Diyarbakır-İzmir Otobüs Bileti Turna.com'da

Diyarbakır İzmir Diğer Ulaşım Seçenekleri

Diyarbakır İzmir Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
150,00 TL
En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
6 saat 15 dk

Diyarbakır İzmir Otobüs Bileti (Tek Yön)

Diyarbakır İzmir otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Özel Diyarbakır
Diyarbakır - İzmir
22 Ekim 2021, Cuma 14:30
Özlem Batman Turizm
Diyarbakır - İzmir
24 Ekim 2021, Pazar 15:00
Özlem Batman Turizm
Diyarbakır - İzmir
27 Ekim 2021, Çarşamba 13:00
Özel Diyarbakır
Diyarbakır - İzmir
31 Ekim 2021, Pazar 14:30
Özel Diyarbakır
Diyarbakır - İzmir
12 Kasım 2021, Cuma 14:30
Özlem Batman Turizm
Diyarbakır - İzmir
13 Kasım 2021, Cumartesi 15:00
Özlem Batman Turizm
Diyarbakır - İzmir
17 Kasım 2021, Çarşamba 15:00
Özlem Batman Turizm
Diyarbakır - İzmir
24 Aralık 2021, Cuma 15:00
Özlem Batman Turizm
Diyarbakır - İzmir
01 Ocak 2022, Cumartesi 15:00
Özlem Batman Turizm
Diyarbakır - İzmir
02 Ocak 2022, Pazar 15:00
Özlem Batman Turizm
Diyarbakır - İzmir
04 Ocak 2022, Salı 15:00
Özlem Batman Turizm
Diyarbakır - İzmir
05 Ocak 2022, Çarşamba 15:00

İzmir Varışlı Otobüs Biletleri

İzmir otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Kale Seyahat
05 Kasım 2021, Cuma 02:50
Lüks Erova Turizm
26 Ekim 2021, Salı 05:10
Kale Seyahat
31 Ekim 2021, Pazar 00:05
Kale Seyahat
29 Ekim 2021, Cuma 17:00
İstanbul Kalesi Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 18:30
Sivas Huzur Turizm
02 Kasım 2021, Salı 22:59
Beydağı Turizm
26 Ekim 2021, Salı 04:00
Kale Seyahat
28 Ekim 2021, Perşembe 20:10
Alanyalılar Turizm
26 Ekim 2021, Salı 13:30
Kale Seyahat
29 Ekim 2021, Cuma 20:45
Kale Seyahat
30 Ekim 2021, Cumartesi 12:45

Diyarbakır Kalkışlı Otobüs Biletleri

Diyarbakır şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Best Van Turizm
26 Ekim 2021, Salı 00:27
Diyar Harput Turizm
26 Ekim 2021, Salı 06:30
Has Diyarbakır Seyahat
25 Kasım 2021, Perşembe 19:30
Has Diyarbakır Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 12:00
Öz Erciş Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 17:30
Özlem Batman Turizm
27 Ekim 2021, Çarşamba 15:30
Diyar Harput Turizm
26 Ekim 2021, Salı 06:30
Özlem Batman Turizm
28 Ekim 2021, Perşembe 15:00
Öz Erciş Seyahat
27 Ekim 2021, Çarşamba 23:30
Best Van Turizm
26 Ekim 2021, Salı 00:27
Siirt Kurtalan Ekspres
26 Ekim 2021, Salı 15:45
Has Diyarbakır Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 14:00

Diyarbakır İzmir otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Diyarbakır İzmir otobüs bileti tek yön en ucuz: 150 TL.

Ortalamanın altında Diyarbakır İzmir otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Diyarbakır İzmir akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %17 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Diyarbakır İzmir arasındaki en kısa otobüs seferi 19 saat 15 dakika sürmektedir.

Diyarbakır şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Silvan, Pirinçlik (Kayapınar, Diyarbakır), Lice, Kulp, Hazro, Hani, Ergani, Eğil, Diyarbakır, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Çarıklı (Sur, Diyarbakır), Kocaköy, Bismil, Dağkapı (Sur, Diyarbakır), Diyarbakır KTM (Diyarbakır) ve Fabrikaköy (Diyarbakır).

İzmir şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çeşme, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Alaçatı (Çeşme, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Ilıca (Çeşme, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı, Payamlı ve Evka 3 (İzmir).

Diyarbakır İzmir uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Diyarbakır İzmir arasında seyahat edebilirsin.

Diyarbakır İzmir otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Diyarbakır İzmir arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 19 saat 15 dakika sürmektedir.
  • Diyarbakır İzmir arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Diyarbakır ve İzmir arasında 12 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Can Diyarbakır Turizm, Özlem Batman Turizm, Özlem Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat ve Özel Diyarbakır.
  • Diyarbakır şehrinden İzmir şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.