Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti Turna.com'da

Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
450,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
4 saat

Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti (Tek Yön)

Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Niğde İnan Turizm
Çerkezköy - Sakarya (adapazarı)
05 Temmuz 2024, Cuma 16:30
Pamukkale Turizm
Çerkezköy - Sakarya (adapazarı)
05 Temmuz 2024, Cuma 07:30

Sakarya (Adapazarı) Varışlı Otobüs Biletleri

Sakarya (Adapazarı) otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Villa Seyahat
27 Haziran 2024, Perşembe 18:45
Deveci Nazar Turimz
29 Haziran 2024, Cumartesi 18:46
Lüks Yalova Seyahat
30 Haziran 2024, Pazar 00:30
Erbaa Seyahat
28 Haziran 2024, Cuma 22:45
Lüks Erova Turizm
27 Haziran 2024, Perşembe 22:00
Kütahyalılar Turizm
02 Temmuz 2024, Salı 10:00
Yeni Aksaray
05 Temmuz 2024, Cuma 13:30
Düzce Güven Seyahat
09 Temmuz 2024, Salı 11:00
Villa Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 18:00
Can Dersim Tuncelililer
28 Haziran 2024, Cuma 21:30
Aybastı Özay Turizm
29 Haziran 2024, Cumartesi 15:00
Metro Turizm
24 Temmuz 2024, Çarşamba 08:30

Çerkezköy Kalkışlı Otobüs Biletleri

Çerkezköy şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Lüks Aksel Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 10:15
Metro Turizm
19 Temmuz 2024, Cuma 21:30
Öz Vezirköprü Turizm
27 Haziran 2024, Perşembe 16:15
Vanyolu Seyahat
28 Haziran 2024, Cuma 12:00
Kale Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 00:00
Van Kalesi Turizm
28 Haziran 2024, Cuma 07:57
Van Kalesi Turizm
29 Haziran 2024, Cumartesi 07:57
Öz Vezirköprü Turizm
29 Haziran 2024, Cumartesi 16:15
Niğde İnan Turizm
28 Haziran 2024, Cuma 16:30
Niğde İnan Turizm
05 Temmuz 2024, Cuma 16:30
Çorlu Yıldız tur
27 Haziran 2024, Perşembe 07:30
Dilek Seyahat
30 Haziran 2024, Pazar 16:15

Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti tek yön en ucuz: 450 TL.

Ortalamanın altında Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 15 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %3 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) arasındaki en kısa otobüs seferi 4 saat sürmektedir.

Çerkezköy şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Çerkezköy, Karaağaç (Çerkezköy, Tekirdağ), Kumlugeçit ve Yıldızkent.

Sakarya (Adapazarı) şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Taraklı, Söğütlü (Sakarya), Sapanca, Sakarya (Adapazarı), Pamukova, Mekece (Pamukova, Sakarya), Kuzuluk (Karasu, Sakarya), Kocaali, Kaynarca (Sakarya), Karasu, Karapürçek, Hendek, Hayrettin (Pamukova, Sakarya), Geyve, Ferizli, Alifuatpaşa (Geyve, Sakarya), Akyazı, Taytem Dinlenme Tesisleri (Hendek, Sakarya), Dokurcun (Akyazı, Sakarya), Ptt Adapazarı Dağıtım ve Toplama Merkezi (Adapazarı, Sakarya), Türkormanköy (Akyazı, Sakarya), Adapazarı Dörtyol (Sakarya) ve Adapazarı Otogarı.

Şehir Merkezinden Çerkezköy Otogarı’na Ulaşım

Çerkezköy ilçe merkezinde yer alan otogara yürüyerek ulaşım sağlanabildiği gibi merkezdeki birçok noktadan toplu taşıma araçlarına binerek veya taksi tutarak kolayca gidilebilir. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri, özel halk otobüsleri, dolmuşlar ve taksi ile haftanın her günü, 24 saat boyunca otogara ücretli veya ücretsiz bir şekilde ulaşmak mümkün. 

Çerkezköy Otogarı’nda faaliyet gösteren bazı otobüs firmaları, biletli yolcularını ilçe merkezinden otogara ücretsiz olarak ulaştırmaktadır. Çerkezköy Merkez’de yer alan bilet satış ofisleri önünden, otobüs seferi saatlerine göre kalkan yolcu servislerinden faydalanmak istiyorsan otobüs bileti satın aldığın otobüs firmasını ararayak servis saati ve servis kalkış noktası ile ilgili bilgi alabilirsin.

Kapaklı - Çerkezköy - Kızılpınar güzergahında sefer düzenleyen özel halk otobüsleriyle ilçe merkezinden Çerkezköy Otogarı’na ulaşım oldukça kolaydır. Tekirdağ’ın Çorlu, Saray gibi birçok ilçesinden otobüs veya dolmuş ile Çerkezköy Merkez’e gelerek buradan özel halk otobüsüne aktarma yaparak Çerkezköy Otogarı’na ulaşabilirsin. 

Çerkezköy merkezdeki birçok duraktan geçen ve otogar istikametine giden dolmuşlarla Çerkezköy Otogarı’na dakikalar içinde ulaşabilirsin. Haftanın her günü hizmet veren dolmuşların otogara sık aralıklarla seferleri bulunmaktadır. Çerkezköy beldelerinden ve Tekirdağ’ın birçok ilçesinden Çerkezköy Otogarı’na direkt ve merkezden aktarmalı olarak kolayca ulaşabilirsin. 

Çerkezköy ilçe merkezinde haftanın her günü, 24 saat hizmet veren taksi duraklarından taksi çağırarak Çerkezköy Otogarı’na en kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. İlçe merkezi ile Çerkezköy Otogarı arası mesafe kısa olduğundan dolayı taksi ücreti çok yüksek olmayacaktır. Çerkezköy taksi durağı adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Sakarya Adapazarı Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Adapazarı ilçesinin Arifiye mahallesinde yer alan ve merkeze yakın bir konumda olan Sakarya Adapazarı Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım için birçok ulaşım alternatifi vardır. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisi, belediye otobüsü, minibüs, taksi seçeneklerinden dilediğini tercih ederek Adapazarı merkeze kolayca ulaşabilirsin. 

Sakarya’da faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının otogardan şehir merkezine ücretsiz şehir içi yolcu servisi hizmeti vardır. Otobüs firmalarının yolcularına mahsus bu hizmetten faydalanabilmek için Sakarya Adapazarı’na seyahat edeceğin otobüs firması ile iletişime geçerek servis saatleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsin. Otogardan Sakarya Üniversitesi’ne direkt ulaşım için 29 numaralı Terminal - Sakarya Üniversitesi belediye otobüsüne binebilirsin.

Sakarya Adapazarı Otogarı’ndan şehir merkezine bir diğer ulaşım alternatifi belediye otobüsüdür. Belediye otobüsleri, Sakarya’nın birçok noktasına ulaşımda kolaylık sağlamaktadır. Otogar önünden kalkan ve şehir merkezi istikametine giden hatlar: 1 Kuzey Terminali - Küpçüler - Sakarya Park, 3 Yeni Terminal, - Yeşiltepe - Demokrasi Meydanı, 7 Yeni Terminal - Yıldıztepe - Demokrasi Meydanı, 28 Yeni Terminal - Kuzey Terminali, 29 Kampüs Yeni Terminal. Belediye otobüsüne binmek için otogardaki Kart 54 satış ve dolum noktasından Kart 54 ulaşım kartı satın alabilirsin.

Sakarya’nın birçok ilçesine ve kalabalık ve merkezi mahallelerine minibüs ile kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Sakarya Üniversitesi, Çark Caddesi, Soğuksu Caddesi, Eski Kazımpaşa Caddesi, Sakarya Park gibi merkezi noktalara minibüs ile kısa sürede gidilebiliyor. 

Sakarya Otogarı’ndan Adapazarı merkeze gitmek için bir diğer ulaşım alternatifi ise taksi yolculuğudur. Toplu taşımaya binmeyi tercih etmeyenler ve gitmek istedikleri yere hızlı bir şekilde ulaşmak isteyenler otogardaki taksi durağından taksiye binerek şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilir. 

Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 4 saat sürmektedir.
 • Çerkezköy Sakarya (Adapazarı) arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Çerkezköy ve Sakarya (Adapazarı) arasında 26 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Kale Seyahat, Buzlu Turizm, Van Kalesi Turizm, Ali Osman Ulusoy ve İstanbul Seyahat Havalimanı.
 • Çerkezköy şehrinden Sakarya (Adapazarı) şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: