya’ya ilgili otobüs firması ile seyahat etmiş biletli yolcular faydalanabiliyor. 

Otogardan kısa bir yürüyüşle Tramvay durağına giderek H2 hatlı tramvay ile şehir merkezine ulaşabilirsin. 

Konya Otogarı’ndan Konya Selçuk Üniversitesine gitmek için birçok seçenek mevcut:

Otogardan 13 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan Erenkaya durağından 10A Otogar - Alaaddin hatlı otobüse binip Sancak durağında inmelisin. Buradan Hekimoğlu Lisesi durağına giderek 51A hatlı otobüse binmelisin. Yazır Beyhekim Hastanesi durağında indikten sonra 5 dakika daha yürüyerek Konya Selçuk Üniversitesi’ne ulaşabilirsin.

Tramvayla kampüse ulaşım için Erenkaya durağından H1-H2 numaralı tramvaya binip Japon Parkı durağında inmelisin. 8 dakikalık bir yürüyüşten sonra Hekimoğlu Lisesi durağından 51A hatlı otobüse binip Yazır Beyhekim Hastanesi durağında inmelisin. Buradan 5 dakikalık yürüyüş ile kampüse ulaşabilirsin. 

Konya Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek için daha konforlu bir ulaşım istiyorsan taksiye binebilirsin. Otogar ile şehir merkezi arası kısa mesafe olduğu için taksi ücreti makul fiyatlardadır.

Erzincan Konya otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Erzincan Konya arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 10 saat 29 dakika sürmektedir.
 • Erzincan Konya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Erzincan ve Konya arasında 12 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Esadaş, Bizim Iğdır Seyahat, Aras Seyahat, Iğdırlı Turizm ve Lüks Ereğli Turizm.
 • Erzincan şehrinden Konya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: