Denizli Şanlıurfa Otobüs Bileti Turna.com'da

Denizli Şanlıurfa Diğer Ulaşım Seçenekleri

Denizli Şanlıurfa Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
350,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
13 saat 30 dk

Denizli Şanlıurfa Otobüs Bileti (Tek Yön)

Denizli Şanlıurfa otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Özlem Diyarbakır
Denizli - Şanlıurfa
11 Temmuz 2022, Pazartesi 17:30
Mardin Seyahat
Denizli - Şanlıurfa
04 Temmuz 2022, Pazartesi 17:00
Isparta Petrol
Denizli - Şanlıurfa
25 Haziran 2022, Cumartesi 14:00
Isparta Petrol
Denizli - Şanlıurfa
26 Haziran 2022, Pazar 14:00
Isparta Petrol
Denizli - Şanlıurfa
27 Haziran 2022, Pazartesi 14:00
Isparta Petrol
Denizli - Şanlıurfa
28 Haziran 2022, Salı 14:00
Isparta Petrol
Denizli - Şanlıurfa
30 Haziran 2022, Perşembe 14:00
Isparta Petrol
Denizli - Şanlıurfa
01 Temmuz 2022, Cuma 14:00
Isparta Petrol
Denizli - Şanlıurfa
02 Temmuz 2022, Cumartesi 14:00
Isparta Petrol
Denizli - Şanlıurfa
03 Temmuz 2022, Pazar 14:00
Mardin Seyahat
Denizli - Şanlıurfa
04 Temmuz 2022, Pazartesi 17:00
Özlem Diyarbakır
Denizli - Şanlıurfa
13 Temmuz 2022, Çarşamba 17:30

Şanlıurfa Varışlı Otobüs Biletleri

Şanlıurfa otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Isparta Petrol
05 Temmuz 2022, Salı 03:30
Isparta Petrol
30 Haziran 2022, Perşembe 17:00
Lider Anadolu
06 Temmuz 2022, Çarşamba 04:30
Star Diyarbakır
01 Temmuz 2022, Cuma 22:15
Özlem Cizre Nuh
21 Ağustos 2022, Pazar 12:30
Cizre Nuh İtimat
02 Temmuz 2022, Cumartesi 13:00
Mardin Dilmenler Seyahat
25 Ağustos 2022, Perşembe 04:30
Siirt Kurtalan Ekspres
14 Ağustos 2022, Pazar 16:00
Yeni Diyarbakır
27 Haziran 2022, Pazartesi 08:30
Özlem Cizre Nuh
29 Temmuz 2022, Cuma 19:00
Diyarbakır Barış Turizm
22 Temmuz 2022, Cuma 15:00
Diyarbakır Barış Turizm
26 Temmuz 2022, Salı 22:00

Denizli Kalkışlı Otobüs Biletleri

Denizli şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Isparta Petrol
28 Haziran 2022, Salı 14:00
Özkaymak
27 Haziran 2022, Pazartesi 01:00
Alaşehir Sarıkız Turizm
15 Temmuz 2022, Cuma 20:15
Dinar Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 08:30
Özkaymak
28 Haziran 2022, Salı 01:00
Isparta Petrol
27 Haziran 2022, Pazartesi 05:00
Isparta Petrol
05 Temmuz 2022, Salı 03:00
Isparta Petrol
02 Eylül 2022, Cuma 03:00
Alanyalılar Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 05:30
Nilüfer Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 17:00
Alaşehir Sarıkız Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 19:45
Lüks Karadeniz Seyahat
03 Temmuz 2022, Pazar 17:00

Denizli Şanlıurfa otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Denizli Şanlıurfa otobüs bileti tek yön en ucuz: 350 TL.

Ortalamanın altında Denizli Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 14 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Denizli Şanlıurfa arasındaki en kısa otobüs seferi 15 saat 45 dakika sürmektedir.

Denizli şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Tavas, Serinhisar, Sarayköy, Aliveren (Acıpayam, Denizli), Alikurt (Bozkurt, Denizli), Akköy (Pamukkale, Denizli), Acıpayam, Babadağ, Baklan, Pamukkale, Kıralan (Çivril, Denizli), Kınıkyeri (Çameli, Denizli), Karahüyük (Acıpayam, Denizli), Karabayır (Çameli, Denizli), Kale (Denizli), Kaklık (Honaz, Denizli), Işıklı (Çivril, Denizli), Honaz, Güney, Bekilli, Gümüşsu (Çivril, Denizli), Denizli, Darıveren (Acıpayam, Denizli), Çivril, Çıtak (Çivril, Denizli), Çardak (Denizli), Çameli, Çal, Buldan, Bozkurt (Denizli), Beyağaç, Gökgöl (Çivril, Denizli), Konak (Baklan, Denizli), Denizli Sarıabat Yolayrımı (Tavas, Denizli), Yassıhüyük Acıpayam Kavşağı (Acıpayam, Denizli), Gürpınar (Çivril, Denizli), Kumafşarı Yolayrımı (Acıpayam, Denizli) ve Elmalı (Çameli, Denizli).

Şanlıurfa şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Viranşehir, Şanlıurfa, Suruç, Hilvan, Harran, Halfeti, Ceylanpınar, Bozova, Birecik, Aligör (Suruç, Şanlıurfa) ve Akçakale.

Denizli Şanlıurfa uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Denizli Şanlıurfa arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Denizli Otogarı’na Ulaşım

Denizli şehir merkezi olarak bilinen Merkezefendi ilçesinden 16 kilometre uzaklıkta yer alan Denizli Otogarı’na ulaşım için birçok alternatif bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, belediye otobüsü, dolmuş ve taksi alternatifleriyle şehir merkezinden otogara kolayca ulaşım sağlamak mümkün. 

Denizli’den şehirlerarası seferler düzenleyen otobüs firmalarının şehir merkezinden otogara ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Otogar servisleri, otobüs kalkış saatlerine göre belirlenerek şehir merkezindeki bilet satış ofislerinin önünden kalkıyor. Yalnızca biletli yolcuların faydalanabildiği servis hizmeti ile otogara gitmek istiyorsan otobüs bileti satın aldığın firma ile iletişime geçerek servis kalkış noktası ve servis saatleri ile ilgili bilgi alabilirsin. 

Şehir merkezinden geçen ve otogar istikametine giden belediye otobüsleriyle Denizli Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin. Otogara giden hatları şöyle sıralayabiliriz; 150, 170, 191, 240, 260, 360, 420 ve 530. Denizli’nin turizm ile ön plana çıkan ilçesi Pamukkale’den otogara gitmek için 35 numaralı otobüse binebilirsin. Belediye otobüsüne binmek için merkezdeki kart satış ve işlem noktalarından Denizli Kart satın alabilirsin. 

Şehir merkezinden ve Denizli ilçelerinden Denizli Otogarı’na ulaşım için bir diğer alternatif ise dolmuştur. Merkezefendi - Otogar hattına binerek kısa sürede Denizli Otogarı’na ulaşabilirsin. Pamukkale’den otogara dolmuş ile direkt ulaşım mümkün. Dolmuşlar, haftanın her günü 06.00-21.00 saatleri arasında hizmet veriyor. 

Denizli şehir merkezinden otogara gitmek için taksi yolculuğunu da tercih edebilirsin. Merkezefendi ve Pamukkale taksi duraklarından taksi çağırarak otogara hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Denizli taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Şanlıurfa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Şanlıurfa Otogarı’ndan 3 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım hızlı ve kolaydır. Otogardan kalkan belediye otobüsleri, minibüsleri, otobüs firmalarının şehir içi servisleri ve taksi seçenekleriyle ulaşım sağlanmaktadır. 

Otogardan kısa bir yürüyüş ile Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi, Haleplibahçe Mozaik Müzesi, Hızmalı Köprü gibi Şanlıurfa’nın tarihi ve kültürel lokasyonlarına ulaşım sağlanıyor. 

Şanlıurfa Otogarı’ndan kalkan ve şehir merkezine giden otobüsleri şöyle sıralayabiliriz: 35MT K.Köprü - K.Köprü Eski Yol, 62 Esentepe - Eyüpkent, 74 Şanlıurfa Merkez. Bu hatlar, haftanın her günü 05.45 - 23.10 saatleri arasında çalışıyor.

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren otobüs firmaları, yolcu servisleri ile şehir merkezine ücretsiz olarak yolcu taşıyor. Şehir içi ücretsiz servis hizmetinden faydalanmak için ilgili otobüs firması ile Şanlıurfa’ya yolculuk yapmış olmak gerekiyor.

Şanlıurfa Otogarı’ndan minibüsler ile şehir merkezine ve çevredeki ilçelere rahatça ulaşım sağlanabilir. Otogardan hareket eden minibüsler, Tarihi Kapalı Çarşı, Balıklı Göl, Urfa Kalesi gibi turistik bölgelere de gidiyor. Ceylanpınar, Siverek, Harran, Nizip, Bozova, Akçakale, Hilvan, Viranşehir ilçelerine belirli aralıklarla minibüs seferi düzenleniyor. 

Şanlıurfa Otogarı’ndan haftanın her günü, 24 saat hizmet veren taksiler ile şehir merkezine ulaşmak oldukça konforludur. Otogar ile şehir merkezi arası kısa mesafe olduğundan dolayı taksi ile şehir merkezine ekonomik bir şekilde gidebilirsin. 

Denizli Şanlıurfa otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Denizli Şanlıurfa arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 15 saat 45 dakika sürmektedir.
  • Denizli Şanlıurfa arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Denizli ve Şanlıurfa arasında 10 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Özlem Diyarbakır, Isparta Petrol, Mardin Dilmenler Seyahat, Star Diyarbakır ve Öz Diyarbakır.
  • Denizli şehrinden Şanlıurfa şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.